Hotel Pomorski.

Współczesne budownictwo i architektura. Co nowego powstaje w mieście... Jakie są plany rozbudowy... Wizualizacje.
Post Reply
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Hotel Pomorski.

Post by bronx »

Ostatnio zaobserwowałem jakieś ruchy remontowe w dawnym hotelu Pomorskim. Rozstawiano jakieś rusztowanie, na tej starszej części hotelu. Z przykroscią stwierdzam że rozwalono murki przy wejściu i znikneły charakterystyczne kule.

Image

Cieszy to, że znikneły te okropne reklamy sklepu oświetleniowego z fasady budynku i mam nadzieję że nigdy tam nie wrócą.

Image

PS. Tak przy okazji. Na budynku "domu towarowego" d. Karstadt też pojawiło się rusztowanie i widac było robotników, zastanawiające jest to, ponieważ elewacja tego budynku nie dawno była remontowana i z tego co pamiętam byłą w doskonałym stanie. Czyżby jakieś poprawki gwarancyjne?
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Post by robot humano »

Niech te wieśniackie kafelki ze schodów odkują. Te kulki były bardzo fajne, jakiemu baranowi to przeszkadzało?
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

kawałek tej paskudej terakoty odpadło odłasniając schody własciwe, z metalowymi okuciami na narożnikach, szkoda że nie przyszło mi do głowy zrobić tego zbliżenie...
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Hotel Pomorski.

Post by bronx »

Kule z wejścia do Keun's Hotel chyba się odnalazły. Wygląda na to, że nie przepadły zupełnie tylko zdobią ogródek. Chyba lepsze to niż miałyby zostać skruszone i wysypane na gruzowisku.
Jest sobie takie ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości
http://goo.gl/qTcWjB" onclick="window.open(this.href);return false;
dotyczy nieruchomości na ul. 1 maja. Zdjęcie z ogródka może nie jest zbyt wyraźne, no ale te dwie kule to jakbym już kiedyś widział. Idealnie mi pasują na te spod wejścia hotelowego. Nie zostały odmalowane i wyglądają dokładnie tak jak je zapamiętałem w ich ostatnim czasie bytności przy dawnym hotelu. Jak ktoś szuka domu to warto zakupić, bo w gratisie dostaniecie troszkę dawnego Szczecinka :)
29qh07q.jpg
29qh07q.jpg (173.69 KiB) Viewed 3875 times
Post Reply