Camping w Szczecinku

Dyskusje o aktualnych wydarzeniach odnoszacych się do historii miasta oraz wydarzenia kulturalne. Bez politykowania.
User avatar
ziom
Posts: 1431
Joined: 11 Dec 2006, 19:29
Location: z dworca

Camping w Szczecinku

Post by ziom »

Mam pytanie, rodzice znajomych chca wybrac sie z przyczepa campingowa do Sz-ka. Sa u nas jakies miejsca na cempingi gdzie mozna je bezpiecznie i w przyzwoitych warunkach sanitarnych postawic?
GIZIO

Re: Camping w Szczecinku

Post by GIZIO »

Z tego co się orientuje,to nie.Kiedyś można było postawić kemping na polu namiotowym na przeciwko bunkra Trzesieckiego.Teraz tam jest istna demolka.Są natomiast miejsca biwakowe:

-Nadleśnictwa Szczecinek na cyplu przy płd.brzegu jeziora Trzesiecko,obok Wyspy Biwakowej.

-Nadleśnictwa Szczecinek na Mysiej Wyspie. 8)
Waldek

Re: Camping w Szczecinku

Post by Waldek »

Byłem wczoraj na Mysiej wyspie puchy nic nie ma żadnego kramu gastronomicznego, jedynie wychodek się ostał i pomost.
GIZIO

Re: Camping w Szczecinku

Post by GIZIO »

Ja pisałem o miejscach na biwakowanie,a nie atrakcjach turystycznych.To nie Dania,że na każdym polu biwakowym jest gastronomia,panienki na rurze i inne atrakcje. :mrgreen: 8)
User avatar
Igor
Posts: 350
Joined: 29 Dec 2007, 14:47
Location: Szczecinek

Re: Camping w Szczecinku

Post by Igor »

Może to coś pomoże:

http://www.powiat.szczecinek.pl/noclegi.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

o ile nie jest zdezaktualizowane :/

PS. Polecam http://www.google.pl" onclick="window.open(this.href);return false; wpiać campimg lub kemping szczecinek, okolice powiat itp :P
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Re: Camping w Szczecinku

Post by robot humano »

Igor wrote:
PS. Polecam http://www.google.pl" onclick="window.open(this.href);return false; :P
To wpisz tam "Pętla szczecinecka" i czytaj jaki to wspaniały szlak. Jaki jest w realu powiedzą ci co go zaliczyli. I o takie opinie/rady pytającemu chodzi.
User avatar
Igor
Posts: 350
Joined: 29 Dec 2007, 14:47
Location: Szczecinek

Re: Camping w Szczecinku

Post by Igor »

A co ma piernik do wiatraka? Ziom nie szuka pętli tylko campigu, więc sądzę, że w googlach znajdzie jakiś. :P aże wirtualny nie będzie przystawał do realnego to cóż... nasza szczecinecka rzeczywistość - noe oszukujmy się - w Szczecinku nie ma nic takiego jak prawdziwy camping albo miejsce biwakowe, nie mówiąc już o piwakowym :) pozdr
User avatar
ziom
Posts: 1431
Joined: 11 Dec 2006, 19:29
Location: z dworca

Re: Camping w Szczecinku

Post by ziom »

Dziekuje wszystkim za pomoc. Jednak odradze im wakacje w Szczecinku. Mimo napinki SZLOTu prawdziwi turysci nie maja sie, niestety, gdzie u nas zatrzymac. Jedyny kamping jest placem budowy, a pola namiotowe, z ktorych kiedys wszyscy korzystalismy, moga spelnic dzisiajsze oczekiwania gimnazjalistow i freakow natury ;), ale nie rodzin chcacych spedzic wakacje w miejscu oferujacym procz wodtryskow przyzwoite warunki sanitarno-bytowe :(
Troche to dziwne, bo wydaje mi sie, ze jest to grupa, do ktorej powinna byc skierowana oferta pana B.S. :(
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Camping w Szczecinku

Post by bronx »

Wiedziałem, że to jakaś prowokacja zioma.. ehh

No ale prawda jest jaka jest, przy okazji odkrylismy nisze rynkową i pomysł na dobry biznes w Szczecinku... kto chętny?
User avatar
ziom
Posts: 1431
Joined: 11 Dec 2006, 19:29
Location: z dworca

Re: Camping w Szczecinku

Post by ziom »

Bronx, najswietrze slowo honoru, to nie byla prowokacja. Dlatego taki maly komentarz z mojej strony :) ;)
GIZIO

Re: Camping w Szczecinku

Post by GIZIO »

