Zagadka GIZIO34 - Turniej Miast Oława Szczecinek.

Zadaj lub odgadnij zagadkę związaną z naszym miastem.
Post Reply
GIZIO

Zagadka GIZIO34 - Turniej Miast Oława Szczecinek.

Post by GIZIO »

W którym roku Szczecinek brał udział w turnieju"Turniej miast",z jakim miastem walczył i kto wygrał? 8)
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5471
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

To może za mnie niech odpowie jedna z trzech pocztówek jakie posiadam wydanych z okazji tego wydażenia:

Image
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

No tak odpowiedz oki.Zapomniałeś tylko dodać kto wygrał. :wink: Pozdro 8)
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5471
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

niestety Oława
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Tak to prawda.Jak dobrze pamiętam konkurencja zbierania makulatury przesądziła sprawę.Głowy jednak bym nie dał. :lol: :wink: Pozdro 8)

Ps.Z całej tej zabawy najbardziej pamiętam koncert grupy TURBO na Szczecineckiej Muszelce w parku.Było zajefajnie. :wink:
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5471
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

Tak też coś mi sie ta makulatura o uszy obiła. Pamietam że byłem rozgoryczony jak się o tym dowiedziałem bo sam nosiłem jakieś książki do przedszkola w ramach zbierania makulatury w tym celu.

A z samego turnieju to pamietam konkurencje asfaltowania na pl. Sowińskiego oraz dwie scene która była wybudowana fontannie przed muszlą, potem była jeszcze długo po turnieju, przysłaniając fontanne.
User avatar
fravashi
Posts: 396
Joined: 20 Mar 2007, 18:33

Post by fravashi »

bronx wrote:Tak też coś mi sie ta makulatura o uszy obiła. Pamietam że byłem rozgoryczony jak się o tym dowiedziałem bo sam nosiłem jakieś książki do przedszkola w ramach zbierania makulatury w tym celu.

A z samego turnieju to pamietam konkurencje asfaltowania na pl. Sowińskiego oraz dwie scene która była wybudowana fontannie przed muszlą, potem była jeszcze długo po turnieju, przysłaniając fontanne.
Nie ściemniaj, nie możesz tego pamiętać! Książki na makulaturę? Mam nadzieję, że to były dzieła Lenina.
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5471
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

oczywiście że pamiętam, 85 rok to była grupa średniaków, to już się pamięta, rok póżniej był czarnobyl i też pamiętam płyny lugola i gdzie je dostawałem. może nie odtworze dnia po dniu z tamtego okresu ale takie ważniejsze wydarzenia pamiętam doskonale.

Książki nie były Lenina, były to bajki z serii "poczytaj mi mamo" (byly takie cieniutkie ksiażeczki) które miałem podwójne, pamietam jak to z rodzicami wybierałem. Może dlatego że były one takie cienkie to Szczecinek przegrał, gdybym wyskoczył z tomami Lenina Oława nie miała by szans :)
User avatar
fravashi
Posts: 396
Joined: 20 Mar 2007, 18:33

Post by fravashi »

bronx wrote:oczywiście że pamiętam, 85 rok to była grupa średniaków, to już się pamięta, rok póżniej był czarnobyl i też pamiętam płyny lugola i gdzie je dostawałem. może nie odtworze dnia po dniu z tamtego okresu ale takie ważniejsze wydarzenia pamiętam doskonale.

Książki nie były Lenina, były to bajki z serii "poczytaj mi mamo" (byly takie cieniutkie ksiażeczki) które miałem podwójne, pamietam jak to z rodzicami wybierałem. Może dlatego że były one takie cienkie to Szczecinek przegrał, gdybym wyskoczył z tomami Lenina Oława nie miała by szans :)
Poczucie winy pewnie do dziś Cie nie opuszcza, jej, ale miałeś trudne dzieciństwo.
A do tematu: nie pamiętam, ale na pewno trzymałam kciuki przed telewizorem.
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5471
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

tak te kciuki to trzymałaś pewnie za Oławe.
User avatar
fravashi
Posts: 396
Joined: 20 Mar 2007, 18:33

Post by fravashi »

bronx wrote:tak te kciuki to trzymałaś pewnie za Oławe.
Potwarz! Żądam satysfakcji!
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

No tak zacząłem zagadkę,a skończyło się na utarczkach. :lol: :wink:
Ja jeszcze pamiętam jak poświecono pare drzew w parku,właśnie ze wzgledu na tą imprezę. :evil: :evil: Pozdro i zakopać topory wojennne. :wink: 8)

Ps.Odnośnie Czarnobyla,to gdy wisiała chmura radioaktywna nad Polską to był to 1 maja.W ten dzień było słonecznie i wiara szczecinecka była właśnie na pochodzie pierwszo majowym(horror). Giźio z kumplem olali pochód(konsekfencje w mechaniku sprzątanie poza kolejnością :twisted: :twisted: ) i siedzieli w domku racząc się Leszkiem(browarkiem) i słuchając Led Zeppelinów. :lol: :wink: Tak zapamiętałem Czarnobyl.
User avatar
Łukasz
Posts: 315
Joined: 07 Mar 2005, 20:48
Location: Sz-ek/Sz-n

Post by Łukasz »

Masz dobą pamięć Bronx :) . Jesteśmy z tego samego rocznika a ja sobie turnieju miast nie przypominam. Płyn lugola w kolorze denaturatu już pamiętam. Wtedy nam mówiono, że to szczepionka.
Posiadasz ciekawe namiary GPS ? Wymieńmy się.
Post Reply