Restauracje,bary,knajpy i spelunki w Szczecinku.

Dyskusje na temat najnowszej, powojennej historii Szczecinka.
Post Reply
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

a jaki motyw tej pocztówki? kiedyś w jednej z zagadek umieściłem zdjęcie wnętrza Jubilatki ale to była fota z albumu.
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo


Nawet wiem z jakiego. :lol: Ziemia Szczecinecka wydane (pamiętny 1966 :wink: :lol: ) przez Prezydium Powiatowej Rady Narodowej.Pozdro. 8)
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Post by Stach »

Właśnie - mam tylko jakieś niejasne skojarzenia, że gdzieś kiedyś taką pocztówkę widziałem.

A zdjęcie z wnętrza Jubla jest w tym albumie. Przy stoliku siedzi taka para, m. in. facet z brodą. Ci sami ludzie są też na innych zdjęciach w tym albumie (stare Delikatesy, księgarnia na 9 Maja).
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Hihihihihi :lol: :lol: Może agenci? :wink: :twisted: :twisted: Pozdro. 8)
Waldek

Post by Waldek »

Lada dzień ten szyld zniknie

Image
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

A co ze sprawą campingu koło bunkra Szczecineckiego?Czy ktos coś wie na temat dalszych?Pozdro. 8)
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Ostatnio zahaczyłem o knajpę o dzwięcznej i groźnej nazwie Scorpion.Nazwa jak najbardziej na czasie.Wchodżimy do knajpy,miła Pani i cisza,jak na pogrzebie,zero klijentów.Dobra idę dalej i co widzę.Wrota z napisem"UBIKACJA 1ZŁ".Otwieram i prawdziwy cud,zero kiblów,za to wiary full pod maską maskującą i gwarno jak na straganie w piątek.Normalnie odjazd,myślałem ,że czasy konspiry lat 80-ych odeszły w śiną dal,atu masz>Zajebis...... sprawa,kocham takie klimaty.Oczywiście zero szpanerstwa i małolatów,a i w mordę można dostać.To kocham. :lol: :lol: Pozdro. 8)

Ps.Panowie wiecie gdzie znajduje się ten cud? :lol: :wink:
User avatar
kandziabara
Posts: 18
Joined: 24 Apr 2006, 18:57

Post by kandziabara »

czy to czasem nie obok PKP? Mają tam "kebaby" z kotletem mielonym a przynajmniej mieli :)
Waldek

Post by Waldek »

Wróćmy do starej Jubilatki, tak teraz wygląda nowa szata.
Attachments
orignowajubilatkaik9.jpg
orignowajubilatkaik9.jpg (98.58 KiB) Viewed 5978 times
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Widzę Kandziabra,że też nie obce Ci te klimaty. :wink: Zgadza się koło PKP.Żeby nie było tak daleko Giźiowaty częściej zaglądałby tam. :lol: :lol: Super atmosfera i ludzi ciekawych można poznać.Kebany nie jadłem ale nadal podobno podają. Pozdro. 8)
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

No tak Jubilatka to już historia.Ostatnio coś znikają nam stare knajpy:Rybka,Jubilatka,Pół-Czarna.Pozdro. 8)
romulus
Posts: 3
Joined: 17 Jun 2007, 09:08
Location: szczecinek

Post by romulus »

Witam .....
Pamięta ktoś jeszcze Akwarium ? i znany dobrze bar Karol na oś.Zachód..może to nie mordownie ,ale też mają swoją historie w życiu Szczecinka.
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

No nie!!!!!!!!!! Romulus,tu pisze się o wszelakich lokalach,a nie tylko,jak to określiłeś- mordowniach.Akwarium,to jak się nie mylę koło byłego Placu Nowotki. :lol: :lol: Karol na zachodzie? Byłaby ciężka droga powrotna :lol: :wink: Jak już wspomniałeś o tych lokalach,to mogłeś napisać pare zdań o nich.Ludzie chodziło mi aby nie wymieniać tylko nazw,ale aby też napisać pare zdań o tych lokalach.Jakieś ciekawe zdarzenia,atrakcje,itp.... :lol: :lol: Pozdro. 8)
User avatar
ziom
Posts: 1431
Joined: 11 Dec 2006, 19:29
Location: z dworca

Post by ziom »

Akwarium wygladalo naprawde jak akwarium ramowe. Pomalowane na ciemna zielen ramy baraku i duze szyby. W srodku wystoj stolowkowy i lodowka z garmazerka. Na zewnatrz duzo niepielegnowanej zieleni i betonowo-drewniane lawki jak w parku, betonowa sciezka. Piwko, chyba polczyn, i wodeczka. Ja wtedy jeszcze nie trunkowy, ale tata mnie z soba zabieral :) Karol, tu juz bylem trunkowy, to taki sam lokal jak wiele innych, ktore byly i jeszcze beda. Nie bardzo jest o czym pisac.
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

No brawo Ziom właśnie o to mi chodziło.Pamiętam jak pod koniec działalności Akwarium można było tam zjeść i to naprawdę tanio i smacznie.Flaczki,pierogi,kaszanka na ciepło z cebulką, pieczona kiełbaska no i musowo piwko jako dodatek. :wink: :lol: Pozdro. 8)
Post Reply