Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Dyskusja o 700 leciu miasta, przygotowania oraz obchody w 2010 roku.
User avatar
Igor
Posts: 350
Joined: 29 Dec 2007, 14:47
Location: Szczecinek

Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Post by Igor »

Szczecinecki Konkurs Filmowy.jpg
Szczecinecki Konkurs Filmowy.jpg (109.58 KiB) Viewed 19044 times
[/center]
Tego jeszcze nie było!

Na jubileusz 700-lecia Szczecinka specjalny konkurs filmowy! Filmuj i wygrywaj!

Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie" to inicjatywa, która ma ubarwić obchody jubileuszu 700-lecia miasta. Zapraszamy więc wszystkich chętnych do filmowana oraz nadsyłania swoich produkcji na konkurs. Filmy można nadsyłać do 30 października br. Wielka Gala Filmowa i rozstrzygnięcie odbędzie się 20 listopada br.

Kategorie konkursowe:

a) film relacja z obchodów roku 700-lecia miasta Szczecinek – kategoria dla mieszkańców Szczecinka, powiatu szczecineckiego oraz całej Polski;

b) film o Szczecinku (lub motywami szczecineckimi) lub o powiecie szczecineckim (w tym miejscach i miejscowościach z terenu powiatu szczecineckiego), fabuła osadzona w mieście lub powiecie – kategoria dla mieszkańców Szczecinka, powiatu szczecineckiego oraz całej Polski;

c) film o tematyce i konwencji dowolnej – tylko dla twórców ze Szczecinka i powiatu szczecineckiego;

d) teledysk z motywami szczecineckimi lub powiatu szczecineckiego – konwencja dowolna,
wykonany przez zespół, artystę lub realizatora, którzy posiadają prawa do utworu lub jest
on ich kompozycją – kategoria dla mieszkańców Szczecinka, powiatu szczecineckiego oraz całej Polski;


Kto może wziąć udział:

Uczestnikami konkursu są twórcy, dla których jest on okazją do postawienia pierwszych kroków w prezentowanej dziedzinie sztuki, skonfrontowania osiągnięć aktywnych filmowców z innymi twórcami oraz prezentacji twórczości i utrwalenia historycznych wydarzeń obchodów jubileuszu 700-lecia miasta. W konkursie mogą wziąć udział filmowcy posiadający doświadczenie w tworzeniu produkcji filmowych i zajmujący się tym niezawodowo oraz początkujący. Ponadto filmowcy indywidualni oraz grupy filmowe (formalne i nieformalne), stowarzyszenia, itp..
Szczecinecki Konkurs Filmowy „Szczecinek w Obiektywie” skierowany jest także do szerokiej publiczności, z głównym nastawieniem na uczniów, studentów oraz osoby młode. W przypadku twórców zawodowych chętnych do prezentacji ciekawych produkcji lub nawiązania współpracy prosimy o kontakt.

Zgłoszenia, organizator:

Organizatorem konkursu jest Samorządowa Agencja Promocji i Kultury w Szczecinku. Wszystkie informacje szczegółowe znajdziecie na stronie www konkursu.


Filmujcie! Filmujcie! Filmujcie!

Strona www:

http://www.konkursfilmowy.szczecinek.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Patronat honorowy nad konkursem objął Szczecinecki Portal Historyczny im. prof. Dr Karla Tuempla

UWAGA!

24 Czerwca spotykamy się na Placu Wolności - przyłączamy się do Bicia Rekordu Świata 700 KOLARZY NA 700-LECIE SZCZECINKA i bijemy Rekord Świata w ilości osób filmujących!
User avatar
Igor
Posts: 350
Joined: 29 Dec 2007, 14:47
Location: Szczecinek

Uwaga!

Post by Igor »

Jeżeli macie ciekawe pomysły, zajmujecie się twórczością filmową (lub inną) lub chcielibyście pomóc w organizacji konkursu - bardzo proszę o kontakt na prv lub mejla.

IgOr
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Post by Stach »

Powinno się zgłosić znany z youtube znakomity klip pt. "78-400". Piszę to bez cienia ironii.
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

Re: Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Post by Mario »

Bronx - ta reklama konkursu miała byc linkiem - bo nie linkuje :)
łączę się w bulu i dziękuję za obiat
Pozdrawiam
Mario
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Re: Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Post by robot humano »

Uprzejmie proszę o nieużywanie czerwonej czcionki, zarezerwowanej na marudzenie administracji i w związku z tym przez większość olewanej.
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Post by bronx »

Mario wrote:Bronx - ta reklama konkursu miała byc linkiem - bo nie linkuje :)

Ale co konkretnie nie linkuje?
User avatar
Igor
Posts: 350
Joined: 29 Dec 2007, 14:47
Location: Szczecinek

Re: Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Post by Igor »

Banner ni ebył podlinkowany, w sumie można to zrobić... ale ja nie wiem jak.
User avatar
Igor
Posts: 350
Joined: 29 Dec 2007, 14:47
Location: Szczecinek

Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Post by Igor »

Siemka!

