Nowy dział na portalu - Szczecineckie przemiany.

Zobacz jak się zmienia nasze miasto, porównanie obecnego krajobrazu miejskiego z historycznym.
User avatar
Krzysztof II
Posts: 578
Joined: 08 Apr 2006, 20:50
Location: Bromberg
Contact:

Post by Krzysztof II »

No pieknie, a wzorowałeś się troche na "Znane i Nie znane"??
Szczecinek
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

Nie bardzo rozumie co to znaczy wzorowałem się? W znane-nieznane może koncepcja była podobna, ale nie wiele miała wspólnego bo zdjęcia były najczeście robione z zupełnie innych miejsc.

Bezposrednią inspiracją (ładnie powiedziane :) ) , pierwsze miejsce gdzie widziałem przemiany to szczeciński portal sedina.pl, i od momentu jak je tam zobaczyłem wiedzialem ze w Szczecinek też musi miec cos takiego, zeszło mi rok czy dwa ale się w jakies części udało.
User avatar
izywec
Posts: 716
Joined: 03 Apr 2007, 20:36
Location: 78-132 GRZYBOWO k/KOŁOBRZEGU

przemiany

Post by izywec »

Bronx!
Wiadomo, że autorstwo patentu to rzecz najbardziej zaszczytna jednak nie tłumacz się zbytnio gdzie i skąd tak jak nie tłumaczą się wytwórnie np. samochodów produkując nowe.
Dla mnie najważniejsze jest to, że te przemiany robisz i je oglądam z zapartym tchem podobnie jak przemiany w Sedinie. Szczecin bowiem z racji studiów i pracy w stoczni remontowej nie jest też mi obojętny. Podobnie jak Ty w Sedinie jestem użytkonikiem zarejestrowanym /tyle, że o wiele mniej aktywnym od Ciebie/. :D
Izydor Węcławowicz

[Verum].... nuli enim nisi audiituro dicendum est.
Lucii Annaei Senecae
Prawdę....należy mówić tylko temu, kto chce jej słuchać. L. A. Seneka
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

Z przemianami wchodzimy w Bismarckstrasse i zmierzamy w kierunku dworca.
Post Reply