Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Dyskusja o 700 leciu miasta, przygotowania oraz obchody w 2010 roku.
jerzy
Posts: 1
Joined: 20 Dec 2008, 22:11
Location: g-ow

Re: Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Post by jerzy »

Glosowalem na ciebie Jerzy z Gorzowa czesc.. zycze wiecej glosow!!
User avatar
Igor
Posts: 350
Joined: 29 Dec 2007, 14:47
Location: Szczecinek

Re: Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Post by Igor »

Bardzo dziękuję wszystkim za głosy w głosowaniu internetowym i głosy otuchy. Mam nadzieję, że Szczecinecki Konkurs Filmowy będzie cyklicznym wydarzeniem, które jawnie wymiernie przyczyni się do promocji miasta i powiatu. W tej chwili pracuję nad edycją 2011 , zapraszam do współpracy. Zapraszam w szczególności sponsorów, bez których całe wydarzenie nie byłoby możliwe. Jeszcze raz dzięki!

Igor
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Re: Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Post by robot humano »

robot humano wrote: P.S. Można by też spróbować bardziej pokazać, że to Szczecinek bo gdyby nie pięć sekund sprzed ratusza to i część Szczecinecczan miałaby problem z umiejscowieniem. No chyba że film jest adresowany do młodych wyjeżdżających ze Szczecinka bo "lipa i nie ma klubu-pubu".
Pod tym samym adresem na YT jest teraz zupełnie inny (co do zgodności z tytułem) film. teraz bez problemu można zauważyć, że to Szczecinek i mój wyżej zacytowany PS traci ważność. No chyba, że pod linkiem wklejonym na forum pojawi się np "Elsa wilczyca z SS".
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Post by Stach »

robot humano wrote: np "Elsa wilczyca z SS".
np. http://www.filmweb.pl/film/Elza+-+Wilcz ... 975-120666" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Post by bronx »

robot humano wrote:Pod tym samym adresem na YT jest teraz zupełnie inny (co do zgodności z tytułem) film..
A możesz powiedzieć co konkretnie się zmieniło? Bo ja żadnych zmian nie widzę?
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Re: Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Post by robot humano »

bronx wrote:
robot humano wrote:Pod tym samym adresem na YT jest teraz zupełnie inny (co do zgodności z tytułem) film..
A możesz powiedzieć co konkretnie się zmieniło? Bo ja żadnych zmian nie widzę?
W pierwszym ze Szczeecinka były bloki i ratusz. Tu masz sporo parku, ogólniaka, pomosty - i tego mi brakowało w pierwszym. Napisałem wręcz "gdyby nie pięć sekund sprzed ratusza to i część Szczecinecczan miałaby problem z umiejscowieniem" Teraz mamy chyba director's cut :)
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Post by bronx »

nic nie czaje.... mówimy cały czas o tym samym filmie? (dla przypomnienia tu poniżej)
bronx wrote:
Przecież tu się nic nie zmieniło. W ogóle znasz patent żeby zamienić film, pozostając przy dotychczasowym linku do niego na YT? Wg pomocy technicznej YT nie ma takiej możliwości, także albo ja czegoś nie rozumiem albo to jakieś zabawne nieporozumienie :)
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Re: Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Post by robot humano »

Kiedy to pisałem (o 1:25 więc między 7 i 8 puszką) byłem przekonany,że film zawiera sceny, których wcześniej nie było. A że tego właśnie się wcześniej czepiałem, że na filmie pt Szczecinek owego Szczecinka prawie nie ma...hmmm. Jeśli to technicznie niemożliwe to faktycznie mam zwidy.
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

Re: Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Post by Mario »

Twoje zdrowie robociku, ja też sobie już polałem :)
łączę się w bulu i dziękuję za obiat
Pozdrawiam
Mario
Waldek
Posts: 667
Joined: 02 Mar 2010, 21:33
Location: Vejle- Szczecinek

Re: Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Post by Waldek »

Che, che ja właśnie piekącego się kurczaka podlałem piwkiem co by wydobyć więcej aromatu. :lol:
Tak że skoro się nie napiję to chociaż poliżę. :D
Post Reply