Medal okolicznościowy 700 lat

Dyskusja o 700 leciu miasta, przygotowania oraz obchody w 2010 roku.
Gregor
Posts: 241
Joined: 23 Mar 2005, 17:11
Location: Szczecinek

Re: Medal okolicznościowy 700 lat

Post by Gregor »

No właśnie 270 to niedużo i może szybko się rozejść po cichu. Może warto by Miasto sprzedawało je w formie aukcji. 270 najwyższych ofert wygrywa. Napewno tak by więcej zarobili i każdy miałby równe szanse. A tak to ja się domyślam tylko którym osobom napewno nie braknie. No chyba że cena będzie zaporowa to wtedy problemu aż tak wielkiego nie będzie żeby je dostać.
Bronx - jako osoba będąca blisko projektu, daj znać na Forum jak będziesz znał szczegóły - tzn. termin rozpoczęcia sprzedaży, cena i miejsca gdzie mozna nabyć.
GIZIO

Re: Medal okolicznościowy 700 lat

Post by GIZIO »

Na prawie 40 tys mieszkańców -to 270 sztuk to dobre odniesienie. :mrgreen: Zabić skurwy..... to mało. 8)
User avatar
Drahim
Posts: 596
Joined: 12 Mar 2009, 19:46
Location: kiedyś koło Gazowni

Re: Medal okolicznościowy 700 lat

Post by Drahim »

:?: nie jestem asem z gramatyki, ale na medalach są różne napisy;
"...założyciel miasta Szczecinek."
oraz "...założyciel miasta Szczecinka."
Może ktoś wie jak powinno być napisane?
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Medal okolicznościowy 700 lat

Post by bronx »

Będzie 15 tysięcy Wartków i 270 sztuk medalu. Osobiście uważam, że to wystarczające ilości jak na takie miasto jak Szczecinek. Jaka będzie cena medalu nie wiem, ale koszt produkcji ma oscylować w okolicach 50 zł także tanio nie będzie, także myślę, że na więcej sztuk chętnych mimo wszystko może braknąć.

Zresztą inna sprawa jest taka, że niski nakład przy tego typu pozycjach z dziedziny numizmatyki pozytywnie wpływa na ich przyszłą wartość.
leśny kosiarz
Posts: 277
Joined: 28 Jun 2009, 19:10
Location: Szczecinek

Re: Medal okolicznościowy 700 lat

Post by leśny kosiarz »

Ja byłbym zainteresowany nie Wartkiem a medalem sztuk 1
Kto jest w komitecie kolejkowym? :wink:
U kogo składać zamówienia?
User avatar
Mariusz
Posts: 44
Joined: 06 Jul 2009, 12:04
Location: Neustettin

Re: Medal okolicznościowy 700 lat

Post by Mariusz »

W Głosie Koszalińskim piszą, że projekt Pana Wiesława Adamskiego, który otrzymał wyróżnienie będzie wkomponowany w tablicę pamiątkową jaką planuje się wmurować w ścianę ratusza.
Link do artykułu: http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /606551161" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam
Post Reply