Zdjęcie do rozpoznania

Dyskusje historyczne na temat przedwojennego Neustettin.
Post Reply
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Zdjęcie do rozpoznania

Post by bronx »

Podobno fotka ze Szczecinka, ja jej jakoś do konkretnego miejsca w Szczecinku przypisać nie potrafię, chociaż wydaje mi się znajomy widok, może ktoś ma jakiś pomysł, gdzie w Szczecinku stoi taka kamienica?
Attachments
pocztówka do rozpoznania22.jpg
(187.1 KiB) Downloaded 3229 times
Waldek
Posts: 667
Joined: 02 Mar 2010, 21:33
Location: Vejle- Szczecinek

Re: Zdjęcie do rozpoznania

Post by Waldek »

Nie jest to budynek po byłych zakładach techniki medycznej teraz jak się nie myle jest tam agro las? Okna te same przybudówka też tylko za tynkowane belki szachulcowe. Kiedyś ulica 5 grudnia.
User avatar
zbycho52
Posts: 13
Joined: 15 Feb 2009, 21:36

Re: Zdjęcie do rozpoznania

Post by zbycho52 »

Chyba jednak nie ul.5-Grudnia,brdzo podobny budynek,ale uklad widocznych belek jestcalkowicie inny,araz na krawedzi przybudowki sa widoczne takie plyty(nie wiem jak to nazwac)a na starym zdjeciu ich nie ma.Mieszkale na 5_Grudnia w bunku obok tego budynku o ktorym maslisz,dawna 6,ale schodow sobie nie przypominam,moze po wojnie zostalo cos zmienione,jednak mysle,ze to nie jest ten budynek.Na starym zdjeciu caly ten ganek jest wysuniety,a po boku jest okno,a w dzisiejszym budynku nie ma okna,bo awe ten ganek nie jest tak wysuniety.
Waldek
Posts: 667
Joined: 02 Mar 2010, 21:33
Location: Vejle- Szczecinek

Re: Zdjęcie do rozpoznania

Post by Waldek »

To już nie mam zielonego pojęcia, tym bardziej że już mnie nie ma w Szczecinku i nie mam jak porównać.
User avatar
zbycho52
Posts: 13
Joined: 15 Feb 2009, 21:36

Re: Zdjęcie do rozpoznania

Post by zbycho52 »

Waldek wrote:To już nie mam zielonego pojęcia, tym bardziej że już mnie nie ma w Szczecinku i nie mam jak porównać.
Dzisiejszy wyglad budynku masz na Google Maps
Waldek
Posts: 667
Joined: 02 Mar 2010, 21:33
Location: Vejle- Szczecinek

Re: Zdjęcie do rozpoznania

Post by Waldek »

A no właśnie zapomnialem.
Post Reply