Jeszcze tylko tydzień trwa przyjmowanie zgłoszeń do Szczecineckiego Konkursu Filmowego " Szczecinek w Obiektywie". Pula nagród pieniężnych to 1800 zł, program komputerowy - PINNACLE SYSTEMS STUDIO 14 HD ULTIMATE PL
Pakiet zawiera

Instalacyjna płyta DVD Pinnacle Studio Ultimate 14; SureThing Express Labeler; Wtyczki Red Giant: ToonIt, Knoll Light Factory; Przewodnik szybkiego startu Pinnacle Studio; Instrukcja obsługi PDF (w. polska) oraz drukowana (w. ang.)

Opis
Pinnacle Studio Ultimate to potężne narzędzie dla bardziej wymagających użytkowników. W stosunku do wersji podstawowej Studio 14 HD, wersja Ultimate została wzbogacona o dźwięk Dolby Digital 5.1, authoring Blu-ray z możliwością tworzenia ruchomych tytułów, oszałamiające i konfigurowalne efekty ToonIt oraz Knoll Light Factory firmy Red Giant.

Liczba użytkowników 1 szt.
Liczba stanowisk 1 szt.
Wersja językowa polska
Wymagania systemowe Windows® 7, Windows Vista® (SP2), Windows XP (SP3)
Wymagania sprzętowe Intel® Pentium® lub AMD Athlon™ 1,8GHz (zalecany 2,4GHz lub szybszy)



oraz



nagroda rzeczowa:



"Ilustrowany Leksykon Filmu Europejskiego" aut. Mirosława Mielcarek, Edward Pawlak.



Wszystkie szczegóły:



http://www.konkursfilmowy.szczecinek.pl" onclick="window.open(this.href);return false; i http://www.konkursfilmowy.szczecinek.org" onclick="window.open(this.href);return false;



Zapraszamy!
User avatar
bublitzman
Posts: 31
Joined: 20 Dec 2008, 16:18
Location: Bobolice/Bublitz

Re: Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Post by bublitzman »

zaglądałem ostatnio na stronę Youtub'ową konkursu gdyż pomyślałem że mi coś z subskrypcją nawaliło bo nie dostaję żadnych powiadomień o nowych filmikach a tu okazało się że subskrypcja działa tylko nic się na profilu nie dzieje...to konkurs cały tak się ma dobrze czy tylko youtube nie jest aktualizowany??
User avatar
Igor
Posts: 350
Joined: 29 Dec 2007, 14:47
Location: Szczecinek

Re: Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Post by Igor »

Nie możemy na razie umieścić tam żadnych filmików. Jeżeli w przyszłym roku jakaś instytucja zgodzi się organizować konkurs, to zamieścimy inne filmiki i zrobimy też swoją zajawkę. Czy bierzesz udział w konkursie? pozdr
User avatar
bublitzman
Posts: 31
Joined: 20 Dec 2008, 16:18
Location: Bobolice/Bublitz

Re: Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Post by bublitzman »

nie, nie biorę udziału w konkursie. Czasem skleję jakiś filmik o Bobolicach i tyle mej tffffórczości reżyserskiej :wink:
Gdzie (lub kiedy) w takim razie będzie można obejrzeć konkursowe prace?
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Post by bronx »

Konkurs zbliża się do końca, mam nadzieję, że produkcje które tam trafią będą na podobnym poziomie jak ten ciekawy film. Myślę, że właśnie w takim klimacie powinno się robić filmy promocyjne miasta. Bardzo mi się to podoba.

Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Post by Stach »

Ano, Szczecinek wypisz wymaluj! Świetnie ukazane realia. Bo jest, rozumicie, prawda czasu - i prawda ekranu, prawda?
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Post by bronx »

Realia ma każdy takie na jakie sobie zapracuje, moje wspomnienia ze Szczecinka mniej więcej odpowiadają tym które tu można zobaczyć.


PS. Ekipa na filmie startuje chyba Dąbrowicy, zdaje mi się że chyba wiem z czyjego domu.
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Re: Szczecinecki Konkurs Filmowy - "Szczecinek w Obiektywie"

Post by robot humano »

bronx wrote:Konkurs zbliża się do końca, mam nadzieję, że produkcje które tam trafią będą na podobnym poziomie jak ten ciekawy film. Myślę, że właśnie w takim klimacie powinno się robić filmy promocyjne miasta. Bardzo mi się to podoba.

Ja mam nadzieję, że pisząc o poziomie miałeś na myśli stronę techniczną bo co do pomysłu to film od początku do końca opowiada o do bólu bezpłciowym zużywaniu (bo nie spędzaniu) czasu i tatowej kasy.
P.S. Co do strony technicznej to do kamery się PUDRUJE i to na maxa żeby się papa nie świeciła. Panie świecą się jak psu...
P.S.2 Bardzo się cieszę że w czasie tego zużywania dnia ktoś wpadł na pomysł żeby coś jednak zrobić. To jest naprawdę git bo jak słucham rozmów nastolatków (z bardzo różych domów) w zbiorkomie to ręce...
Post Reply