Nie pytaj co Szczecinek zrobił dla Ciebie

Dyskusje o aktualnych wydarzeniach odnoszacych się do historii miasta oraz wydarzenia kulturalne. Bez politykowania.
Jerry250
Posts: 71
Joined: 27 Apr 2010, 17:38

Nie pytaj co Szczecinek zrobił dla Ciebie

Post by Jerry250 »

napisz co Ty zrobiłeś (lub możesz zrobić) dla Szczecinka !

btw.Kennedy chyba wybaczy "plagiat".
User avatar
Igor
Posts: 350
Joined: 29 Dec 2007, 14:47
Location: Szczecinek

Re: Nie pytaj co Szczecinek zrobił dla Ciebie

Post by Igor »

Zdziwisz się niebawem - kolego!
User avatar
RUBIN
Posts: 21
Joined: 13 Mar 2009, 13:36
Location: Szczecinek

Re: Nie pytaj co Szczecinek zrobił dla Ciebie

Post by RUBIN »

odezwał się lokalny patriota :lol:
User avatar
gruntos
Posts: 101
Joined: 29 Dec 2006, 22:04

Re: Nie pytaj co Szczecinek zrobił dla Ciebie

Post by gruntos »

Wydaję mi się że cała portalowa załoga robi bardzo dobrą robotę dla Szczecinka, która zapewne doceniona zostanie dopiero za parę lat. Mówię tu o poszukiwaniach, uzupełnianiu luk w historii, a także o działaniach w realu:)

pzdr
"Wytrwałym Zwycięstwo"
CEZAR
Posts: 264
Joined: 26 Jan 2008, 22:59
Location: od zawsze stąd

Re: Nie pytaj co Szczecinek zrobił dla Ciebie

Post by CEZAR »

wyrzucą gościa drzwiami to oknem wejdzie..........
trochę "rzeczy" zrobiłem dla swojego miasta ale nia mam zamiaru zupełnie obcej osobie o tym opowiadać :twisted:
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: Nie pytaj co Szczecinek zrobił dla Ciebie

Post by Stach »

In the immortal words of Papcio Chmiel: "Nie mogę się bić. Jego ciosy mnie rozśmieszają" (księga VI, s. 29).
User avatar
mako
Posts: 81
Joined: 03 Apr 2007, 20:35

Re: Nie pytaj co Szczecinek zrobił dla Ciebie

Post by mako »

Nawet jak coś robisz dla miasta, to nikt nie dziękuje, a czasem można za to dostać także w tyłek. Więc robi się różne rzeczy dla własnej satysfakcji.
Bezsensowny temat..
Jerry250
Posts: 71
Joined: 27 Apr 2010, 17:38

Re: Nie pytaj co Szczecinek zrobił dla Ciebie

Post by Jerry250 »

mako wrote:Nawet jak coś robisz dla miasta, to nikt nie dziękuje, a czasem można za to dostać także w tyłek. Więc robi się różne rzeczy dla własnej satysfakcji.
Bezsensowny temat..
Weteran działań w realu , który dostał w tyłek ?

Pochwal się "ranami", odwagą , nonkonformistycznym działaniem !


Jak na razie - to widzę objaw jedynie zniechęcenia i marazmu (niczym u staruszka).


Nie uwierzę , iż to syndrom małego miasta.


Jerry250, pierwsze i ostatnie ostrzezenie, jeszcze raz bedziesz obrazal lub w sposob lekcewazacy wypowiadal sie o innych uczestnikach Forum, bedzie ban. ziom]
User avatar
odpicuj mi miasto
Posts: 16
Joined: 16 Mar 2009, 16:21

Re: Nie pytaj co Szczecinek zrobił dla Ciebie

Post by odpicuj mi miasto »

Jerry250 wrote:
mako wrote:Nawet jak coś robisz dla miasta, to nikt nie dziękuje, a czasem można za to dostać także w tyłek. Więc robi się różne rzeczy dla własnej satysfakcji.
Bezsensowny temat..
Weteran działań w realu , który dostał w tyłek ?

Pochwal się "ranami", odwagą , nonkonformistycznym działaniem !


Jak na razie - to widzę objaw jedynie zniechęcenia i marazmu (niczym u staruszka).


Nie uwierzę , iż to syndrom małego miasta.


Jerry250, pierwsze i ostatnie ostrzezenie, jeszcze raz bedziesz obrazal lub w sposob lekcewazacy wypowiadal sie o innych uczestnikach Forum, bedzie ban. ziom]
JERRY 250 JEŚLI NIE ZNASZ CZŁOWIEKA NIE ZABIERAJ GŁOSU, MAKO JAKO JEDEN Z PIERWSZYCH GŁOŚNO MÓWIŁ O ZAGROŻENIU JAKIE NIESIE ZE SOBĄ KRONO, DŁUGO PRZED TYM JAK ZAJĘŁA SIĘ TYM TERRA. i UWIERZ MI DUŻO PRZEZ TO DZIAŁANIE POŚWIĘCIŁ. GENERALNIE ŚWIETNY ZIOM Z NIEGO. POZDRAWIAM SERDECZNIE KOLEGĘ.
Jerry250
Posts: 71
Joined: 27 Apr 2010, 17:38

