Forumowy Konkurs z NAGRODAMI

Post Reply
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Forumowy Konkurs z NAGRODAMI

Post by bronx »

Z okazji wydania książki „Klub Inteligencji Katolickiej w Szczecinku w latach 1981-1997” autorstwa Tomasza Ceglarza, mam dla Was konkurs. Konkurs całkiem poważny bo z nagrodami rzeczowymi :) Nagrodą w konkursie jest wyżej wymieniona książka.

Zasady są proste:
- kto pierwszy odpowie prawidłowo na pytanie ten wygrywa
- odpowiedzi można udzielać tylko tu na forum w tym wątku, co automatycznie oznacza, że w konkurs jest skierowany tylko do zarejestrowanych użytkowników forum.

Od razu zdradzę, że są do wygrania dwie książki pierwsze pytanie już za chwilę, a drugie pytanie za parę dni, dlatego bądźcie czujni jeśli nie uda się wygrać za pierwszym razem.


Pytanie konkursowe brzmi:
Kto był prezesem Klubu Inteligencji Katolickiej w Szczecinku przez cały okres jego działalności?
grubson
Posts: 128
Joined: 19 Apr 2008, 13:13

Re: Forumowy Konkurs z NAGRODAMI

Post by grubson »

Antoni Troiński
darecki
Posts: 20
Joined: 15 Feb 2010, 19:25
Location: od urodzenia "Tubylec"

Re: Forumowy Konkurs z NAGRODAMI

Post by darecki »

Antoni Troiński :)
grubson
Posts: 128
Joined: 19 Apr 2008, 13:13

Re: Forumowy Konkurs z NAGRODAMI

Post by grubson »

w sumie to mała "literówka" się wkradła, oczywiście prezesem był Antoni Troinski
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Forumowy Konkurs z NAGRODAMI

Post by bronx »

Brawo kolego grubson, dobra odpowiedź, dobrze że się poprawiłeś bo już miałem nie uznawać i gra miała trwać dalej. W tej sytuacji padła prawidłowa odpowiedź, poprzez prywatną wiadomość dostaniesz info co i jak z nagrodą.

Pozostałym użytkownikom proponuję pilnować forum w najbliższych dniach. Pojawi się drugie pytanie i pamiętajcie każda literka ma znaczenie :)
Tomisław
Posts: 214
Joined: 21 Aug 2007, 20:01
Location: Szczecinek, Poznań

Re: Forumowy Konkurs z NAGRODAMI

Post by Tomisław »

Gratulujemy zwycięzcy: wiedzy i refleksu. Drugie pytanie będzie ciut trudniejsze, ale jestem pewien, że do przejścia dla doświadczonych forumowiczów i znawców historii regionalnej. A zatem, jak wskazał Bronx, oczekujmy... :wink:
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Forumowy Konkurs z NAGRODAMI

Post by bronx »

Czas na drugie pytanie, do wygrania kolejny egzemplarz książki:

Pytanie brzmi:
Proszę wymienić przynajmniej trzech członków Klubu Inteligencji Katolickiej w Szczecinku (1981-1997)
Tomisław
Posts: 214
Joined: 21 Aug 2007, 20:01
Location: Szczecinek, Poznań

Re: Forumowy Konkurs z NAGRODAMI

Post by Tomisław »

Dodam tylko, że prezesa już do tej trójki nie zaliczamy...
przemek2012
Posts: 16
Joined: 07 Jan 2011, 16:19

Re: Forumowy Konkurs z NAGRODAMI

Post by przemek2012 »

Antoni Troiński, Jerzy Dudź, Jacek Piotrowski i Marek Fijałkowski :-) Wymieniam czterech. Mam nadzieję, że odpowiedź jest prawidłowa. :-)
seryja
Posts: 2
Joined: 20 Jan 2017, 22:12

Re: Forumowy Konkurs z NAGRODAMI

Post by seryja »

Jacek Makarewicz, Bogdan Szpynda, Hieronim Bikun, Janusz Ratuszko.
Tomisław
Posts: 214
Joined: 21 Aug 2007, 20:01
Location: Szczecinek, Poznań

Re: Forumowy Konkurs z NAGRODAMI

Post by Tomisław »

Panowie/Panie, dziękujemy za odpowiedzi. Jest jednak małe "ale"...

przemek2012 wrote:Antoni Troiński, Jerzy Dudź, Jacek Piotrowski i Marek Fijałkowski :-) Wymieniam czterech. Mam nadzieję, że odpowiedź jest prawidłowa. :-)
Prezesa Troinskiego mieliśmy już nie brać pod uwagę. Jacek Piotrowski był wieloletnim i oddanym sympatykiem Klubu, lecz raczej nie członkiem. Nie figurował na listach członkowskich. Panowie Dudź i Fijałkowski pełna zgoda. Wiceprezesi.
seryja wrote:Jacek Makarewicz, Bogdan Szpynda, Hieronim Bikun, Janusz Ratuszko.
Bardzo dobre odpowiedzi, acz Hieronim Bikuń.

Panie Adminie, co Pan na to?
seryja
Posts: 2
Joined: 20 Jan 2017, 22:12

Re: Forumowy Konkurs z NAGRODAMI

Post by seryja »

OK, to jeszcze raz: Jacek Makarewicz, Bogdan Szpynda, Janusz Ratuszko.

W sumie trzy prawidlowe odpowiedzi.. :)
grubson
Posts: 128
Joined: 19 Apr 2008, 13:13

Re: Forumowy Konkurs z NAGRODAMI

Post by grubson »

Dudź, Fijałkowski, Stankiewicz
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Forumowy Konkurs z NAGRODAMI

Post by bronx »

Użytkownik przemek2012 podał tylko dwie poprawne odpowiedzi, dlatego nie spełnił warunku trzech wymaganych.

Użytkownik seryja podał wymagane trzy osoby poprawnie, czwarta ponadprogramowa z literówką, ale że była ponadprogramowa to nie bierzemy jej pod uwagę.

... a kolega grubson już wygrał to w ogóle nie wiem co tu jeszcze świruje :) ale plusik za aktywność :)


Uważam, że wygrał użytkownik seryja. Dziękuję wszystkim za udział w konkursie i samemu Tomisławowi za pomysł i przekazanie nagród.
Tomisław
Posts: 214
Joined: 21 Aug 2007, 20:01
Location: Szczecinek, Poznań

Re: Forumowy Konkurs z NAGRODAMI

Post by Tomisław »

Słusznie rzecze Admin.
Z uwagi jednak na fakt, iż czuję maleńki dyskomfort (przyznaję, że przez dłuższy czas pisania pracy sądziłem, że Jacek Piotrowski był członkiem KIK-u) mogę zaproponować dla przemka2012 nagrodę pocieszenia. Również książkową o tematyce związanej z PRL. Jeśli jest Pan zainteresowany zapraszam na priv.

Dziękuję za udział i wsparcie portalu.
Post Reply