Krono się buduje czyli Germania Boothaus v.2.0

Współczesne budownictwo i architektura. Co nowego powstaje w mieście... Jakie są plany rozbudowy... Wizualizacje.
User avatar
Drahim
Posts: 596
Joined: 12 Mar 2009, 19:46
Location: kiedyś koło Gazowni

Re: Krono się buduje czyli Germania Boothaus v.2.0

Post by Drahim »

No cóż, Bronx jest konserwatystą i lubi wszystko co dawne.
Ja z kolei, chciałbym widzieć Szczecinek z obliczem XXI wieku, niekoniecznie zabudowany pruską architekturą. Nie chciałbym aby z "mojego" miasta zrobiono jakiś pomorski skansen.
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Re: Krono się buduje czyli Germania Boothaus v.2.0

Post by robot humano »

bronx wrote: Za każdym razem kiedy popatrzę na ten projekt od razu przed oczami mam ten rysunek:
DSC00057.JPG
Znaj proporcyum mocium Broksie! Gdyby kto chciał ten sam obiekt postawić choćby na miejscu nowego Blaszaka (od którego jest o niebo lepszy) protestowałbym argumetując, że pasuje jak świni siodło. Ale w tym miejscu gdzie chcą go postawić i pasuje i nikomu nie przeszkadza - niby w środku miasta, ale tak naprawdę w lesie. Co do wklejonych przez ciebie fotek to lubię jak się dba o stare wartościowe budynki, ale repliki to żenada. Gdyby przy kopcu stał stary szachulec albo taka ślusarnia walczyłbym o jego porządne zagospodarowanie, jeśli jednak w tym miejscu jest trawnik nie domagajmy się replik.
PS. Tak z ręką na (mechanicznym) sercu robocie, czy to będzie coś, co można będzie w końcu umieścić w wątku "co ładnego zbudowano po 1945" ?
Jeżeli zrealizują to tak jak na obrazku będę głosował za.
User avatar
Igor
Posts: 350
Joined: 29 Dec 2007, 14:47
Location: Szczecinek

Re: Krono się buduje czyli Germania Boothaus v.2.0

Post by Igor »

no, no. bardzo fajne coś. Niech budują! Szkoda tylko, że tak mało takich miejsc.
Post Reply