Wakacje w Szczecinku

Dyskusje o aktualnych wydarzeniach odnoszacych się do historii miasta oraz wydarzenia kulturalne. Bez politykowania.
User avatar
izywec
Posts: 716
Joined: 03 Apr 2007, 20:36
Location: 78-132 GRZYBOWO k/KOŁOBRZEGU

Re: Wakacje w Szczecinku

Post by izywec »

Walduś! Na nartach jeździłem tak szybko jak chciałem i w stronę, która mi pasowała a na dodatek zatrzymywałem sie też kiedy chciałem to pewnie i z wyciagiem po poziomie sobie poradzę. Do ksiegi nie trafimy nie ma zmartwienia.
Dalej jednak o tym cudzie dla wczasowiczów nic nie wiem!
Hej miejscowi weźcie się do pisania!
Izydor Węcławowicz

[Verum].... nuli enim nisi audiituro dicendum est.
Lucii Annaei Senecae
Prawdę....należy mówić tylko temu, kto chce jej słuchać. L. A. Seneka
Waldek

Re: Wakacje w Szczecinku

Post by Waldek »

Miejscowi jakoś nie maja ochoty na pisanie nie mówiąc o fotkach, a jak piszą nawet konkretnie to jak się nabiorą to ubliżają.
User avatar
Drahim
Posts: 596
Joined: 12 Mar 2009, 19:46
Location: kiedyś koło Gazowni

Re: Wakacje w Szczecinku

Post by Drahim »

Jak raz spróbowałem to ręce pojechały 1 km dookoła, a buty zostały na przystani :lol: :lol: :lol:
Waldek

Re: Wakacje w Szczecinku

Post by Waldek »

Ale za to miałeś nie zły odjazd do końca życia będziesz pamiętał ta przygodę
User avatar
Krzysztof II
Posts: 578
Joined: 08 Apr 2006, 20:50
Location: Bromberg
Contact:

Re: Wakacje w Szczecinku

Post by Krzysztof II »

A ja jakoś nie próbowałem :P
Szczecinek
Waldek

Re: Wakacje w Szczecinku

Post by Waldek »

Kiedyś trzeba, bo po latach będziesz żałował że nie spróbowałeś.
User avatar
LUCEK
Posts: 332
Joined: 04 Mar 2005, 13:57
Contact:

Re: Wakacje w Szczecinku

Post by LUCEK »

No, no szeroko mamy już narty :lol: a gdzie turysta ma się wyspać? Może jakieś propozycje (ceny) i jak wiadomo po pływaniu człowiek robi się głodny to może coś mu polecimy? No a jak już popływał, pospał, pojadł to sanepid zabronił wejścia do jeziora więc turysta uderza w tzw. miasto i tu kolejne pytanie gdzie?
https://www.facebook.com/neustettiner/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://dolny-slask.org.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Wakacje w Szczecinku

Post by bronx »

A na jakie miasto rusza turysta w dajmy na to takim Mielnie, albo Dąbkach?
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: Wakacje w Szczecinku

Post by Stach »

bronx wrote:A na jakie miasto rusza turysta w dajmy na to takim Mielnie, albo Dąbkach?
No fakt, złociste plaże ciągnące się hen wokół wybrzeża Trzesiecka oraz fale tegoż jeziora biją na głowę jakieś tam Mielna czy inne Dąbki, w dodatku - w odróżnieniu od krystalicznie czystego powietrza szczecineckiego - spowite dymem, białym pyłem i zapachami dochodzącymi z tamtejszych fabryk...
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Re: Wakacje w Szczecinku

Post by robot humano »

W odróżnieniu od Stacha, dla którego wypoczynek to dwa tygodnie obalania browarów na piasku ( bo to tylko, nie będąc dresem, qrwą czy złodziejem można robić w Mielnie ) proponuję turystom:
RUSZCIE DUPY! Rower mają albo wypożyczą i wio. Jak już nawet przyspawali się do samochodu to może być i samochód. Jako przewodnik wydrukuję im Giziowy wątek o Pomorzu Zachodnim zredukowany do miejscowości w promieniu 40km od Szczecinka a i tak jak się wyrobią w te 14 dni to zuchy. I nie piszcie proszę że turysty nie interesuje jeżdżenie rowerem po krzakach. Turysty jadącego do Mielna i owszem, nic a nic, ale on do nas nie zawita i bardzo dobrze zresztą. Na wypoczyn w takie rejony jak nasz przyjeżdżają ludki, których ciekawość świata nie kończy się na cenie halibuta ociekającego olejem.

P.S. A propos ociekania olejem. Musi, no musi być w każdym lokalu serwującym u nas ryby wybór ryb słodkowodnych. Nie róbmy lipy sprzedając w krainie lasów i jezior mintaja!
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: Wakacje w Szczecinku

Post by Stach »

robot humano wrote: I nie piszcie proszę że turysty nie interesuje jeżdżenie rowerem po krzakach.
99 proc. turystów nie interesuje jeżdżenie rowerem po krzakach. Jeśli już, to ewentualnie quadem (a to się Janusz Rautszko ucieszy).

PS. Hasło "Ruszcie dupy" bardzo mi się podoba. Może parę bilboardów tej treści na drogach wokół Szczecinka? Żeby tylko niektórzy panowie nie zrozumieli tego opacznie.
Last edited by Stach on 29 Apr 2009, 08:51, edited 1 time in total.
User avatar
człowiek widmo
Posts: 738
Joined: 04 May 2005, 22:00

Re: Wakacje w Szczecinku

Post by człowiek widmo »

robot humano wrote:
P.S. A propos ociekania olejem. Musi, no musi być w każdym lokalu serwującym u nas ryby wybór ryb słodkowodnych. Nie róbmy lipy sprzedając w krainie lasów i jezior mintaja!
Nasz znak firmowy to nie żadne ryby tylko placek po węgiersku w Koko Barze. :wink:
Bahnhofstraße
User avatar
LUCEK
Posts: 332
Joined: 04 Mar 2005, 13:57
Contact:

Re: Wakacje w Szczecinku

Post by LUCEK »

Pięknie to Robot opisał ale tytuł wątku jest „Wakacje w Szczecinku”. Nie rozumiem też dlaczego turysta przyjeżdżający do Szczecinka zainteresowany jest turystyką rowerową a ten z Mielna nie? Gdzie jako turysta mieszkający w Szczecinku (zgodnie z tytułem wątku) mam pojechać rowerem z wypożyczalni w Szczecinku? I co mam robić w Szczecinku kiedy pada deszcz i jazda rowerem odpada.
Proszę więc zgodnie z tytułem wątku przedstawić zalety wakacji w SZCZECINKU a nie okolic bo jeśli tak to osobiście wybieram wakacje w niedalekim Bornym. A co do ryb ociekających olejem to i w Szczecinku zjadłem „pyszną” rybkę robioną na oleju (nie ociekała) z małym defektem w środku była jeszcze całkiem zamrożona.
https://www.facebook.com/neustettiner/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://dolny-slask.org.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Re: Wakacje w Szczecinku

Post by robot humano »

Stach wrote:
99 proc. turystów nie interesuje jeżdżenie rowerem po krzakach.
99% twoich postów nie zawiera żadnej propozycji.
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: Wakacje w Szczecinku

Post by Stach »

To aż 17 moich propozycji się tu pojawiło? Nieźle!
Post Reply