okolice Białogardu i Karlina

Tematy o okolicach Szczecinka oraz innych pomorskich miastach.
Post Reply
frycio
Posts: 8
Joined: 31 Jan 2010, 14:25

okolice Białogardu i Karlina

Post by frycio »

Witam serdecznie
Jestem tu nowy na tym forum (choć z wyrywką chodze jż kika lat) i chciałem otworzyć nowy wątek na temat okolic białogardu i karlina by dzielić się swoją wiedzą i odkrywkami.
pozdr. i zachęcam do wpisów
leśny kosiarz
Posts: 277
Joined: 28 Jun 2009, 19:10
Location: Szczecinek

Re: okolice Białogardu i Karlina

Post by leśny kosiarz »

Siemka.
Nie kopałem w okolicach Karlina , coś ciekawego tam wychodzi?
Słyszałem że można trafić fanty po elektrykach z Charlemagne.
frycio
Posts: 8
Joined: 31 Jan 2010, 14:25

Re: okolice Białogardu i Karlina

Post by frycio »

po elektrykach z Charlemagne to troche obok można coś znaleźć na wysokości łykowa tam było troche fantów , a teraz na wiosne chce zbadać nowe miejsce gdzie francuzi mocno dostali od ruskich w okolicach byszyna
frycio
Posts: 8
Joined: 31 Jan 2010, 14:25

Re: okolice Białogardu i Karlina

Post by frycio »

ja pisze o 33 Dywizja Grenadierów SS (1 francuska) "Charlemagne"
leśny kosiarz
Posts: 277
Joined: 28 Jun 2009, 19:10
Location: Szczecinek

Re: okolice Białogardu i Karlina

Post by leśny kosiarz »

Jak możesz to zapodaj fotki fantów,chętnie pooglądamy.
frycio
Posts: 8
Joined: 31 Jan 2010, 14:25

Re: okolice Białogardu i Karlina

Post by frycio »

teraz nie mam fantów ,oddałem takiemu Panu z wawy który zajmoje się 33 Dywizja Grenadierów SS .Wyskakiwały tam nieśmiertelniki ,wyposazenie itp wiadomo ,ale na wiosne mam jeszcze nowe miejsca ich potyczki to na pewno coś wyskoczy
pozdr.
GIZIO

Re: okolice Białogardu i Karlina

Post by GIZIO »

Gratuluje pomysłowości,a swoją drogą ten pan pochodzi z Wawy.Mam pytanie.Gdzie znajduje się takowa miejscowość? No jeżeli oddałeś nieśmiertelniki Charlemagne,to zapisuje się w kolejce na następne blaszki. :lol: Dźizus jak czytam takie bzdety,to aż mnie kur....ca bierze.Nie bierz kolego głęboko tego do serca,ale słynę z tego,że piszę i mówię co mi na wątrobie leży.Zresztą jak znam życie post ten szybkie zniknie,jak poprzedni. :mrgreen:
frycio
Posts: 8
Joined: 31 Jan 2010, 14:25

Re: okolice Białogardu i Karlina

Post by frycio »

dokładnie mogę ci powiedzieć gdzie znalazłem w lasach na wysokości łykowa i poczernina ,no cóż jedni wolą szukać a inni posiadać ,a ten Pan ma ładną kolekcje to chętnie mu je oddłem dla potomności .
pozdr.
frycio
Posts: 8
Joined: 31 Jan 2010, 14:25

Re: okolice Białogardu i Karlina

Post by frycio »

a na wiosne chcę iść za nimi za tą 33 cią dywizlą SS gdzie dostali w dupsko o ruskich na te pola co są w linku http://www.youtube.com/watch?v=rvvlz5fMmSk" onclick="window.open(this.href);return false; były zołnierz był i pokazał gdzie ruscy ich rozgromili :D
User avatar
człowiek widmo
Posts: 738
Joined: 04 May 2005, 22:00

Re: okolice Białogardu i Karlina

Post by człowiek widmo »

frycio wrote:a na wiosne chcę iść za nimi za tą 33 cią dywizlą SS gdzie dostali w dupsko o ruskich na te pola co są w linku http://www.youtube.com/watch?v=rvvlz5fMmSk" onclick="window.open(this.href);return false; były zołnierz był i pokazał gdzie ruscy ich rozgromili :D
A z czego się tak cieszysz?
Z ich śmierci czy z tego, że wydłubiesz z gleby ich fanty?

