Mogiła lotników amerykańskich (Katastrofa Wilcze Laski)

Tematy o okolicach Szczecinka oraz innych pomorskich miastach.
sokolprzemek
Posts: 7
Joined: 08 Nov 2008, 13:53

mam pewne dowody że ...

Post by sokolprzemek »

ma pewne dowody że ta maszyna to B-17. i na pokładzie miała rosyjską broń gdyż odnalazłem jej śladowe ilości
sokolprzemek
Posts: 7
Joined: 08 Nov 2008, 13:53

sory

Post by sokolprzemek »

sory b-25
sokolprzemek
Posts: 7
Joined: 08 Nov 2008, 13:53

witam panie marku.p

Post by sokolprzemek »

jak tam sprawa tego samolotu coś więcej wiadomo bo przez pewien moment o nim zapomniałem :)
Waldek

Post by Waldek »

Poczytaj dokładniej to nie był samolot dalekiego zasięgu i zginęła załoga Rosyjska a nie Amerykańska.
Waldek

Post by Waldek »

A z tym pomnikiem to jest blef i miasto nabrało wody w usta, bo sprawa toczy się w sądzie na ten temat od paru lat i jakoś nie widać końca. choć dowody są ewidentne.
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Post by Stach »

@Waldek

O jakiej sprawie sądowej wspominasz? Twój ostatni wpis brzmi bardzo intrygująco. To chyba nie jest jakaś tajemnica?
User avatar
lewy
Posts: 75
Joined: 07 Aug 2008, 12:31
Location: szczecinek

Post by lewy »

Waldek ...o jakiej sprawie sądowej wspominasz ??? :?:
Walcz o ziemie Słowian - naszych Braci Pomorzan
Waldek

Post by Waldek »

Toczy się sprawa przed sądem koszalińskim od paru lat na ten temat i sprawa nadal jest odraczana ze względu na brak dowodów.
Choć Amerykanie już dawno odstąpili od tego tematu po obejrzeniu dowodów jak zapoznaniu się z dokumentacją. ten temat ciągnie Marek Piłat i z tego właśnie powodu nie ma pracy w Szczecinku bo depnął komuś na pięty.
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Post by Stach »

No dobra, ale co jest przedmiotem sprawy? Przeciwko komu?
Waldek

Post by Waldek »

Przeciwko miastu które w porywie solidarnościowym bez konsultacji wystawiło kosztowny pomnik przy okazji fałszując prawdę.
sokolprzemek
Posts: 7
Joined: 08 Nov 2008, 13:53

adres

Post by sokolprzemek »

ma ktoś kontakt z markiem piłatem? jakiś e-mail
sokolprzemek
Posts: 7
Joined: 08 Nov 2008, 13:53

Post by sokolprzemek »

Waldek wrote:Poczytaj dokładniej to nie był samolot dalekiego zasięgu i zginęła załoga Rosyjska a nie Amerykańska.
to wyklucz ten samolot ?
Waldek

Post by Waldek »

E-mail Marka
wodnosamoloty@ars.nazwa.pl
W razie czego mogę podać nr telefonu ale na priwa.
GIZIO

Post by GIZIO »

Jestem ciekaw niby co miasto(chyba raczej urzędnicy) miało zafałszować?Cały problem polega prędzej z nie wiedzy ludzi nadzorujących całą tę sprawę.To samo może tyczyć się cmentarza żołnierzy radzieckich.Także po co te sensacje XX wieku. Postawiono pomnik to i się chwali. Lepsze to niż ten krzyżyk,który stał tyle lat.A kto leży pod ziemią,to mogą powiedzieć tylko ci którzy ich chowali 8)
Waldek

Post by Waldek »

Bardzo ciekawy jestem czy swojego syna też oszukasz czy powiesz mu jaka jest prawda, jak kiedyś ci zada takie pytanie?
Post Reply