Historia jednej kamienicy.

Dyskusje o aktualnych wydarzeniach odnoszacych się do historii miasta oraz wydarzenia kulturalne. Bez politykowania.
Post Reply
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Historia jednej kamienicy.

Post by bronx »

Historia jednej kamienicy na ul. Koszalińskiej. Pamiętam te ogłoszenia na allegro czy otodom. Klasyczny przykład picownictwa jak przy samochodach powypadkowych. Szpachel, kit, nowy lakier i wszystko jakoś wygląda.

http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/wy ... 55554.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Re: Historia jednej kamienicy.

Post by robot humano »

Rzadko bywałem w tym rejonie miasta, ale nawet z tych nielicznych przejazdów Koszalińską obok w/w budynku pamiętam, że był kompletną ruiną z widocznymi z kilkunastu metrów spękaniami ścian, chyba nawet miał tabliczkę o zagrożeniu konstrukcyjnym. A potem dowiedziałem się że jedno z tych felernych mieszkań kupił mój kolega miieszkający całe życie tuż obok, w jednym z bloków przy Mierosławskiego. Ludzie tak bardzo chcą, że zaczynają zaklinać rzeczywistość i widzieć to co chcieliby zobaczyć. I wtedy przydałoby się wykonać "telefon do przyjaciela", zapytać kogoś kto się zna, w kocu to kupa forsy albo kredyt na całe życie. Ale z niezrozumiałych dla mnie powodów nie robią tego. Może żeby "czar nie prysł".
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: Historia jednej kamienicy.

Post by Stach »

I nie uda się udowodnić oszustwa?
Tratata
Posts: 8
Joined: 11 Aug 2016, 10:24

Re: Historia jednej kamienicy.

Post by Tratata »

Pewnie nie zresztą pewnie wiecej jest takich przekrętów niż tylko ta kamienica warto własnie o to zadbać żeby to zawsze wychodziło od razu.
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: Historia jednej kamienicy.

Post by Stach »

Coś słychać w tej sprawie? A budynek - w jakim stanie?
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Historia jednej kamienicy.

Post by bronx »

Z tego co wiem, sytuacja się nie zmieniła, budynek stać stoi, a w sądach sprawy się toczą.
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Re: Historia jednej kamienicy.

Post by robot humano »

...aż do przedawnienia...
Post Reply