Ulica Mieroslawskiego w Szczecinku

Dyskusje o aktualnych wydarzeniach odnoszacych się do historii miasta oraz wydarzenia kulturalne. Bez politykowania.
Post Reply
patryk18
Posts: 6
Joined: 30 Jul 2007, 11:36

Ulica Mieroslawskiego w Szczecinku

Post by patryk18 »

Witam wszystkich uzytkownikow tego portalu zwracam sie do was z wielka prosba. Poszukuje strych zdjec ulic Mieroslawskiego . Mieszkalem tam od 1945 do okolo 1969 i tam na skrzyzowniu z ulica Kosciuszki stal po jednej stronie tartak po drugiej 3 domki zostal teraz tylko jede a ja mieszkalem obok tego co zostal. Bardzo was prosze jezeli macie takie owe zdjecia prosze mi je przeslac na e-mail lub wystawic je na stronie bede serdecznie wdzieczny. Pochodze z biednej rodziny i nigdy jakos nie zrobilismy zdjecia naszego domu z gory wm dzikeuje.
patryk18
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Podejrzewam,że tu Bronx może pomóc. :lol: A jak już piszesz ,że mieszkałeś od 1945 r .w okolicy,to może wiesz gdzie wypiórkowano oporządzenie po żołnierzach niemieckich z pobliskich koszar? :wink: Pozdro. 8)
patryk18
Posts: 6
Joined: 30 Jul 2007, 11:36

Post by patryk18 »

Teraz to wszystko po niemcach jest pod blokiem tam gdzie stal tartak a teraz tam stoja bloki takie jak na kopernika :lol:
patryk18
Posts: 6
Joined: 30 Jul 2007, 11:36

Post by patryk18 »

Pamietam to jak przez mgle moze sie myle , teraz od 40 lat mieszkam w Szwecji :D
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Cholera tyle dobra się marnuje i nijak nie da się tam pokopać. :cry: :cry: Jakbyś coś sobie przypomniał,gdzie warto skoczyć z łopatą i wykrywaczem,to Giźio zawsze chętnie sprawdzi. :wink: Pozdro. 8)
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

Z Mierosławskiego jest troche kłopot, ale poszukam jak wieczorem będe w domu.
patryk18
Posts: 6
Joined: 30 Jul 2007, 11:36

Post by patryk18 »

No i wlasnie jest klopot , to czy juz ktos znalazl te fotki lub moze zna miejsce w Szczecinku gdzie owe takie mogly by sie znajdowac lub strone www. Z gory dziekuje
patryk18
Posts: 6
Joined: 30 Jul 2007, 11:36

Post by patryk18 »

SZ.P GIZO czy znalazl pan te zdjecia bardzo mi na tym zalezy z gory dziekuje
patryk18
Posts: 6
Joined: 30 Jul 2007, 11:36

Post by patryk18 »

przepraszam bronx
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

To pomyłka,nie Gizio,a Bronx obiecał,że poszuka zdjęć,jak będzie w domu i zamieści na forum.Proszę uważnie przeczytać,co napisał wyżej Bronx.Pozdro. 8)
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

ja nic nie znalazlem, mialem nadzieje w jeden fotografii lotniczej, ale tam widac tylko sklad drewna do tego tartaku, na Mierosławskiego żadnej zabudowy ulicy niestety.

Image

tylko to...
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Fajne to zdjęcie.Widać na nim jeszcze zadudowania jednostki wojskowej,których już nie ma.Naprzykład na zdjęciu widać garaże w,których znajdował się park maszynowy jednostki.Teraz w tym miejscu jest pusty plac. 8)
Post Reply