Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Dyskusje o aktualnych wydarzeniach odnoszacych się do historii miasta oraz wydarzenia kulturalne. Bez politykowania.
Jerry250
Posts: 71
Joined: 27 Apr 2010, 17:38

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by Jerry250 »

Immortal32 wrote:Witam Forumowiczów, znowu ,,zabłysnę,, i wrzucę kolejny szczecinecki walor,a mianowicie odrestaurowane Kino ,,Wolność,, , dawno nie byłem w Szczecinku , ale swego czasu się bywało w tym kinie , wówczas o nazwie Przyjaźń ( wtedy pewno nazwę tą wymyślono z uwagi na przyjaźń ,,polsko-ruską,, hehe , domniemam że dla tego teraz zmieniono nazwę kina . :D
Jedno kino - "cudów" nie czyni.
Może jakiś mocniejszy atut ?

Na przykład - jakieś prężne NGO ?
Immortal32
Posts: 62
Joined: 01 Dec 2007, 00:40

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by Immortal32 »

Szczecinek także może poszczycić się prężnie działającą organizacja turystyczną SZLOT , gdzie jej prezes Bogusław Sobów przy współudziale z władzami miasta dużo zrobił dla Szczecinka z zakresu turystyki przede wszystkim rekreacji i sportów wodnych.
User avatar
ziom
Posts: 1431
Joined: 11 Dec 2006, 19:29
Location: z dworca

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by ziom »

Immortal32, rozumiem, ze kazda forma prowokacji jest dopuszczalna, ale prosze nie u nas, na forum historycznym...
Jerry250
Posts: 71
Joined: 27 Apr 2010, 17:38

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by Jerry250 »

Immortal32 wrote:Szczecinek także może poszczycić się prężnie działającą organizacja turystyczną SZLOT , gdzie jej prezes Bogusław Sobów przy współudziale z władzami miasta dużo zrobił dla Szczecinka z zakresu turystyki przede wszystkim rekreacji i sportów wodnych.

rzeczywiście - bardzo interesujące

http://www.szczecinek.pl/strona.php?id=1298" onclick="window.open(this.href);return false;

nie jest to NGO - ale SZLOT ma sporo ciekawych planów .
Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza do wzięcia udziału w akcji budującej bazę kwater prywatnych na wynajem. Kierujemy ją do wszystkich mieszkańcow Szczecinka którzy pragną zarobić pieniądze wynajmując pokoje lub mieszkania turystom w okresie wakacyjnym

Godne poparcia.
Immortal32
Posts: 62
Joined: 01 Dec 2007, 00:40

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by Immortal32 »

Kolego ziom , w Twojej wypowiedzi nie widzę związku z tematem :roll: , ale cóż każdy ma prawo się wypowiedzieć , wiec i Tobie nikt nie zabroni. 8)
Jerry250
Posts: 71
Joined: 27 Apr 2010, 17:38

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by Jerry250 »

Immortal32 wrote:Kolego ziom , w Twojej wypowiedzi nie widzę związku z tematem :roll: , ale cóż każdy ma prawo się wypowiedzieć , wiec i Tobie nikt nie zabroni. 8)
Demokracja ma swoje prawa. :)


Ad rem.
Jaka powinna być strategia rozwoju dla Szczecinka ?

1.Czy wykorzystanie walorów turystycznych ?

2.Czy rozwijanie przemysłu ?


3.Czy to co proponuje SZLOT - łączenie tych dwóch kierunków ?


A może jeszcze coś innego ?
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5471
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by bronx »

W przerwie, pomiędzy poszukiwaniami atutów Szczecinka, polecam pocieszyć trochę oko magicznymi miejscami naszego miasta, na trochę zapomnianym już projekcie www.piekny.szczecinek.org.

Kolego Jerry, jak uważasz, czy te miejsca są atutami Szczecinka?
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by Stach »

Dwie uwagi.

1. Admin karmi trolla. Warto popatrzeć :-)
2. Dlaczego ten wątek znajduje się w dziale "Wydarzenia bieżące"? Jakiegóż to "bieżącego wydarzenia" ten thread dotyczy?
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5471
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by bronx »

Ad.1, biję się w piersi
Ad.2, Nie potrafię przypiąć tego egzotycznego (na tym forum) tematu w jakiekolwiek inne, lepsze miejsce, no chyba że do Cafe Adam...
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by Stach »

bronx wrote:chyba że do Cafe Adam...
Przydałaby się osobna kategoria, typu Bar Sputnik czy Schodki.
Immortal32
Posts: 62
Joined: 01 Dec 2007, 00:40

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by Immortal32 »

Witam , ja uważam że sam pomysł z tego typu tematem nie jest zły , jedynie zmieniłbym jego formę , np. po prostu ,,Atuty Szczecinka,, bez jakieś tam kuźwa potencjalne,albo np. ,,Szczecinek i jego walory,, ale nie , Pan Jerry chce koniecznie zabłysnąć intelektem :D , i jak do tej pory dobrze mu to wychodzi , oczywiście na jego zgubę 8) , chyba kolega Jerry to Specjalista Od Komplikowania Prostych Spraw , w skrócie SOKPS , bo zauważyłem że lubi tzw skrótowce :lol:
Immortal32
Posts: 62
Joined: 01 Dec 2007, 00:40

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by Immortal32 »

Kolejnym , myślę bardzo pozytywnym atutem Szczecinka jest Romski zespół ,,
BOGDAN TROJANEK & TERNE ROMA ,,

http://www.bogdantrojanek.pl/ozespole.php" onclick="window.open(this.href);return false;

dla wyjaśnienia , nie jestem ich fanem ani promotorem :) , jednak ,,dają rade,, i skutecznie promują Szczecinek.
Immortal32
Posts: 62
Joined: 01 Dec 2007, 00:40

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by Immortal32 »

Witam , czyżby szykował się kolejny wielki atut dla Szczecinka , ktoś w końcu zainteresował się Mysią Wyspą :
http://www.temat.net/aktualnosci/4733/P ... a-jeziorze" onclick="window.open(this.href);return false;
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by Mario »

jak Byś dobrze poczytał, to dostrzegłbyś, że szanowni forumowicze od 4 lub 5 lat szczególnie interesują się Mysią, najczęściej w lipcu każdego roku :)
łączę się w bulu i dziękuję za obiat
Pozdrawiam
Mario
Immortal32
Posts: 62
Joined: 01 Dec 2007, 00:40

Re: Atuty - nawet potencjalne - Szczecinka

Post by Immortal32 »

Mario wrote:jak Byś dobrze poczytał, to dostrzegłbyś, że szanowni forumowicze od 4 lub 5 lat szczególnie interesują się Mysią, najczęściej w lipcu każdego roku :)
Kolego Mario , jak widzisz , od grudnia 2007 roku jestem na forum , i wiem że organizujecie to i owo na Mysiej 8) , i jak byś się wgłębił w sens mojego postu to byś się nie obraził :) , bo mi chodziło o to że w końcu ktoś się zainteresował planując taką inwestycję.
Post Reply