Michael Wittmann - profesjonalista czy bandyta.

Ogólna dyskusja historyczna, niezwiązana z miastem oraz ziemią szczecinecką.
the press
Posts: 215
Joined: 05 May 2008, 16:20

Re: Michael Wittmann - profesjonalista czy bandyta.

Post by the press »

Aha, nie mogło mnie tu zabraknąć. Gizio co prawda zmienił awatara, ale pewnie za jakiś czas przywróci oprycha. Mało śmieszne, tak samo jak gadka, że jeżeli komuś się to nie podoba to jest ciemnogród i zacofany. ???? Jak sobie na czoło nalepię Adolfa to będę postępowy? Muszę spróbować.
Co zaś do zawiadamiania prokuratury, to też mi to przeszło przez głowę, myślałem nawet na złożeniu doniesienia (a co jedni na forum mogą, to inni nie?) i niech tzw. czynniki rozważą, czy to łamanie prawa. Ale mi się nie chce bujać po prokuratorach, może jakiś forumowicz znalazłby więcej zapału? Chętnie będę zeznawał.
GIZIO

Re: Michael Wittmann - profesjonalista czy bandyta.

Post by GIZIO »

Podobno dałeś pas-ale widzę,że nie do końca.Chcesz wojny? Widzę,że i [ciach] doszukamy się na forum nie jednego.Moje hasło dnia- "Zabić frajerów,pod każdym względem bez interpretacji ".Dla mnie jesteś w tej kategorii jak i wcześniejszy oszołom -gówienkiem.Boli??? :mrgreen:
Last edited by bronx on 28 Oct 2009, 18:03, edited 1 time in total.
Reason: ogarnij się natychmiast, bo znowu prosisz się o urlop na forum
the press
Posts: 215
Joined: 05 May 2008, 16:20

Re: Michael Wittmann - profesjonalista czy bandyta.

Post by the press »

GIZIO wrote:Podobno dałeś pas-ale widzę,że nie do końca.Chcesz wojny? Widzę,że i podpierdalaczy doszukamy się na forum nie jednego.Moje hasło dnia- "Zabić frajerów,pod każdym względem bez interpretacji ".Dla mnie jesteś w tej kategorii jak i wcześniejszy oszołom -gówienkiem.Boli??? :mrgreen:
Myślałem, że odpuścisz tego esesmana, ale widzę, że lepszy skutek odnosi rozmowa ze ścianą. Wittmannem możesz sobie oblepić całą sypialnię, a swastykę powiesić nad kiblem, ale nie zmuszają normalnych ludzi do oglądania tego. To przedostatnie ostrzeżenie.
GIZIO

Re: Michael Wittmann - profesjonalista czy bandyta.

Post by GIZIO »

Powieś sobie [ciach] w kiblu gwiazdę i młot i [ciach].To krótka dygresja do [ciach].Mamy paru [ciach] na tym forum od nie dawna. I damy radę-przynajmniej ja.Bo takich kmiotków,to łykam na śniadanie. 8)
eco2
Posts: 1
Joined: 28 Oct 2009, 18:50

Re: Michael Wittmann - profesjonalista czy bandyta.

Post by eco2 »

dla przypomnienia i może jako pretekst do jakiegoś działania dla admina fragment regulaminu strony:

Zgadzasz się nie publikować obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych lub obrażających mniejszości rasowe, religijne i seksualne materiałów, jak również innych materiałów, które mogą pogwałcać prawo w Twoim kraju, kraju, gdzie "Szczecinek.org" jest hostowane lub Prawo Międzynarodowe. W przypadku postępowania niezgodnego z powyższymi zasadami, zostaniesz natychmiastowo i bezapelacyjnie zbanowany, a Twój Dostawca Internetu zostanie przez nas powiadomiony o takim postępowaniu...


:?:
the press
Posts: 215
Joined: 05 May 2008, 16:20

Re: Michael Wittmann - profesjonalista czy bandyta.

Post by the press »

GIZIO wrote:[ciach]
To było ostatnie ostrzeżenie, jeszcze raz zobaczę wiadomo kogo w awatarze, to będziesz się tłumaczył w prokuraturze. Zachowaj więc bluzgi na potem. I uwaga do admina - też ponosi ewentualną odpowiedzialność karną, więc radzę rozważyć usunięcie pana Gizia z forum.
GIZIO

Re: Michael Wittmann - profesjonalista czy bandyta.

