Kościół NNMP

Filmy o Szczecinku, produkcje portalowe i nie tylko
Post Reply

Jak oceniasz ten film?

1 (Tragedia)
1
20%
2
0
No votes
3
1
20%
4
0
No votes
5
0
No votes
6
1
20%
7
0
No votes
8
1
20%
9
0
No votes
10 (wspaniały)
1
20%
 
Total votes: 5

mikpasz
Posts: 2
Joined: 15 May 2016, 09:28

Kościół NNMP

Post by mikpasz »

Witam
Ostatnio nagrałem film, na którym pokazałem kościół NNMP. Co o nim myślicie? https://www.youtube.com/watch?v=sXYFFLAfKBw" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam
User avatar
Drahim
Posts: 596
Joined: 12 Mar 2009, 19:46
Location: kiedyś koło Gazowni

Re: Kościół NNMP

Post by Drahim »

Doceniam to co widać w okolicach kościoła
Dislav
Posts: 171
Joined: 08 May 2011, 20:57

Re: Kościół NNMP

Post by Dislav »

Dałem ocenę "cienko". Wady techniczne i jakościowe przekreślają choćby najlepszy pomysł i realizację obrazu. Tutaj porażającą wadą jest "przewalenie" światła. Czyli właściciel drona jest amatorem początkującym. Cały filmik jest ZA JASNY". Z tego powodu kontrasty nie istnieją. Czekam na filmy następne, już bez podstawowych błędów.
A co do problemu, to zaczynam zauważać pewne znudzenie ilością filmów z drona.
Drony wdarły się do naszego życia w tempie błyskawicznym i dziś dronem zrobić coś atrakcyjnego, to już naprawdę sztuka. W moim przekonaniu, kamera statyczna nadal będzie wiodąca a dron może dać zdjęcia tylko uatrakcyjniające.
Osobną sprawą jest użycie dronów do celów zawodowych np. w budownictwie czy w służbach np. ratunkowych - ale to już nie działanie artystyczne.
mikpasz
Posts: 2
Joined: 15 May 2016, 09:28

Re: Kościół NNMP

Post by mikpasz »

Dislav wrote:Dałem ocenę "cienko". Wady techniczne i jakościowe przekreślają choćby najlepszy pomysł i realizację obrazu. Tutaj porażającą wadą jest "przewalenie" światła. Czyli właściciel drona jest amatorem początkującym. Cały filmik jest ZA JASNY". Z tego powodu kontrasty nie istnieją. Czekam na filmy następne, już bez podstawowych błędów.
A co do problemu, to zaczynam zauważać pewne znudzenie ilością filmów z drona.
Drony wdarły się do naszego życia w tempie błyskawicznym i dziś dronem zrobić coś atrakcyjnego, to już naprawdę sztuka. W moim przekonaniu, kamera statyczna nadal będzie wiodąca a dron może dać zdjęcia tylko uatrakcyjniające.
Osobną sprawą jest użycie dronów do celów zawodowych np. w budownictwie czy w służbach np. ratunkowych - ale to już nie działanie artystyczne.
Dziękuję za wartościową odpowiedź. Na pewno wezmę to pod uwagę przy tworzeniu nowych filmów.
Post Reply