Re: Nie pytaj co Szczecinek zrobił dla Ciebie

Post by Jerry250 »

Jerry250, pierwsze i ostatnie ostrzezenie, jeszcze raz bedziesz obrazal lub w sposob lekcewazacy wypowiadal sie o innych uczestnikach Forum, bedzie ban. ziom]

Zostałem wielokrotnie zaatakowany personalnie - takie sobie argumentum ad personam -tylko , że się nie obrażam i cierpliwie domagam się wypowiedzi merytorycznych.
O nie, kolaboracji z wrogimi siłami na forum nie zdzierżę

MSPANC

Podejrzewam, że to forum nie jest dla ciebie. Poziom dość niski, a i ludzie wredni.

kolega Jerry używa stosunkowo za dużo koloru zielonego ( )
nastawiony negatywnie i negatywnie odbierany.
trudno

Co za upierdliwiec!

Jerry250, rozumiem, że poznałeś ostatnio analizę SWOT i chcesz aby wszyscy podzielali twój zapał.

Jest poza tym śmieszne, że oto obszernych i pogłębionych wypowiedzi na tematy niezwiązane z problematyką forum domaga się osoba, która ma wyraźne problemy z napisaniem logicznej i spójnej wypowiedzi, dłuższej niż jedno zdanie, w sposób zgodny z zasadami interpunkcji i gramatyki.



Ten gostek nie dość , że wcina się tutaj z brudnymi buciorami to jeszcze zgrywa jakiegoś pseudo inteligenta a jego próby "nawiązania kontaktu" to totalna porażka. Ty chcesz nas obrazić czy faktycznie potrzebujesz pomocy?

Napisałem , że jeśli ktoś jest ciekaw - mogę podać ID Skypa.

Nikogo nie jestem w stanie zmusić do wypowiedzi w Temacie, który Go nie interesuje.

Jeśli się wypowiada -to niech to będzie chociaż offtopic.

„Tematy” - pastowania butów, interpunkcji, gramatyki , ortografii, bon - tonu, ... to raczej odrębne tematy - jeśli ktoś chce - niech zakłada (mnie to nie przeszkadza).
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

Re: Nie pytaj co Szczecinek zrobił dla Ciebie

Post by Mario »

jebnij się w łeb Panie Jerry, ileż można
łączę się w bulu i dziękuję za obiat
Pozdrawiam
Mario
Jerry250
Posts: 71
Joined: 27 Apr 2010, 17:38

Re: Nie pytaj co Szczecinek zrobił dla Ciebie

Post by Jerry250 »

Mario wrote:jebnij się w łeb Panie Jerry, ileż można

Kolejna śliczna wypowiedź.

Proszę administratora o nie banowanie tego kulturalnego Forumowicza.

A w temacie - masz coś do powiedzenia ?

btw.Możesz zadzwonić na Skypa - jeśli masz odwagę. :)
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

Re: Nie pytaj co Szczecinek zrobił dla Ciebie

Post by Mario »

nie będę dzwonić na żadnego Skypa, po prostu wyluzuj chłopcze i daj spokój forumowiczom, nasza cierpliwość jest na granicy, pogóglaj trochę w interesujących Cię tematach i daj nam spokój
łączę się w bulu i dziękuję za obiat
Pozdrawiam
Mario
Jerry250
Posts: 71
Joined: 27 Apr 2010, 17:38

Re: Nie pytaj co Szczecinek zrobił dla Ciebie

Post by Jerry250 »

Mario wrote:nie będę dzwonić na żadnego Skypa, po prostu wyluzuj chłopcze i daj spokój forumowiczom, nasza cierpliwość jest na granicy, pogóglaj trochę w interesujących Cię tematach i daj nam spokój

chłopcze (używam tego samego slownika) - wyluzuj sobie - jeśli nie potrafisz wypowiedzieć się sensownie w temacie.

Kulturą nie grzeszysz , wypowiadać się w temacie nie chcesz - to może pisz w cafe Adam.

Temat jest nudny -to nie pisz -to chyba łatwe rozwiązanie.


btw.Jakie rozczarowanie - oczywiście brak telefonu- to nie brak odwagi. Mocny wszak jesteś.
User avatar
człowiek widmo
Posts: 738
Joined: 04 May 2005, 22:00

Re: Nie pytaj co Szczecinek zrobił dla Ciebie

Post by człowiek widmo »

Patrzę sobie na licznik postów Pana Jerrego250 i myślę sobie, że kurcze, kiedyś na tym forumie żeby mieć 50 postów, to człowiek musiał jednak się postarać. Do jakiejś książki spoglądnąć, przejść się do babci, dziadka po jakieś opowieści, odkurzyć rodzinny album, itp. A teraz to wystarczy się zalogować i jako psychodebil przez tydzień czasu napisać 50 postów w tym może 3 dotyczące historii miasta.
[...]
Last edited by bronx on 07 May 2010, 23:55, edited 1 time in total.
Reason: proszę o powstrzymanie się od wulgaryzmów i obelg
Bahnhofstraße
Post Reply