o ja was przepraszam...

Dyskusje o aktualnych wydarzeniach odnoszacych się do historii miasta oraz wydarzenia kulturalne. Bez politykowania.
User avatar
ziom
Posts: 1431
Joined: 11 Dec 2006, 19:29
Location: z dworca

o ja was przepraszam...

Post by ziom »

Bez komentarza:

http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /939629254" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
człowiek widmo
Posts: 738
Joined: 04 May 2005, 22:00

Re: o ja was przepraszam...

Post by człowiek widmo »

ziom wrote:Bez komentarza:

http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /939629254" onclick="window.open(this.href);return false;
:shock: :shock: :shock:

Dawać TVN...
Bahnhofstraße
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5471
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: o ja was przepraszam...

Post by bronx »

i na hu ten TVN?? były intensywne deszcze to gnojówe z pół spłukało, niebawem się sytuacja unormuje

juz od razu Big Brothera kręcić z tej okazji... ehh
User avatar
człowiek widmo
Posts: 738
Joined: 04 May 2005, 22:00

Re: o ja was przepraszam...

Post by człowiek widmo »

bronx wrote:i na hu ten TVN?? były intensywne deszcze to gnojówe z pół spłukało, niebawem się sytuacja unormuje

juz od razu Big Brothera kręcić z tej okazji... ehh
Nie wyczułeś ironii? :oops:
Bahnhofstraße
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: o ja was przepraszam...

Post by Stach »

A mój ulubiony "Najdłuższy" działa?
CEZAR
Posts: 264
Joined: 26 Jan 2008, 22:59
Location: od zawsze stąd

Re: o ja was przepraszam...

Post by CEZAR »

Jak mawiała moja św. pamięci babcia: "jak nie urok to sraczka"
i wszystkie te wyciągi, taksowki, Berny i nne cuda o kant dupy rozbić!
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

Re: o ja was przepraszam...

Post by Mario »

wobec zaistniałego faktu na zlocie nie będziemy zwłok do wody wrzucać !! trzeba pomyśleć nad innym sposobem utylizacji :)
Stasiu-najdłuższy ciągnie druta w najlepsze :)
łączę się w bulu i dziękuję za obiat
Pozdrawiam
Mario
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: o ja was przepraszam...

Post by Stach »

Według ostatnich pomiarów Najdłuższego ma Szczecinek.
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: o ja was przepraszam...

Post by Stach »

ziom wrote:Bez komentarza:

http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /939629254" onclick="window.open(this.href);return false;
Zabawne pismo przeczytałem na http://www.temat.net" onclick="window.open(this.href);return false;:

Pełna treść pisma, jakie nadeszło do redakcji "Tematu" z Urzędu Miasta w Szczecinku

Obie miejskie plaże – przy ul. Mickiewicza i przy ul. Kilińskiego, zostały przez SANEPID zamknięte, w związku z wykryciem w pobranych tam próbkach wody, zbyt wysokiego tzw. miana coli, czyli nadmiaru bakterii Escherichia Coli.
Tego typu przypadki zdarzają się na plażach w całej Polsce, szczególnie po obfitych opadach deszczu, które powodują przedostawanie się do wody przede wszystkim zawartości nieszczelnych szamb. Ubolewamy nad faktem, iż w sezonie turystycznym musieliśmy zamknąć kąpieliska. Mamy jednak nadzieję, że plaże będą zamknięte nie dłużej niż przez tydzień.
Zleciliśmy dodatkowe (odpłatne) badania, które wyjaśnią, z której części jeziora pochodzą zanieczyszczenia. Odpływy kanalizacji deszczowej z terenu miasta uchodzące do Jeziora Trzesiecko są zinwentaryzowane i zabezpieczone podczyszczaczami i naszym zdaniem nie mogą być źródłem zanieczyszczeń. Natomiast, jeśli chodzi o ścieki sanitarne, a te powodują zanieczyszczenie bakterią Escherichia Coli, miasto jest praktycznie w 100% skanalizowane.
Duże wątpliwości budzi natomiast gospodarka ściekowa na terenie gminy wiejskiej. Mieliśmy w ostatnim czasie wiele sygnałów od mieszkańców Trzesieki, o wyciekach z kanalizacji sanitarnej. Jest na to dokumentacja fotograficzna. To się jednak dzieje poza terenem administracyjnym miasta i nie mamy na to większego wpływu.
Jeśli Rada Ministrów zaakceptuje rozszerzenie granic Szczecinka o Trzesiekę i Świątki, Trzesiecko stanie się jeziorem śródmiejskim i będziemy mogli wreszcie kontrolować wszystkie jego dopływy, m.in. kanał Radacki i ujścia wszystkich rowów melioracyjnych, którymi m.in. przedostawały się do jeziora ścieki komunalne z teoretycznie nieczynnej „starej oczyszczalni” w Parsęcku.
Dopóki to nie nastąpi, będziemy skazani na takie incydenty jak obecny.

Konrad Czaczyk, rzecznik prasowy
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

Re: o ja was przepraszam...

Post by Mario »

trza wprowadzić bezwzględny zakaz wstepu do miasta kur, kóz, świń, krów koni i tej całej arki Noego, bo ich odchody robią nam szambo z naszel perełeczki. Przecież od tych Escherichia Cola może sie nam najdłuższy wyciąg skurczyć i dopiero będzie ambaras :)
łączę się w bulu i dziękuję za obiat
Pozdrawiam
Mario
Waldek

Re: o ja was przepraszam...

Post by Waldek »

A wiesz jak amoniak działa na metal, po roku i słupów od wyciągu nie ma :D
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

Re: o ja was przepraszam...

Post by Mario »

no właśnie !!!
łączę się w bulu i dziękuję za obiat
Pozdrawiam
Mario
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Re: o ja was przepraszam...

Post by robot humano »

Czaczyk z Burmim w Czeresiece szambo do jeziora wylewają by mieć pretekst do anszlusów.
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: o ja was przepraszam...

Post by Stach »

Bardzo fajna laseczka pływa w bakteriach kałowych:
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/artic ... riach.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Zapamięta sobie Omena Szczecinek.
Waldek

Re: o ja was przepraszam...

Post by Waldek »

Ale mamy wspaniałą reklamę ,nie ma co. A taka napewno poniesie się na całą Polskę i nie tylko. :oops:
Post Reply