Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Dyskusje o aktualnych wydarzeniach odnoszacych się do historii miasta oraz wydarzenia kulturalne. Bez politykowania.
Jerry250
Posts: 71
Joined: 27 Apr 2010, 17:38

Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by Jerry250 »

, które powinny być wykorzystane - dla uczynienia życia w tym mieście lepszym.

Jako obcy i nie obeznany z tym miastem i regionem - jestem ciekaw Waszych opinii.
Immortal32
Posts: 62
Joined: 01 Dec 2007, 00:40

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by Immortal32 »

Witam Szanownych Forumowiczów Tego Niezwykłego Forum, bardzo trafnie oznajmił ,,pwk,, że krono-machina , tu dla wyjaśnienia naszemu gościowi firma Kronospan ,,załatwiła " wszystkie atuty i dlatego faktycznie nie ma o czym gadać,jednakże było by wiele można powiedzieć o tej firmie i skutkach ubocznych jej działania dla Szczecinka , ale nie w tym temacie. Natomiast ja rozpocznę od pierwszego atutu tego miasta , a mianowicie jest to Jezioro Trzesiecko i związane z nim atrakcje turystyczne, między innymi już słynny wyciąg dla narciarzy wodnych.
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by robot humano »

Jerry250 wrote:

przyjechać do Szczecinka - zamiast do Giżycka, Augustowa, Ełku , Rynu, Piszu, Mikołajek,
Bo masz to samo jeśli chodzi o przyrodę, ale za pół ceny i bez połowy tłumu, jaki do wymienionych przez ciebie miejscowości dociera w 2,5h z dwumilionowej Warszawy. Jeżeli ktoś potrzebuje więcej rekomendacji "to jego problem".
CEZAR
Posts: 264
Joined: 26 Jan 2008, 22:59
Location: od zawsze stąd

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by CEZAR »

jednym z atutów tego miasteczka jeśmy MY forumowicze :twisted:
Jerry250
Posts: 71
Joined: 27 Apr 2010, 17:38

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by Jerry250 »

robot humano wrote:
Jerry250 wrote:

przyjechać do Szczecinka - zamiast do Giżycka, Augustowa, Ełku , Rynu, Piszu, Mikołajek,
Bo masz to samo jeśli chodzi o przyrodę, ale za pół ceny i bez połowy tłumu, jaki do wymienionych przez ciebie miejscowości dociera w 2,5h z dwumilionowej Warszawy. Jeżeli ktoś potrzebuje więcej rekomendacji "to jego problem".

analizy SWOT - to nie przypomina - ale to chyba pierwszy post (z przeszło 20) - choć trochę w temacie.


Z tej "syntezy" atutów Szczecinka - można ułożyć hasło reklamowe

W SZCZECINKU - JAK WSZĘDZIE -ALE ZA PÓŁ CENY.

pewnie g..... prawda -ale reklama ma swoje prawa :)


(Za hasło reklamowe - honorarium proszę przekazać na zbożny cel w Szczecinku.) :D



Będąc 4 chyba lata temu w Siecinie - na kwaterze agroturystycznej - nie stwierdziłem niskich cen. W Połczynie - ceny w sklepach nie były zachecajace.

btw.Strasznie lubicie beblać nie na temat - żeby to były chociaż offtopy.
Immortal32
Posts: 62
Joined: 01 Dec 2007, 00:40

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by Immortal32 »

Witam , za kolejny duży pozytyw Szczecinka uważam Park Miejski w okolicach Jeziora Trzesiecko ze ścieżkami turystycznymi-rowerowymi dookoła jeziora a także krytą pływalnie AQUA-TUR przy ul. Szczecińskiej .
Jerry250
Posts: 71
Joined: 27 Apr 2010, 17:38

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by Jerry250 »

Immortal32 wrote:Witam , za kolejny duży pozytyw Szczecinka uważam Park Miejski w okolicach Jeziora Trzesiecko ze ścieżkami turystycznymi-rowerowymi dookoła jeziora a także krytą pływalnie AQUA-TUR przy ul. Szczecińskiej .
Nareszcie coś w temacie.

Będąc kilka godzin w Szczecinku - 4 lata temu - w Parku byłem - rzeczywiście sympatyczny.
Jeśli chodzi o ścieżki rowerowe dookoła jeziora - to ile kilometrów i w jakim stanie technicznym ?

btw.tyle beblacie - zamiast stworzyć amatorską analizę SWOT.
Jak za trudne - nikt nie zmusza do wypowiadania się w temacie.


btw.gość - może być - niesympatycznym krzyżakiem, obrzezany, ze wschodu, ..... - ale jeśli przyjeżdża z kasą - to trzeba być miłym , sympatycznym , usłużnym , ........ - na tym polegają uslugi turystyczne. :mrgreen:
User avatar
Drahim
Posts: 596
Joined: 12 Mar 2009, 19:46
Location: kiedyś koło Gazowni

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by Drahim »

Jerry250 wrote:
Jeśli chodzi o ścieżki rowerowe dookoła jeziora - to ile kilometrów i w jakim stanie technicznym ?

