Szczecinek w Google Street View - już jest! :)

Dyskusje o aktualnych wydarzeniach odnoszacych się do historii miasta oraz wydarzenia kulturalne. Bez politykowania.
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Szczecinek w Google Street View - już jest! :)

Post by bronx »

Odnośnie map google, czasami odpala mi się jakaś ultra spolszczona wersja, która wygląda bardzo ciekawie. Strzałów, Gryfia, Wołogoszcz, Wkryujście czy Pozdawilk aż takiego wrażenia na mnie nie robią, ale Neusterlitz jako Strzelce Nowe, Neubrandenburg jako Nowy Branibórz czy nawet odległy Wyszomierz i Zwierzyn to już jest moc. Sośnica na wyspie Rugia też piękna. Czy ktoś wysyłał polskie zielone ludziki do NRD czy coś przegapiłem? :)

Też tak macie?
polskie_pomorze_przednie.jpg
(305.46 KiB) Downloaded 1196 times
Polelum
Posts: 379
Joined: 09 Oct 2009, 17:55
Location: Appalachia

Re: Szczecinek w Google Street View - już jest! :)

Post by Polelum »

To jest przegięcie. Faktycznie, jak się wejdzie na mapy z "google.pl" to coś takiego się pokazuje. Spróbowałem więc z "google.de" oczekując Neustettina zamiast Szczecinka. Ale jest jednak "Szczecinek".
Polelum
Posts: 379
Joined: 09 Oct 2009, 17:55
Location: Appalachia

Re: Szczecinek w Google Street View - już jest! :)

Post by Polelum »

A tutaj dla ciekawskich mapka z Wikipedii, która pokazuje "nasze" (niegdyś) ziemie :D
Attachments
Image1.jpg
Image1.jpg (169.5 KiB) Viewed 3506 times
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Szczecinek w Google Street View - już jest! :)

Post by bronx »

Ja nawet jak sobie wpiszę google.de to też mi tak wyświetla, pewnie jakieś ustawienia w ciastkach pozapisywane. Najlepiej to mieć niemiecki system i jeszcze łączyć się z niemieckiego IP, wtedy może i będzie Neustettin :) Ziom jak to u Ciebie wygląda?
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Szczecinek w Google Street View - już jest! :)

Post by bronx »

Pacman na ulicach Szczecinka! Wchodzę sobie na google mapy, patrzę a tam jakaś aplikacja w rogu, kliknąłem.... i już zaraz śmigałem Pacmanem po placu Wolności. Czego to ludzie nie wymyślą. :)
pacman_1.jpg
(76.81 KiB) Downloaded 1071 times
pacman_2.jpg
pacman_2.jpg (60.02 KiB) Viewed 3393 times
Post Reply