Polsko-niemieckie centrum kultury?

Dyskusje o aktualnych wydarzeniach odnoszacych się do historii miasta oraz wydarzenia kulturalne. Bez politykowania.
Post Reply
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Polsko-niemieckie centrum kultury?

Post by Stach »

Link do info rzecznika UM:

http://www.szczecinek.pl/strona.php?id= ... 6d9ce325b2#

Co o tym myślicie? Moim zdaniem interesująca koncepcja.
Waldek

Post by Waldek »

Bardzo ciekawa koncepcia ale nie ma w Szczecinku takich idiotów jak mnie czy zioma nie mówiąc o Stachu, kto będzie to ciągnął ??? :(
Gregor
Posts: 241
Joined: 23 Mar 2005, 17:11
Location: Szczecinek

Post by Gregor »

Myslę że nie potrzebnie się martwisz. Wiesz oczywiście nie umniejszając rangi osób które wymieniłeś jestem zdania, że chętnych do udziału w przedsięwzięciu nie będzie brakowało. A wymiana będzie miała podejrzewam głównie wątek kulturalny a nie historyczny więc spokojnie sobie bez tutejszych forumowiczów poradzą.
Pozdrawiam.
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Post by robot humano »

Już wyburzenie tej poharcerskiej padaki jest wartością samą w sobie , a dostawienie tam budynku w kilmacie ceglanym jest pomysłem świetnym. Mały apel upierdliwca: ostrożnie z architekturą! I bardzo fajnie by było zorganizować małe konsultacje społeczne PRZED złożeniem wniosku o wydanie pozwolenia na budowę.
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Post by Stach »

Gregor wrote:Myslę że nie potrzebnie się martwisz. Wiesz oczywiście nie umniejszając rangi osób które wymieniłeś jestem zdania, że chętnych do udziału w przedsięwzięciu nie będzie brakowało. A wymiana będzie miała podejrzewam głównie wątek kulturalny a nie historyczny więc spokojnie sobie bez tutejszych forumowiczów poradzą.
Pozdrawiam.
Też tak myślę. Nawiasem mówiąc w Szczecinku jest wcale ciekawa (oczywiście zachowując właściwe proporcje) oferta w zakresie imprez kulturalnych. Gorzej niestety z zainteresowaniem: na Bajora czy Turnaua ludzie chętnie przyjdą, ale już od wystaw malarstwa raczej trzymają się z daleka...
Post Reply