Film na dziś

Dyskusje o aktualnych wydarzeniach odnoszacych się do historii miasta oraz wydarzenia kulturalne. Bez politykowania.
Post Reply
Robak
Posts: 68
Joined: 03 Jul 2011, 20:55

Film na dziś

Post by Robak »

Witam po dłuższej przerwie. Nie mogąc doszukać się dogodnego tematu postanowiłem założyć nowy.
Attachments
Mimo premiery w Szczecinku naliczyłem tylko 11 osób. Smutne to jest choć i tak dobrze, że w ogóle go puścili.  Film "Wyklęty" niestety, ale jak Ci, których historię opowiadał został u nas również wyklęty. Nie pokazano go w ogóle.  Obie pozycje warte obejrzenia.
Mimo premiery w Szczecinku naliczyłem tylko 11 osób. Smutne to jest choć i tak dobrze, że w ogóle go puścili. Film "Wyklęty" niestety, ale jak Ci, których historię opowiadał został u nas również wyklęty. Nie pokazano go w ogóle. Obie pozycje warte obejrzenia.
katyn_czerwiec_plakat-1.jpg (28.31 KiB) Viewed 4032 times
bastian
Posts: 202
Joined: 18 Jul 2012, 09:07

Re: Film na dziś

Post by bastian »

Hello,
a question that has long been of interest to me: I once saw in a film that Sikorski was informed during a stay in Egypt, which was probably the Russians behind shootings in Katyń and not the Germans. After a stopover on Gibraltar crashed his machine known. I would be interested to know if you believe in an accident or who else was involved.
Best regards

Witam,
pytanie, które od dawna mnie interesuje: widziałem kiedyś w filmie, że Sikorski został poinformowany podczas pobytu w Egipcie, prawdopodobnie przez Rosjan stojących za strzelaniną w Katyniu, a nie Niemcami. Po przerwie na Gibraltarze rozbił swoją maszynę. Byłbym zainteresowany, aby wiedzieć, czy wierzysz w wypadek lub kto był zaangażowany.
Pozdrawiam

google translator
Post Reply