czy w kłominie cos jest?

Tematy o okolicach Szczecinka oraz innych pomorskich miastach.
Post Reply
hary

czy w kłominie cos jest?

Post by hary »

czy na terenie kłomina jeszcze cos wychodzi? kto i co tam ostatnio wykopał? ja tam byłem,ale tylko wronka z czapki....
Waldek

Post by Waldek »

Witam poniżej masz stronkę na ten temat -zapraszam.

viewtopic.php?t=34
User avatar
arkadio.ie
Posts: 11
Joined: 09 Jul 2006, 20:20
Location: szczecinek

Post by arkadio.ie »

czesc Hary,pewnego dnia wcisnąłem pewien wątek.Kłomino.jest to tragiczne ,że zadając pytanie ,spodziewałem się jakiejś odpowiedzi,tak jak w moim poscie,cisza.czemu bo każdy tylko zagląda aby poczytać,dowiedzieć się cokolwiek,i lecieć sprawdzić.mianowicie nic od siebie,doradzić,powiedzieć cokolwiek,jest to tragiczne.wiele osób na forum biega ,do muzeum,(to ja nie wiem).ja osobiście znam każdy kawałek Kłomina,a wątek dałem tylko dla tego aby sprawdzić czy z kimś można pokopać.Ale nie można.wszystko to tajemnica.pozdrawiam
Waldek

Post by Waldek »

Witam
Wiem że się troche zraziłeś, ale nieraz jest tak że gębula chce jeść jak i rodzina więć to jest na pierwszym miejscu a dopiero zamiłowania.
Po drugie jakoś nie zabardzo mi kopać wśrud umarlaków (hjena cmentarna) chyba że nie wiem i trafiam przypadkowo.

Coś nowego dopisał na ten temat pan Piłat, tylko trzeba albo się nauczyć Ruskiego lub przypomnieć.

Będe na zlocie więć nie ma problemu abyśmy się spotkali i omówili ten temat, tylko jak się poznamy??
User avatar
arkadio.ie
Posts: 11
Joined: 09 Jul 2006, 20:20
Location: szczecinek

ciekawe

Post by arkadio.ie »

witam,z miłą chęcią ,ale jest to w tej chwili nie możliwe,w Polsce będę dopiero na Święta,i to pare dni.ale spotkanie nie wykluczone.jeśli kogoś uraziłem to sory.w moim poście napisałem że jestem w temacie 5-6 lat,ale myslałem o Szczecinku .tak wszystkiego to troszkę więcej,może 15,latek.wiem ,że to nie 25-30, ale?czy to ważne?wróce do tematu,patrzyłem na ilość wyświetleń,w moim Kłomine,i jest to ciekawe,na tyle razy nikt,nic nie ma do powiedzenia,ani jednego pytania?nie mam pojęcia boją się ludzie czy co,jak za dawnych lat ,kiedy padało pytanie o Borne /Klomino/Nadarzyce/Podgaje,nikt nic nie wiedział!p.s P.Waldku tak mi się wydaje,że mamy wspólnych znajomych?pozdrawiam
Post Reply