Post by GIZIO »

Mamy paru [ciach] i zamiataczy na forum i nic tego nie zmieni.Szkoda,że tak późno.Ale co tam. :mrgreen: Jak to kiedyś coś powiedział. Przygłupa poznaje się po jego wypowiedziach i toku myślenia.Proponuję panowie weźcie wiaderka i łopatki i wypad do piaskownicy,a nie na forum popierdoły pisać.Szkoda,że paru ludków boi się podjąć temat z przy głupami i jestem sam na palcu boju.Amen. :mrgreen:
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5471
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Michael Wittmann - profesjonalista czy bandyta.

Post by bronx »

Kolega Gizio za wyjątkowo agresywną postawę na forum, otrzymuje blokadę dostępu do forum, do czasu ochłonięcia. Myslę, że ze dwa dni mu wystarczy.

Kolega The Press otrzymuje ostrzeżenie, za sianie zamętu na forum i doprowadzanie do sytuacji konfliktowych. Tak, na wejściu napisałeś nie mogło mnie tu zabraknąć i nie zabrakło, i mam wrażenie że swoje cele zrealizowałeś.
User avatar
człowiek widmo
Posts: 738
Joined: 04 May 2005, 22:00

Re: Michael Wittmann - profesjonalista czy bandyta.

Post by człowiek widmo »

A koledze Polelum gratuluję pięknego debiutu na forum zaczynającego się od straszenia prokuraturą i wyśmiewania się z braków w wykształceniu innych użytkowników.
Bahnhofstraße
User avatar
Drahim
Posts: 596
Joined: 12 Mar 2009, 19:46
Location: kiedyś koło Gazowni

Re: Michael Wittmann - profesjonalista czy bandyta.

Post by Drahim »

Gizio! Najwyższy czas abyś się trochę opamiętał.
leśny kosiarz
Posts: 277
Joined: 28 Jun 2009, 19:10
Location: Szczecinek

Re: Michael Wittmann - profesjonalista czy bandyta.

Post by leśny kosiarz »

Gizio daj sobie na luz ,na Pomorskim nie ma takich problemów.
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: Michael Wittmann - profesjonalista czy bandyta.

Post by Stach »

Usuwam swój wpis, nie chcę eskalować. Polecam sole trzeźwiące lub melisę.
leśny kosiarz
Posts: 277
Joined: 28 Jun 2009, 19:10
Location: Szczecinek

Re: Michael Wittmann - profesjonalista czy bandyta.

Post by leśny kosiarz »

Panowie o co ta kłótnia polikwidujmy awatary albo wszyscy wklejmy jeden taki sam np.herb Szczecinka a zamiast ksywek (bo zaraz może się okazać że jakaś ksywka komuś nie pasuje) proponuje nr. Czy oto chodzi? Nie popadajmy w skrajności.Osobiście uważam że Stach ma najlepszego awatara inne podobają mi sie mniej lub bardziej. Na innych forach widziałem awatary żołnierzy Rosyjskich jak i Niemieckich ale nie zauważyłem takich kłótni jak tu.Stachu popieram parzyć melisę
User avatar
slawojur
Posts: 43
Joined: 16 Apr 2009, 18:50
Location: szczecinek

Re: Michael Wittmann - profesjonalista czy bandyta.

Post by slawojur »

Nie wiem o co ten cały dym, a już straszenie prokuraturą to przegina.Znowu dwadzieścia lat do tyłu.
Polelum
Posts: 379
Joined: 09 Oct 2009, 17:55
Location: Appalachia

Re: Michael Wittmann - profesjonalista czy bandyta.

Post by Polelum »

człowiek widmo wrote:A koledze Polelum gratuluję pięknego debiutu na forum zaczynającego się od straszenia prokuraturą i wyśmiewania się z braków w wykształceniu innych użytkowników.
Na forum nie jestem od "wczoraj". Jestem tu od samego początku, czyli od jego utworzenia. Nie otwierałem tylko własnego konta, bo nie chciałem być w żaden sposób kojarzony z faszystowskimi avatarami Gizia (i innych) oraz z jego agresywnymi wypowiedziami na żenująco niskim poziomie. Swoją drogą to ciekawe, jak jeden troglodyta-grafoman może zmienić obraz tak wartościowego forum....

[autocenzura: tu był bardzo długi tekst o prokuratorze, świadkach i grożeniu śmiercią w miejscu publicznym, a więc przy świadkach]

A co do zarzutu wyśmiewania się z braków wykształcenia ...... no cóż....muszę przyjąć ten zarzut z pokorą. Przyznaję, że nie powinienem był tego robić. Mea culpa!

Z ciekawości wpisałem "CIZIO-MIZIO" w Google. Oto wynik:
http://archeo.edu.pl/kot_cizio_mizio/ko ... mizio.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Last edited by Polelum on 28 Oct 2009, 23:30, edited 3 times in total.
Locked