Grand Press Photo 2007

Ogólna dyskusja historyczna, niezwiązana z miastem oraz ziemią szczecinecką.
Post Reply
User avatar
fravashi
Posts: 396
Joined: 20 Mar 2007, 18:33

Grand Press Photo 2007

Post by fravashi »

GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

No fakt Szczecinek zawsze znany był z zadym.Kiedyś nawet w radiu Wolna Europa podawali informację o miasteczku Szczecinek jako małe Chicago(chodziło o morderstwa),a i w polskim radiu też kiedyś był komunikat jak w mordę dostać to tylko w Szczecinku.To było w czasie kiedy Hołdys w czasie koncertu Perfektu w Szczecinku mało nie dostał po gębie.Pozdro. 8)
User avatar
fravashi
Posts: 396
Joined: 20 Mar 2007, 18:33

Post by fravashi »

Poważnie? A ja mam takie sielskie, anielskie wyobrażenia i wspomnienia! A co było na tym koncercie? Opowiedz proszę
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

O to było kupe lat temu jeszcze w starym kinie koło Szoku.Pewien gościu zdrowo łyknięty próbował pobić gitarzyste Perfektu Hołdysa w czasie koncertu.Po tym zajściu przez pewien czas żaden zespół nie chciał przyjechać do Szczecinka.Podobno dzięki wstawienictwu Małgorzaty Ostrowskiej śpiewajacej wówczas w jednej z czołowych kapel rockowych w Polsce(LOMBARD),w pewnych kręgach muzycznych wszystko zostało odkręcone.Ale ile w tym było prawdy,to nie wiem.Pozdro. 8)

Ps.Pamiętam koncert odjazdowy Maanamu i Kore łysą jak kolano. :lol:
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5471
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

z Hołdysem to nie wiedziałem, albo plotka albo kolejna tego typu historia. Ja słyszałem ze opinie: " Jak chcesz się zabawić jedź do Sopotu, jak chcesz dostać po gębie jedź do Szczecinka" wypowiedział na antenie radiowej Wojciech Mann. Było to po akcji gdy już w nieistniejącym kinie Kadr na zapleczu SzOKu, pan Wojciech prowadził tam imprezę, i cos wspomniał był o małomiasteczkowości Szczecinka, no i kilku osobom się to niespodobało i ponoć spotkali się z min jak wsiadał do swojego malucha. Świadkiem nie byłem to nie wiem, ale tak wieść gminna niesie.
User avatar
fravashi
Posts: 396
Joined: 20 Mar 2007, 18:33

Post by fravashi »

Jakoś trudno mi w to wszystko uwierzyć, to pewnie urban legends
Post Reply