btw.tyle beblacie - zamiast stworzyć amatorską analizę SWOT.
Jak za trudne - nikt nie zmusza do wypowiadania się w temacie.
Jerry250, rozumiem, że poznałeś ostatnio analizę SWOT i chcesz aby wszyscy podzielali twój zapał. Owszem, analiza jest przydatna w marketingu, w twoim przypadku, turystycznym, ale zwróć uwagę, że nie trafiłeś do regionalnego do forum turystycznego. Dlaczego domagasz się szczegółowych informacji turystycznych itp. od pasjonatów historii miasata. Może jest to historia przez małe "h", ale tworzona przez sympatyków Szczecinka.
Szczegóły o mieście znajdziesz na innych stronach:
http://www.szlot.pl/,
http://www.osir.szczecinek.pl/pl/,
http://www.basen.szczecinek.pl/,
http://www.tenis.szczecinek.pl/,
http://www.sapik.pl/
Jerry250
Posts: 71
Joined: 27 Apr 2010, 17:38

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by Jerry250 »

Jerry250, rozumiem, że poznałeś ostatnio analizę SWOT i chcesz aby wszyscy podzielali twój zapał. Owszem, analiza jest przydatna w marketingu, w twoim przypadku, turystycznym, ale zwróć uwagę, że nie trafiłeś do regionalnego do forum turystycznego.
Proszę nie zawężać tematu. :shock:

Atuty Szczecinka - to nie tylko turystyka - mam nadzieję. :(

Wyciągnąć z Was - cokolwiek - to praca Syzyfa. :)

btw.Jak ktoś nie łapie tematu - albo mu nie odpowiada -nie zmuszę do SENSOWNEJ wypowiedzi.


btw.Jest to temat "analityczny" - może być również powiązany z historią.
Immortal32
Posts: 62
Joined: 01 Dec 2007, 00:40

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by Immortal32 »

Hehe, jest mała wojenka wśród forumowiczów , ale ja dalej swoje , kolejny z walorów Szczecinka to oczywiście statki wycieczkowe na Jeziorze Trzesiecko.
Immortal32
Posts: 62
Joined: 01 Dec 2007, 00:40

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by Immortal32 »

Kolejnym szczecineckim walorem jest słynny deptak, tutaj ewentualnie miasto mogłoby się popisać modernizacją fontanny, deptak szczególnie latem cieszy , kiedy to można sobie zasiąść w ogródku piwnym i zasączyć chłodnego bronxa, hehe, mam nadzieje że admin się nie obrazi.
Immortal32
Posts: 62
Joined: 01 Dec 2007, 00:40

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by Immortal32 »

No to jedziemy dalej , kolejny plus dla Szczecinka to w rzeczy samej CSI SŁOWIANKA, ostatnio mój ojciec który mieszka w Szczecinku , bo ja od lat już nie , w odwiedzinach przywiózł dla mojej córy trochę wyrobów tej firmy , i przyznam że np. krówki nadal smakują jak za dawnych lat, a może nawet lepiej , hehe ,
Jerry250
Posts: 71
Joined: 27 Apr 2010, 17:38

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by Jerry250 »

Immortal32 wrote:No to jedziemy dalej , kolejny plus dla Szczecinka to w rzeczy samej CSI SŁOWIANKA, ostatnio mój ojciec który mieszka w Szczecinku , bo ja od lat już nie , w odwiedzinach przywiózł dla mojej córy trochę wyrobów tej firmy , i przyznam że np. krówki nadal smakują jak za dawnych lat, a może nawet lepiej , hehe ,
Jedna z nielicznych - w temacie.


Czy ta firma to atut - czy tylko potencjalny atut ?
Jaką ma pozycję rynkową w Polsce - czy jest np. potentatem w krówkach ? :)

Firma Acar S.A. - akurat mam listwę przy kompie z tej firmy - czy to atut Szczecinka ?

btw.Większośc postów w tym temacie to objaw :
- ukrytych kompleksów ?
- czy umiłowania beblania nie na temat ?
To jest pytanie "retoryczne" - bo odpowiedż znam.

btw.Jak ktoś taki ciekaw - moge podac na priv - ID Skypa (zadzwoni na własne ryzyko :mrgreen: ) . Ale po co beblać na forum ? Wszak to nie "portal towarzyski"
I te "paranoiczne" poszukiwanie podtekstów i ukrytych motywów. :o
Jerry250
Posts: 71
Joined: 27 Apr 2010, 17:38

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by Jerry250 »

człowiek widmo wrote:Jerry, idź sobię, proszę Cię.
Nie kalecz nam mózgów, wygrałeś, jesteś najlepszy, a my pozostaniemy wieśniakami bez rozumu.

znów beblanie.Blisko 40 postów beblających w tym temacie.

AD REM

Czy ktoś opracował historię żeglarstwa w Szczecinku ?

np.. "Żeglarski Międzyszkolny Klub Sportowy „Orlę”'

Czy Szczecinek ma dobre warunki dla żeglarzy ? Czy ma ten atut ?
Immortal32
Posts: 62
Joined: 01 Dec 2007, 00:40

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by Immortal32 »

Witam Forumowiczów, znowu ,,zabłysnę,, i wrzucę kolejny szczecinecki walor,a mianowicie odrestaurowane Kino ,,Wolność,, , dawno nie byłem w Szczecinku , ale swego czasu się bywało w tym kinie , wówczas o nazwie Przyjaźń ( wtedy pewno nazwę tą wymyślono z uwagi na przyjaźń ,,polsko-ruską,, hehe , domniemam że dla tego teraz zmieniono nazwę kina . :D
Post Reply