Doktorat Tomisława. Gratulacje!

Dyskusje o aktualnych wydarzeniach odnoszacych się do historii miasta oraz wydarzenia kulturalne. Bez politykowania.
Tomisław
Posts: 214
Joined: 21 Aug 2007, 20:01
Location: Szczecinek, Poznań

Re: Doktorat Tomisława. Gratulacje!

Post by Tomisław »

Szanowni Państwo, szczecinecczanie, drodzy użytkownicy forum Szczecinek.org.

Kończąc niniejszy wątek chciałem wszystkich bardzo serdecznie zaprosić na promocję książki pt. Klub Inteligencji Katolickiej w Szczecinku w latach 1981-1997, która odbędzie się w dniu 10 grudnia br. w Muzeum Regionalnym w Szczecinku, a zatem na dwa tygodnie przed Wigilią Bożego Narodzenia.

Monografia nie ukazałaby się drukiem bez pomocy, wsparcia i zaangażowania ze strony zarówno dyrekcji i pracowników naszego muzeum, sponsorów (Starostwo Powiatowe w Szczecinku, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinku, Nadleśnictwo Szczecinek oraz Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o. w Bydgoszczy), jak i rzetelnego wydawcy (Wydawnictwo RED Paweł Brankiewicz). Wszystkim tym osobom i podmiotom składam podziękowanie.

Oto link z konta Muzeum Regionalnego na Facebooku informujący o spotkaniu: http://www.facebook.com/events/1157063514343638" onclick="window.open(this.href);return false;

Kłaniam się,
Tomasz Ceglarz vel Tomisław
Tomisław
Posts: 214
Joined: 21 Aug 2007, 20:01
Location: Szczecinek, Poznań

Re: Doktorat Tomisława. Gratulacje!

Post by Tomisław »

Szanowni Państwo, tak prezentuje się okładka. Pozdrawiam.
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Doktorat Tomisława. Gratulacje!

Post by bronx »

Uszanowanko za użycie nazwy "szczecinecczanin" a nie jakichś innych wydumek uważanych podobno gdzieś we wrocławskich ośrodkach językoznawstwa za niby poprawne. :)

Ja niestety nie będę mógł być osobiście, czego bardzo żałuję, ale wyślę reprezentanta w osobie mojego taty :)
Tomisław
Posts: 214
Joined: 21 Aug 2007, 20:01
Location: Szczecinek, Poznań

Re: Doktorat Tomisława. Gratulacje!

Post by Tomisław »

bronx wrote:Uszanowanko za użycie nazwy "szczecinecczanin" a nie jakichś innych wydumek uważanych podobno gdzieś we wrocławskich ośrodkach językoznawstwa za niby poprawne. :)
Szczecinecczanie zawsze i wszędzie, także w książce! :)
bronx wrote:Ja niestety nie będę mógł być osobiście, czego bardzo żałuję, ale wyślę reprezentanta w osobie mojego taty :)
Rozumiem i będę się cieszył z przybycia zacnego reprezentanta. Mam nadzieję, że nie uzna tego czasu za stracony.
Tomisław
Posts: 214
Joined: 21 Aug 2007, 20:01
Location: Szczecinek, Poznań

Re: Doktorat Tomisława. Gratulacje!

Post by Tomisław »

Podziękuj proszę Bronx tacie za przybycie na spotkanie. Wierzę, że nie wystraszył się przydługim wprowadzeniem do tematu i momentami drobiazgowym omówieniem poszczególnych wątków! :)
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Doktorat Tomisława. Gratulacje!

Post by bronx »

Nie wyglądał na wystraszonego, a dziękować dziękowałem bo dzięki temu mam już książkę u siebie :)
Post Reply