Wizualizacja rozbudowy cetrum handlowego CCC.

Współczesne budownictwo i architektura. Co nowego powstaje w mieście... Jakie są plany rozbudowy... Wizualizacje.
GIZIO

Post by GIZIO »

Widać,ze Winnetu też jest uzależniony od tego gościa.Czytając,twoje posty XXX popełniłem błąd,nie chore podejście,lecz choroba i nie miej do kogoś pretensji jeżeli piszesz pierdoły. 8)
XXX
Posts: 32
Joined: 10 Feb 2008, 15:43

Post by XXX »

Zarzucacie mi nie czytanie postów innych osób, ale tak sie zastanawiam czy czy niektóre osoby z tego forum są świadome tego co same piszą. Jak można nazwzywać osobę chorą tylko i wyłącznie dlatego ze sie nie zgadza z Twoimi poglądami Gizio? Obrażajac w ten sposób mnie, obrażasz kilka tysięcy mieszkańców szczecinka, ktorzy popierają tą budowe. Zarzucacie mi brak kultury osobistej za wyrażanie swojej opini, to w takim mój zasób słów jest chyba zbyt ograniczony, bo nie moge znaleść określenia na Twoje zachowanie. :? Wiem, że jestem w tym towarzystwie osobą nieporządaną i racji mi nikt nie przyzna, ale poprostu sie zastanów nad swoimi poczynaniami.
GIZIO

Post by GIZIO »

Naprawdę nie kumasz czy tylko udajesz?Nie chodzi mi o to,że mamy inne poglądy odnośnie zieleni i nie tylko,w naszym mieście.Każdy ma prawo do własnego zdania.Chodziło mi o to,ze najpierw piszesz,że mamy full zieleni w mieście,że dwa dzrzewka koło wieży to pospolite i nic się nie stanie jak zostaną usunięte.Twoje słowa to: pasuja jak świni siodło.A już w dalszych postach piszesz jak to ty kochasz zieleń i takie tam.Albo rybka albo akwarium.A do twojej wiadomości forum,to nie kółko różancowe i czasami warto się zastanowic po której jest się stronie a nie skakać z kwiatka na kwiatek .Nie wyjeżdzaj mi też z takimi tekstami,że staram się obraźić kilka tysięcy mieszkanców Szczecinka,bo nie popieram przesadzenia,ani usunięcia starych drzew koło wieży. 8)
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Post by Stach »

xxx zarejestrował na forum w lutym - jak zaznaczył - specjalnie, by wziąć udział w dyskusji o centrum handlowym. Zarzuca nam tu jednostronne podejście, podczas gdy jego komentarze przetkane są uwagami typu "jestem jak najbardziej za budowa tego poniewaz wreszcie bedzie gdzie zrobic w szczecinku zakupy!!" oraz powtarzanymi apelami o miłe słowa pod adresem inwestora, który zrobił nam wielką łaskę inwestując w Szczecinku. Ta miłość do spółki z Gryfic to chyba jakaś obsesja :-)

Wydaje się, że kolega pomylił portale. Forum miłośników centrów handlowych oraz galerii z solariami i kręgielniami znajduje się pod innym adresem. To akurat jest forum historyczne, a jego zdecydowana większość uczestników za szczyt buractwa uważa pierwszy w cywilizowanym świecie projekt przekształcenia zabytkowej, XVI-wiecznej wieży kościelnej w jeden z elementów zdobiących centrum handlowe. Dziwi mnie żal xxx, że spotyka się z ostrymi odpowiedziami. Tu już było kilka ostrych starć, i to nawet między osobami, które znają się z imienia i nazwiska (simone i ja coś na ten temat możemy powiedzieć :-) )
XXX
Posts: 32
Joined: 10 Feb 2008, 15:43

Post by XXX »

Teraz to juz nie chodzi mi o centrum handlowe, tylko o zachowanie ludzi uczestniczących w tej dyskusji. No ale tak, przeciez jestem ja jestem chory.
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Post by Stach »

XXX wrote:Teraz to juz nie chodzi mi o centrum handlowe, tylko o zachowanie ludzi uczestniczących w tej dyskusji. No ale tak, przeciez jestem ja jestem chory.
Nie znam się na medycynie, ale zastanawiam się, czy nie usunięto Ci poczucia humoru ambulatoryjnie. Bo zauważam powikłania.
GIZIO

Post by GIZIO »

Gościu jest cholernie wrażliwy na punkcie swego ego.Jak już wcześniej pisałem,to nie jest kółko różańcowe lecz forum.Ostrą dyskusję sam sprowokowałeś swoimi postami.Niestety nikt tu nie będzie cię glaskał i popierał gdy piszesz pierdoły.Satchu wyraźnie ci to przedstawił,ale do ciebie to nie trafia.Dlatego uważam dyskusję z mojej strony za zamkniętą. 8)
XXX
Posts: 32
Joined: 10 Feb 2008, 15:43

Post by XXX »

Forum? Ty chyba forum nie widziałes. To jest kółko wzajemnej adoracji a nie forum. Na forum sie dyskutuje i WYMIENIA opinie. Przedstawiać zwkłe fakty historyczne każdy głupi patrafi. Z Bogiem.
GIZIO

Post by GIZIO »

Amen panie mądrala. 8)
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Post by robot humano »

Wyskoczyłem tylko na małą dywersję, a wyście tu zdążyli nielichą awanturę zmontować!
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Post by robot humano »

Mario wrote:Stawiam beczkę wódki temu, kto pokaże mi jakieś inne drzewo przy Boh. Warszawy
Image

Beczkę Wyborowej i słoik ogórków.
GIZIO

Post by GIZIO »

Mario pisał drzewo,a nie drzewko. :twisted:
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Post by Stach »

To nie drzewo, to alibi.
User avatar
człowiek widmo
Posts: 738
Joined: 04 May 2005, 22:00

Post by człowiek widmo »

Stach wrote:Dziwi mnie żal xxx, że spotyka się z ostrymi odpowiedziami. Tu już było kilka ostrych starć, i to nawet między osobami, które znają się z imienia i nazwiska (simone i ja coś na ten temat możemy powiedzieć :-) )
Ale pamiętliwy. :D
Bahnhofstraße
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Post by robot humano »

Taaa..


-Słyszałem Icek, że dostałeś wczoraj w mordę w lesie?-
-Taki tam las, trzy drzewa...-
Post Reply