Kłomino

Tematy o okolicach Szczecinka oraz innych pomorskich miastach.
Post Reply
User avatar
arkadio.ie
Posts: 11
Joined: 09 Jul 2006, 20:20
Location: szczecinek

Kłomino

Post by arkadio.ie »

Witam .jestem nowy,ale śledze tematy dośc dł. Exploracją zajmoje sie od 5-6 lat.Borne, Nadażyce,Okonek,Spore,Wilcze Laski,Lędyczek.jest tego sporo,a osiągnięcia? moglo być lepiej.mam pytanko tak jak w temacie. Pozdrawiam.
Waldek

Post by Waldek »

Witamy i do wypadów zapraszamy, nie dawno jak dziś byliśmy na wzgórzu Śmiadowskim.
User avatar
arkadio.ie
Posts: 11
Joined: 09 Jul 2006, 20:20
Location: szczecinek

Post by arkadio.ie »

witam P.Waldka widzę że jak każdy wekend pracujący. mam rodznke w Kłominie i całkiem niedawno zostalo mi wszystko ,prawie wszystko; zaprezętowane.byłem tam pare-naście razy z żonką pokopać.Wiekszośc zeczy naszych wschodnich braci.ale trafiają sie tez France, Germany.
Waldek

Post by Waldek »

U, Ciebie nie jedni ostrzą sobie zęby na śmietnik obozowy ale jak mi wiadomo to jeszcze nie został znaleziony.
Naj prawdopodobniej w przyszłym tygodniu zawitam u Ciebie, ale bez wykrywki czy łopaty a tylko rekreacyjnie z aparatem.
Oj bardzo dawno tam nie byłem, jeszcze za czasów bytności Rosjan.
User avatar
arkadio.ie
Posts: 11
Joined: 09 Jul 2006, 20:20
Location: szczecinek

Post by arkadio.ie »

ja jestem z Szczecinka. ul.Kopernika z okna domu widzę szkołe nr 6.głownie latamy za kolorem.te śmietniki juz ktoś dawno znalazł.jak byłem niedawno to ziemia była juz z 3 razy wywrocona.ale moja polowa znalazła pare miejscowek.mase szkła,brykietu.ogólnie jest to bardzo ciekawe miejsce.polecam. ja z moją chodzimy na c.scope.ale tam dobry by był smętek. pozdrawiam.
User avatar
arkadio.ie
Posts: 11
Joined: 09 Jul 2006, 20:20
Location: szczecinek

Post by arkadio.ie »

ja ostatnio szukam pewnych miejsc w Sporym.tam podobnierz był oflag.wiem to od ludzi,bardziej ustny przekaz niz naukowy,mam tam dobrych znajomych,ale daleko do odkrycia.narazie znalazłem stare fundamenty paru domostw ,czas pokaże. pozdr.
Post Reply