PS. Co do miejsc, w których chcesz kopać, to możesz się słodko zdziwić, bo to nie koniecznie dokładnie te miejscówki.
Bahnhofstraße
frycio
Posts: 8
Joined: 31 Jan 2010, 14:25

Re: okolice Białogardu i Karlina

Post by frycio »

człowiek widmo wrote:
frycio wrote:a na wiosne chcę iść za nimi za tą 33 cią dywizlą SS gdzie dostali w dupsko o ruskich na te pola co są w linku http://www.youtube.com/watch?v=rvvlz5fMmSk" onclick="window.open(this.href);return false; były zołnierz był i pokazał gdzie ruscy ich rozgromili :D
A z czego się tak cieszysz?
Z ich śmierci czy z tego, że wydłubiesz z gleby ich fanty?

PS. Co do miejsc, w których chcesz kopać, to możesz się słodko zdziwić, bo to nie koniecznie dokładnie te miejscówki.


ciesze się oczywiście z tego że znalazłem to miejsce , bo widzisz czytasz i czytasz i czytasz potem szukasz i szukasz a jak się znajdzie takie miejsce i jeszcze potwierdzi to cieszy.

ps. a ty kolego z wykrywką to czego szukasz czy tylko złomu?
GIZIO

Re: okolice Białogardu i Karlina

Post by GIZIO »

frycio wrote:dokładnie mogę ci powiedzieć gdzie znalazłem w lasach na wysokości łykowa i poczernina ,no cóż jedni wolą szukać a inni posiadać ,a ten Pan ma ładną kolekcje to chętnie mu je oddłem dla potomności .
pozdr.
Nie musisz mi mówić gdzie je znalazłeś.Zresztą jak kolega Widmo zauważył nie koniecznie,to jest ta lokalizacja najbardziej konkretna,ale to już inna bajka. Znam lepszą lokalizację gdzie została rozbita dywizja,ale byłby kompletnym idiotą gdybym to podał na forum oficjalnie.Zastanawia mnie tylko jak się ma temat,który założyłeś w Historii Pomorza i okolic Białogardu i Karlina do treści jaką do tej pory napisałeś.Chyba pomyliłeś działy tematyczne.Dziwię się tylko,że do tej pory temat ten nie został przeniesiony tam gdzie jego miejsce.Gdym ja miał otwierać w dziale tematycznym Historia Pomorza temat o każdym fancie który znalazłem w okolicach danej miejscowości-to dopiero zrobił by się chlew-to tak na marginesie. 8)
frycio
Posts: 8
Joined: 31 Jan 2010, 14:25

Re: okolice Białogardu i Karlina

Post by frycio »

kończe ten temat z 33 dywizją .
pozdr.
leśny kosiarz
Posts: 277
Joined: 28 Jun 2009, 19:10
Location: Szczecinek

Re: okolice Białogardu i Karlina

Post by leśny kosiarz »

Temat z 33 Dywizja Grenadierów SS myślę że pasuje do historii pomorza.
Jeżeli prosisz o fotki z poszukiwań lub informację wypadało by na początku samemu czymś się pochwalić.
GIZIO

Re: okolice Białogardu i Karlina

Post by GIZIO »

frycio wrote:kończe ten temat z 33 dywizją .
pozdr.
Pokaż mi w którym momencie w ogóle zacząłeś.A tak po za tym,to temat był okolice Białogardu i Karlina,a nie o Charlemagne.A o historii Białogardu i Karlina nawet śladu nie znalazłem .Także radzę najpierw pomyśle,a później brać się za pisanie.Jak kończysz,to po co w ogóle zaczynałeś? Temat,a tekst pisany niżej,pasuje jak świni siodło. 8)
Post Reply