bronx - zagadka 12

Zadaj lub odgadnij zagadkę związaną z naszym miastem.
User avatar
Courtenay
Posts: 84
Joined: 26 Nov 2006, 21:44
Location: urodzony w Szczecinku

Post by Courtenay »

ha ha ha .....to jednak Szczecinek nie jest taki duzy i wyglada na to ze tam bylo tylko jedno pezedszkole !!!!(zaczelo sie w przedszkolu a zakonczylo w "kolorowej"...he he
Nie wiem czy klub przedszkolakow jest dobrym pomyslem,ale moze nowy topic o slynnych ludkach ze Szczecinka ,bylby.Dla przykladu:wspomniana juz Barbara Ostrowska,slynna piesniarka.
Prosba do Bronx:
Czy nie masz w Swoich zbiorach dzisiejszego zdjecia domu na Wojska Polskiego 3,tam kiedys mieszkalem.na 3-cim pietrze od strony "czapnika"(a moze niemiecka wersja) ??? 8)
.....z gory dzieki i pozdrowienia
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5471
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

nie mam niestety, ale myśle że jak poprosimy Waldka naszego nadwornego fotografa to już niebawem, będzie ten budynek obfotografowany z każdej strony :)
User avatar
Courtenay
Posts: 84
Joined: 26 Nov 2006, 21:44
Location: urodzony w Szczecinku

Post by Courtenay »

Hello Bronx,,szkoda ale i tak dziekuje.Moze kiedys znajdziesz niemieckie.
Waldek,czy to czytales ??? Mam do Ciebie prosbe z ciekawostka.Czy moglbys obfotografowac Wojka Polskiego 3 z przodu i z tylu,please ???? Ja tam sie urodzilem i mieszkalem az do 6-stej klasy.Dla ciekawostki,od podworka tego domu od Emilli Plater,byl kidys ogrod,wzdluz sciany budynku #2,niemcy zakopali duzo zeczy,jako dzieciaki,znajdowalismy wiele drobnych zeczy,lecz nikt nie kopal glebiej.
....wielkie dzieki z gory i pozdrowienia
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Nie Barbara,a Małgorzata Ostrowska-wokalistka zespołu Lombard.No jest jeszcze Piotr Zander-gitarzysta tej grupy.Niestety grupa nieistnieje już od dobrych paru lat,a szkoda,bo to była czołówka zespołów rockowych w Polsce lat 80(TSA,MANNAM,PERFEKT,itd).Była też grupa KRAM,ale to wcześniejsza historia.Pozdrocho 8)

Ps.Ten Zbychu Zgoblis,to przypadkiem nie Gabalis?Wydaje mi sie,że pokręciłeś trochę imiona i nazwiska,dlatego nie zajarałem z Gośką.
Waldek

Post by Waldek »

Wybaczcie ale dwa dni temu jak odzyskałem oczy na świat , czyli ruszył mój komp. Zdiątka będą napewno to jak w banku (ruskim) :lol:
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

No jak w ruskim to będą problemy,co innego w szwajcarskim. :lol: :wink: 8) P :Pozdrocho :P
Last edited by GIZIO on 12 Dec 2006, 12:18, edited 1 time in total.
User avatar
Courtenay
Posts: 84
Joined: 26 Nov 2006, 21:44
Location: urodzony w Szczecinku

Post by Courtenay »

Siema Waldek.....ciesze sie ze jestes spowrotem i juz sie nie moge doczekac tych pics..
Gizio,jeszce mi sie nie pie.........li. (mam nadzieje) choc morze spiritusu swego czasu wychylilem..... he he he(niektore z Zimnym w Jolce)
Wiem ze Goska potrafila spiewac ale Baska jest jej starsza siora i ona zaczela ten caly rock and roll.....,ale mniejsza oto.
pozdrowionka
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Zwracam honor.Pozdro. 8)
Waldek

Post by Waldek »

Starego Ostrowskiego znam osobiście, kiedyś był moim kierownikiem a teraz często wymieniamy się monetami.


PS: zdjęcia są na priwa , chyba że chcesz aby były na forum to proszę wskazać miejsce gdzie umieścić. Tak samo jeśli będziesz chciał w więkrzym wydaniu to proszę daj znać, a mikołaj spełni życzenie bo jeszcze jest pora ku temu :lol:
User avatar
Courtenay
Posts: 84
Joined: 26 Nov 2006, 21:44
Location: urodzony w Szczecinku

Post by Courtenay »

Waldek,wielkie dzieki za te zdjecia,nie spodziewalem sie az tylu,ale spodziewalem sie zetelnej roboty i teraz wiem i oglaszam calemu Swiatu te na Waldka mozna polegac !!!!!! :!:
Odwdziecze sie przy najblizszej okazji jak tylko bede mogl 8)
Pozdrowionka
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Post by Stach »

A może jakiś osobny wątek "Z dziejów najnowszych szczecineckich lokali gastronimicznych"?
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5471
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

z przyjemnoscią, założyć może każdy
Post Reply