Zagadka GIZIO37(wieża)

Zadaj lub odgadnij zagadkę związaną z naszym miastem.
hammerstein-słomek

Post by hammerstein-słomek »

a wiecie ile moze osób popełniło za pomoca tej wiezy samobójstwo? kraza ploty ze troche ich było??? prawda to?
User avatar
Krzysztof II
Posts: 578
Joined: 08 Apr 2006, 20:50
Location: Bromberg
Contact:

Post by Krzysztof II »

No to nie plotki, kilka osób się zabiło, były różne legendy, np dziewczyna z chłopakiem podobno skoczyła :?
Szczecinek
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Tak,to prawda wieża ma też swoją smutną historię. :cry: Pare osób straciło dzięki niej życie.Ja pamiętam samobójstwo młodej dziewczyny,która skoczyła z wieży(podobno chodziło o wyniki w nauce).Słyszałem też o wypadku chłopaka,który przez własną głupote spad z wieży.Pozdro. 8)
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Post by Stach »

Może niektórzy się oburzą, ale ja bym zachęcał samobójców do wybierania wieży Bismarcka. Po co wieszać się gdzieś "prywatnie", skoro można promować jeden z bardziej kultowych obiektów w mieście?
User avatar
fravashi
Posts: 396
Joined: 20 Mar 2007, 18:33

Post by fravashi »

Stach wrote:Może niektórzy się oburzą, ale ja bym zachęcał samobójców do wybierania wieży Bismarcka. Po co wieszać się gdzieś "prywatnie", skoro można promować jeden z bardziej kultowych obiektów w mieście?
Uwielbiam Cię! Zostałeś moim nowym idolem! Naprawdę chylę czoła!
hammerstein-słomek

Post by hammerstein-słomek »

LOL co za koleś xD
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Fravashi przerażasz mnie kobieto. :shock: :shock:Czy twoi starzy idole to Masterton King itp....Pozdro. 8)
User avatar
fravashi
Posts: 396
Joined: 20 Mar 2007, 18:33

Post by fravashi »

GIZIO wrote:Serwo

Fravashi przerażasz mnie kobieto. :shock: :shock:Czy twoi starzy idole to Masterton King itp....Pozdro. 8)
Oni mogliby się uczyć od moich mistrzów
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

A odnośnie wysokości wież szczecineckich.Ile metrów mierzy wieża wodociągowa znajdująca się przy ulicy lipowej?
User avatar
Krzysztof II
Posts: 578
Joined: 08 Apr 2006, 20:50
Location: Bromberg
Contact:

Post by Krzysztof II »

ok 27 metrów
Szczecinek
User avatar
Krzysztof II
Posts: 578
Joined: 08 Apr 2006, 20:50
Location: Bromberg
Contact:

Post by Krzysztof II »

ok 30 metrów
Szczecinek
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

to ile w końcu bom sam ciekaw a szukać mi sie nie chce :)
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Czekam dalej na prawidłową odpowiedź.Krzysiek blisko,ale to jeszcze nie to.Pozdro. 8)
User avatar
ziom
Posts: 1431
Joined: 11 Dec 2006, 19:29
Location: z dworca

Post by ziom »

Mieszkajac kolo dworca spedzalem kazde wakacje na dzikim kapielisku za wieza, a zima z sankami na gorce. Opowiadano nam, ze smola na scianach zalewno krew samobojcow :) . I dlatego pytanie: skad sie wziela smola na zewnetrznych scianach wiezy?
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Fakt! Nigdy się nad tym nie zastanawiałem.Czuję,że jesteś najbliższy prawdy.Pozdro. 8)
Post Reply