Mapy

Bunkry, podziemia, Wał Pomorski, koszary i tym podobne dyskusje.
http://www.walpomorski.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
urodzony_białym
Posts: 115
Joined: 17 Dec 2006, 10:24
Location: całe życie Szczecinek
Contact:

Mapy.

Post by urodzony_białym »

Znalazłem aukcję na allegro - może ktos bedzie zainteresowany
http://allegro.pl/item153074074_kreis_n ... 925_3.html
**************************************
Bóg mi powierzył honor Polaka...
Bogu go tylko oddam!
GIZIO

Post by GIZIO »

ooo
Last edited by GIZIO on 19 Mar 2007, 21:03, edited 1 time in total.
hammerstein-słomek

Post by hammerstein-słomek »

gizo dobrze gada :( niestety ):
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

no ale przeciez to nie sa jakies tajne mapy tylko oficjalnie udostepnione przez serwis eksploracja.pl to z czego tu robić tajemnice, już bez przesady, jakbym myślał w ten sposób to pownienem zlikwidować cały dział Mapy ze strony, wiele pocztówek w galerii też by się nie pojawiło.
Wchodzisz na http://www.mapy.eksploracja.pl/ i jest wszszystko, coż to za tejmnica?
GIZIO

Post by GIZIO »

ooo
Last edited by GIZIO on 19 Mar 2007, 21:04, edited 1 time in total.
Waldek

Post by Waldek »

W każdej chwili mogę usunąć, decyzja należy do Was
GIZIO

Post by GIZIO »

ooo
Last edited by GIZIO on 19 Mar 2007, 21:04, edited 1 time in total.
Kazik
Posts: 4
Joined: 10 Jun 2006, 20:23
Location: Gdynia
Contact:

Post by Kazik »

hah, nie wiedziałem, że te mapy mogą przysporzyć tylu problemów. Może zdjąć je z serwera? :P
britneykiller
Posts: 161
Joined: 27 Feb 2005, 19:49
Location: Biały Bór / Szczecin

Post by britneykiller »

No bez przesady panowie, oprócz "kopaczy" są też inne osoby, które są tymi mapami zainteresowane, poza tym żadnym problemem nie jest znalezienie tych map w Internecie. Nie szukajcie dziury w całym.
Waldek

Post by Waldek »

Koledzy to właśnie Kazikowi trzeba zawdzięczać że mamy dostęp do tak ciekawych map, ja tylko ściągnołem.
GIZIO

Post by GIZIO »

ooo
Last edited by GIZIO on 19 Mar 2007, 21:05, edited 1 time in total.
Guest

Post by Guest »

oczywiście mój wcześniejszy post był małą prowokacją :P
Na codzień spotykam się z problemem "mieć, czy być", tzn "nieopublikować map i przetrzepać wszystkie miejscówki, czy też wrzucić je na sieć i liczyć na pozytywny odzew od innych osób".

Kiedyś, gdy zaczynałem swoją przygodę z eksploracją skłaniałem się ku pierwszej opcji. Nim coś opublikowałem, starałem się wykorzystać materiał w terenie. Jednak wówczas problem dotyczył co najwyżej kilku map.

Jednak od kilku lat, gdy materiałów zaczęło przybywać w ilościach hurtowych, przeszedłem na tą drugą opcję z prostego powodu. Nie starczyłoby życia zarówno mojego jak i znajomych do sprawdzenia tych wszystkich miejsc w terenie :lol: Coraz więcej map leci na serwer, coraz więcej zgłasza się osób z nowymi mapami, i tak się temat rozkręca.

Pozostaje teraz inny problem - dostępność do sieci. Poszukiwacze, którzy nie korzystają z netu będą niedługo znacznie mniej konkurencyjni od tych z siecią... ale to już nie moja sprawa :]

aaa i Gizio - masz może gg? Bo problem z logowaniem chyba jest bardziej złożony niż mi się wcześniej wydawało.
Kazik
Posts: 4
Joined: 10 Jun 2006, 20:23
Location: Gdynia
Contact:

Post by Kazik »

ups... zapomniałem się zalogować.

Swoją drogą zastanawiam się jak sobie radzicie na forum ze spam-robotami, skoro można tu pisać jako gość :]
Waldek

Post by Waldek »

Kazik jest to wielki i upierdliwy problem ale liczę na fachowca Bronxa.
Post Reply