Jeziorna/Flacksee

Historia miast z powiatu ale w granicach Kreis Neustettin oraz powiatu szczecineckiego do 1975 roku.
Post Reply
Prapor
Posts: 1
Joined: 03 May 2016, 15:31

Jeziorna/Flacksee

Post by Prapor »

Szanowni Państwo.

To mój pierwszy post (choć forum śledzę od dość dawna), więc wypada mi się uprzejmie przywitać, co też niniejszym czynię. Chciałbym Was zapytać czy dysponujecie jakimikolwiek informacjami, a w szczególności zdjęciami (skanami) tytułowej wioski? "Przerzuciłem" wszelkie możliwe zasoby internetowe i poza podstawowymi informacjami zamieszczonymi na stronie http://flacksee.kreis-neustettin.de/" onclick="window.open(this.href);return false; nie znalazłem dosłownie nic. Nawet na stronie zrzeszającej niemieckich mieszkańców powiatu szczecineckiego nie znalazłem nikogo z tej wsi. Tym bardziej ani jednego zdjęcia. Chciałbym więc Was zapytać czy posiadacie jakiekolwiek fotografie tej miejscowości (z wyjątkiem zupełnie współczesnych), których skanami zechcielibyście się podzielić? Interesuje mnie bardzo szeroki przedział czasowy-praktycznie do połowy lat 90-tych, kiedy to zdemontowano kościół. Tematyka również bardzo szeroka-od architektury mieszkalnej po sakralną (kościół, którego już nie ma, czy cmentarz). Byłbym także bardzo wdzięczny za skany pocztówek z tej miejscowości (jeżeli w ogóle takowe istnieją). Jeżeli ktoś z Was posiada jakiekolwiek materiały zdjęciowe i zechciałby podesłać ich skany-byłbym bardzo, bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam serdecznie:
Paweł
Post Reply