Szczecinecka pętla wodna

Dyskusje o aktualnych wydarzeniach odnoszacych się do historii miasta oraz wydarzenia kulturalne. Bez politykowania.
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: Szczecinecka pętla wodna

Post by Stach »

oh, fuck :lol:
Jerry250
Posts: 71
Joined: 27 Apr 2010, 17:38

Re: Szczecinecka pętla wodna

Post by Jerry250 »

robot humano wrote:
Jerry250 wrote:
Co wygląda sympatyczniej w folderze ?
Spływalność.

duży masz kajak.

Mała splywalnośc - to wynik suszy geologicznej , melioracji, ..................?
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5471
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Szczecinecka pętla wodna

Post by bronx »

Robot a ty w ogóle zaliczyłeś ten szlak? Bo Mario płynął i ma o nim dobre zdanie ogólnie rzecz biorąc. Jak Ci się ciąganie kajaku miejscami nie podoba, zapraszam na pokład Księżnej Jadwigi, pokład słoneczny świeżo zbudowany.
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Re: Szczecinecka pętla wodna

Post by robot humano »

Jakimś super kajakarzem nie jestem, sześć tygodniowych spływów po szeroko pojętym Pomorzu. Chwilowo przerwa bo córcia jeszcze za mała żeby ją zostawiać na 10 dni. Pętlę zaliczyłem samochodem ( żona ciężarówa ) dojeżdżając do znajomych co wieczór na nockę. Znajomi z dużo większym stażem kajakowym, pętlę zaliczyli dawno temu i teraz byli powtórnie. No i narzekali, że trochę dupowato, a jak ktoś się naczyta folderów i wybierze na spływ z rodzinką to się zdziwi. I o tym pisałem.
Smerf
Posts: 24
Joined: 22 Jan 2012, 23:44
Location: Ustka
Contact:

Re: Szczecinecka pętla wodna

Post by Smerf »

Zaliczyłem ten szlak z 6-7 razy w latach 80-90 .Brało się kajak z wypożyczalni i płynęło się rzeka, pierwsze odczucie jakby było się w Wenecji. Trzy przenoski po drodze nie pozwalają za bardzo zrobić tego szlaku samodzielnie , a chciałbym obejrzeć stare śmieci. Wtedy była tam jeszcze cisza i spokój , nie wiem jak teraz.
Ciekawostka, zawsze robiliśmy ten szlak pod prąd na j. Smolesko , nie mogę teraz znaleźć.
zdjęć, na pocieszenie film z Kłonecznicy , też pięknej spokojnej rzeczki. kwiecień 2009

http://www.ustkapogoda.pl" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.ustka-kamery.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Waldek
Posts: 667
Joined: 02 Mar 2010, 21:33
Location: Vejle- Szczecinek

Re: Szczecinecka pętla wodna

Post by Waldek »

Lata dziewiedziesiate zaliczylem i to drewniaczkiem, jak porzadnie namókł to bylo co dzwigac.
Post Reply