No to ja dopowiem za Ciebie Ziom.Masz rację,że odradziłeś przyjazd do naszego grodu znajomym.Panowie na stołkach wymyślają co rusz to nowe atrakcje,a to narty wodne,a to taksówki itp...Zapomnieli tylko o jednym,że w Szczecinku nie ma tak naprawdę prawdziwego pola namiotowego nie wspominając o polu kempingowym.Zaraz ktoś powie ,ale są schroniska,hotele.No i co z tego.Jedni lubią spać w hotelu w mieście,a drudzy w przyczepie kempingowej lub namiocie koło lasu lub nad jeziorem.Sama też wizytówka(dymiące kominy krono) Szczecinka widoczna z kilkunastu kilometrów od miasta też nie zachęca do dłuższego pobytu w mieście.Gdy jeszcze dodamy wiatr wiejący od wschodu w kierunku miasta to i smród też nie jest przyjemny. 8)
User avatar
człowiek widmo
Posts: 738
Joined: 04 May 2005, 22:00

Re: Camping w Szczecinku

Post by człowiek widmo »

Bardzo ciekawą wypowiedź vice- dyrektora SAPIKu usłyszałem ostatnio w naszej lokalnej kablówce. Otóż, na pytanie o brak miejsc noclegowych (kemping, hotele) rzeczony Pan odpowiedział, że tak naprawdę, to turyści nie muszą mieszkać w Szczecinku (sic!). Co więcej, cały powiat szczecinecki obfituje w wiele miejsc noclegowych - cyt: doskonale rozwinięta baza agroturystyczna.

No dobra, powiedzmy, że to kupiłem. Ale za parę minut nagle zmiana płyty. Cyt: Szczecinek ma być tylko bazą wypadową dla turystów, którzy będą sobie jeździć po powiecie, zbierać grzyby (wydano nawet Mapę... Grzybową), itp.

Jednym słowem, turysto przyjeżdżaj do Szczecinka, ale tylko tak o, na chwilę, a potem pod Biały Bór spać won. :D
Bahnhofstraße
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: Camping w Szczecinku

Post by Stach »

człowiek widmo wrote:Bardzo ciekawą wypowiedź vice- dyrektora SAPIKu usłyszałem ostatnio w naszej lokalnej kablówce. Otóż, na pytanie o brak miejsc noclegowych (kemping, hotele) rzeczony Pan odpowiedział, że tak naprawdę, to turyści nie muszą mieszkać w Szczecinku (sic!). Co więcej, cały powiat szczecinecki obfituje w wiele miejsc noclegowych - cyt: doskonale rozwinięta baza agroturystyczna.

No dobra, powiedzmy, że to kupiłem. Ale za parę minut nagle zmiana płyty. Cyt: Szczecinek ma być tylko bazą wypadową dla turystów, którzy będą sobie jeździć po powiecie, zbierać grzyby (wydano nawet Mapę... Grzybową), itp.

Jednym słowem, turysto przyjeżdżaj do Szczecinka, ale tylko tak o, na chwilę, a potem pod Biały Bór spać won. :D
Niezły jajcarz z tego kolesia, o ile rzecz jasna czegoś nie przekręciłeś w jego wypowiedzi.
j
Posts: 39
Joined: 19 Jul 2007, 14:40
Location: Szczecinek

Re: Camping w Szczecinku

Post by j »

Dobra, a ja chce wyskoczyć pod namiot na kilka dni w okolicę, na pole namiotowe. Jest takowe w okolicach (~35km) ?
KSW
User avatar
ziom
Posts: 1431
Joined: 11 Dec 2006, 19:29
Location: z dworca

Re: Camping w Szczecinku

Post by ziom »

j wrote:Dobra, a ja chce wyskoczyć pod namiot na kilka dni w okolicę, na pole namiotowe. Jest takowe w okolicach (~35km) ?
W Pilawie (25km), jakies trzy kilometry od Silnowa, jest prywatne pole namiotowe nad samym brzegiem jeziora Pile. Jest maly pomost, z ktorego mozna i na benie poskakac, i wedke zarzucic(pozwolenie na wedkowanie do wykupienia w rybakowce, rybacy wedkarzy nie sprawdzaja, ale pojawia sie co jakis czas straz wodna). We wsi sklep czynny w lato do 23, bar piwny, swietlica z bilardem, pilkarzykami i ping pongie, do stacji benzynowej, gdyby nagle czegos zabraklo, 3 km. Pytajac we wsi mozna w miare tanio kupic swiezo wedzona sielawe. Nie ma niestety mozliwosci zjedzenia posilkow w jakiems imbisie czy innej jadlodalini.
Postaram sie wkleic numer kontaktowy wlasciciela pola.
Post Reply