Inwestycje miasta

Współczesne budownictwo i architektura. Co nowego powstaje w mieście... Jakie są plany rozbudowy... Wizualizacje.
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

Post by Mario »

Gizio - brałeś coś ?
łączę się w bulu i dziękuję za obiat
Pozdrawiam
Mario
User avatar
jarekpi
Posts: 124
Joined: 12 Apr 2005, 23:55
Location: Szczecinek/Neustettin

Post by jarekpi »

A ja cieszę się, że Gizio od tak dawna, tak często i czasami w taki sposób pisze na forum. I gdyby nie daj Boże, któregoś razu przestał pisać, byłaby to wielka strata dla forum.
Z Giziem czasami się nie zgadzam, czasami się trochę zgadzam, a czasami się bardzo zgadzam.
Nasze forum tak naprawdę nie jest anonimowe, i przyznaję że czasami brakuje mi odwagi cywilnej, żeby otwarcie i publicznie napisać pewne rzeczy, a z którymi podejrzewam zgadzałaby się większość z Was. I czuję wewnętrzną satysfakcję wtedy, gdy Gizio pisze to co myśli. Co myśli On sam i wielu z nas.
Rzeczywistą siłą i mądrością forum jest to, że jego użytkownicy są różni. Jest miejsce "dla pana i dla chama". Gdyby forum zmieniło się kiedyś w formułę: "ą, ę, bułkę przez bibułkę..." stalibyśmy się - jak to wcześniej napisał Ziom o Polskim Towarzystwie Historycznym, kolejnym towarzystwem wzajemnej adoracji, jakich wiele i z których nic nie wynika.
Gizio jest jak chili dla potrawy o nazwie Szczecinecki Portal Historyczny.
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Panowie piszę to co piszę,czyli to co leży mi na wątrobie..Jak Jarekpi zauważył jest miejsce dla pana i dla chama.Ja mogę być tym drugim nigdy nie cierpiałem wazeliniarstwa i tego typu zachowań.Zawsze starałem się mówić otwarcie,fakt nie zawsze wychodziło mi to na dobre.Mario nie trzeba cokolwiek brać aby napisać lub powiedzieć co człeka w.......ia.Jestem jaki jestem i nic już tego nie zmieni.Pozdrowienia dla przychylnych jak i wrogów. 8)
User avatar
Courtenay
Posts: 84
Joined: 26 Nov 2006, 21:44
Location: urodzony w Szczecinku

Post by Courtenay »

Tak trzymaj Gizio!!!!
Pozdrowienia 8)
W Kanadzie 30 cm.ryba juz sie wiaze z rekordami.
Poniewaz tak sie u nas mierzy ryby moj przyjacielu,to jest odleglosc pomiedzy oczami.
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Masz to u mnie jak w banku Courtenay.Pozdro. 8)
User avatar
gruntos
Posts: 101
Joined: 29 Dec 2006, 22:04

Post by gruntos »

witam

co do meritum tematu czyli docieplaniu SP 1 ,to oby wymiana okien nie sprowadziła się do zamontowania najpodlejszych plastików i pozostawienia wystającej pianki tytan na parapetach ;)
"Wytrwałym Zwycięstwo"
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

no tak wymiene okien tez mozna spartolić

Odnośnie okienw jedynce to pamiętam że był tam taki super mechanizm do otierania tych górnych luficków w oknie. Była taka wajcha połączona prętem z mechniazmem który uchylał lufcik u góry i nie trzeba było drabiny. Tyle lat tam działało i było bezawaryjne.
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Post by robot humano »

"no tak wymiene okien tez mozna spartolić "

W sądzie nawet im wyszło... Strasznie się bałem o te parapety szkliwione-czy nie zamienią na jakieś gówno. Na coś zamienili ale gówno to nie jest. Inna rzecz-co za czas dziwny , że z drżeniem rąk i walącym sercem zbliżasz się do tak wyjątkowego jak sąd budynku bo REMONTUJĄ! A jak będzie wyglądał po remoncie to nikt nie wie. Tylko wiedzą ZA ILE. Po tym co zrobili z kościołem św.Ducha przejście ulicą Klasztorną to dla mnie większe emocje niż Małysz w Predazzo. Normalnie Ackermany mi wypier........a.
Waldek

Post by Waldek »

Jeszcze całkiem niedawno codziennie chadzałem po korytarzach tej szkoły, i to co pamiętam te mechanizmy w większości nie działały a to z tego powodu że były zapaćkane farbą tak grubo że nie wiele było widać jak te mechanizmy działały. A przyglądałem się dokładnie gdyż zaciekawiła mnie konstrukcja.
User avatar
Krzysztof II
Posts: 578
Joined: 08 Apr 2006, 20:50
Location: Bromberg
Contact:

Post by Krzysztof II »

Odnosnie bierzących wydarzeń, to w temaci piszczą nt. remontu kamiennicy przy placu Sowińskiego:)
Szczecinek
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re:

Post by Stach »

robot humano wrote:Normalnie Ackermany mi wypier........a.
"Ackermany"? wtf?
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Re: Inwestycje miasta

Post by robot humano »

Zawory bezpieczeństwana kotle parowozu. Kulturalny kolejarz powiedziałby , że nadmierne ciśnienie zawory zerwało, zdenerwowany że wyjbeało lub wypiedroliło.
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: Inwestycje miasta

Post by Stach »

Dziękuję kulturalnie.
User avatar
człowiek widmo
Posts: 738
Joined: 04 May 2005, 22:00

Re: Inwestycje miasta

Post by człowiek widmo »

... a na Mysiej hasają sobie drwale i wycinają . Na razie drzewostan po lewej od wjazdu, bardziej przy brzegu. Na swoją kolej czekają drzewa przy nowym pomoście. Zresztą sami sobie zobaczcie.
Attachments
Obraz 006.jpg
Obraz 006.jpg (269.63 KiB) Viewed 4254 times
Obraz 005.jpg
Obraz 005.jpg (299.11 KiB) Viewed 4246 times
Obraz 004.jpg
(288 KiB) Downloaded 219 times
Obraz 003.jpg
Obraz 003.jpg (278.38 KiB) Viewed 4224 times
Obraz 002.jpg
Obraz 002.jpg (296.76 KiB) Viewed 4223 times
Obraz 001.jpg
Obraz 001.jpg (258.43 KiB) Viewed 4222 times
Bahnhofstraße
User avatar
ziom
Posts: 1431
Joined: 11 Dec 2006, 19:29
Location: z dworca

Re: Inwestycje miasta

Post by ziom »

Jak widac, g. o barek zadbal juz przed sezonem :D :D :D

hmmm, puszki zielone, ze stolicy Wielkopolski chyba? ;) :)
Post Reply