Restauracje,bary,knajpy i spelunki w Szczecinku.

Dyskusje na temat najnowszej, powojennej historii Szczecinka.
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Właśnie wróciłem z degustacji browara.Nie te czasy,ale fajnie,że ludziska czytają moje pierdoły i dają odzew. :lol: :lol:Pozdrocho dla Degustoszy. :wink: 8)
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

To jeszcze raz ja,trochę browarów coś znaczy. :wink: Ktoś coś napisał na temat knajpy Sławka(Gany) akurat człeka znam ,bo sam kiedyś pogrywałem(garnki).A Sławek teraz klepie instrumenty,o dziwo nie gitary. :lol: :lol: Knajpa była przednia,stały tam instrumenty i każdy jeżeli coś potrafił mógł sobie zrobić session.Sam z kumplem kiedyś daliśmy tam czadu(nie tylko po browarkach) :lol: :lol: Pozdro. 8)
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Post by Stach »

To dorzuć Gizio jeszcze, gdzie dzisiaj konsumowałeś. Wypowiedzi powinny być kompletne :-)
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Teraz to już tylko w domciu.Jedynie od czasu do czasu skoczę do Kujawiaka,ale to już naprawdę rzadko.Od ponad 15 lat nie palę i właśnie z tego powodu przestałem odwiedzać knajkpi. :lol: :lol: Pozdro. 8)
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

No właśnie ktoś tu wspomniał o Hadesie.Pamiętam jako gówniarz byłem tam raz na projekcji jakiegoś filmu,tyle pamiętam.Moze ktoś napisze coś więcej na temat tego klubu.Nie wiem czy jeszcze tam jest kafejka internetowa?Pozdro. 8)
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

Kafejki już niestety nie ma, a szkoda bo właśnie tam w Paradox zaczęła się moja przygoda z internetem.
User avatar
ziom
Posts: 1431
Joined: 11 Dec 2006, 19:29
Location: z dworca

Post by ziom »

Hadesu nie znam, ale zna Piekielko :wink:
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Nie chodziło mi o to co znacie,ale o to co pamiętacie z wydarzeń lub z klimatów danych lokali,które podajecie. :wink:Pozdro. 8)
User avatar
ziom
Posts: 1431
Joined: 11 Dec 2006, 19:29
Location: z dworca

Post by ziom »

Gizio, masz racje, tak mi sie jakos nazwy skojarzyly, ale przez takie wpisy powstaje samoistnie rejestr knajp, spelunek i innych lokali :roll:
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Tobie też muszę przyznać rację. :wink: Wymieniłeś pare knajpek o których ja śmiałem zapomnieć(np.Rycerska -sławetna z frytek i własnych napoji :lol: :lol: ).Zakładając ten temat właśnie chodziło mi o to.O taki rejestr knajpek,wspominek itp.Widzę,że temat się rozkręca i gut.Pozdroch dla smakoszy i degustoszy. :wink: 8)
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Post by Stach »

Któryś z degustatorów wspomniał śp. Sputnik. Okazuje się, że chyba raz tylko zajrzałem do środka. A szkoda, bo opinią cieszył się paskudną; w tej konkurencji szedł chyba łeb w łeb ze Schodkami.

Przyzwyczajenie to jednak zła rzecz: człowiek przyklejał się do dwóch-trzech "lokali gastronomicznych", a teraz pozostaje już tylko liczyć na relacje bardziej wszechtronnych bywalców.
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Sputnik-oberża :lol: :lol: jak nie z tej planety.Nazwa w 100% trafiona :lol: :wink:W porach objadowych dzielił sie na dwie sekcje. :lol:. Dla tych potrzebujących i dla zgłodniałych.W porach wieczorowych zaczynał się Meksyk. :twisted: Bywało się tam i po jednej stronie i po drugiej.Z tej pierwszej nigdy nie zapomne wspaniałych pierogów(ruskie,z płuckami,kapuśniaku) nie wiem czy gdzieś teraz można takie zjeść.Z drugiej atrakcje wszelkiej maści nie będę wymieniał jakiej(uwaga :!: na moh...... berety:wink: ).Powiem jedno. Bywało wesoło.Spalił się jak meteor,a nie sputnik(pare lat temu) no i życie zamarło. :lol: :lol:Pozdro. 8)
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Klimaty jak wyżej. :lol: :lol:

http://adamick.wrzuta.pl/audio/6U8RWBykV4/

Pozdro. 8)
User avatar
człowiek widmo
Posts: 738
Joined: 04 May 2005, 22:00

Post by człowiek widmo »

W czasach liceum załapałem się jeszcze na ostatnie tchnienie "pubu" Świerki. 8) Cóż to był za lokal! A towarzystwo! Wino na szklanki spod lady, zapaszek amoniaku w powietrzu, mmm... :D
Bahnhofstraße
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Atmosfera domowa,a i bufetowa też była tłem tego lokalu. :lol: :lol: Mi bardziej podchodził ogródek piwny na zewnątrz lokalu.Powoli znikają knajpy z tamtych lat.Rybki już nie ma,a Pół-Czarna ogłosiła upadłość. :cry: Pozdro. 8)
Post Reply