Prośba do Dyrekcji...

Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Prośba do Dyrekcji...

Post by Stach »

...o odświeżenie działu Galeria. Tyle nowych/starych pocztówek, a tymczasem ostatni raz Galeria była uzupełniana prawie pół roku temu!
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

tak to prawda, sam mam kaca moralnego że galerie troche zaniedbałem, materiału jest sporo nowego, postaram się przy najbliższej okazji trochę przy niej popracować.
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Post by robot humano »

Kolejna prośba:

Zamienić miejscami albo w inny sposób zorganizować okno pisania postów. Szczegóły - wypierdzielić dodawanie zdjęć spod okienka na tekst. Regularnie pisząc posty klikam niewłaściwe ale włażące w oczy "wyślij" i dowiaduję się po kilku sekundach że plik jest niepoprawny. Wystarczy nawet rozwinięcieowego "wyślij" do "wyślij obrazek" i powiększenie głównych guzików Podgląd i Wyślij. Qrwa właśnie znów kliknąłem w to gówno.
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

Tak może być?

Akurat miałeś farta bo aktualizowałem silnik forum i wszystko miałem rozbabrane, inaczej trzęsie mnie na samą myśl dłubania w kodzie. :)
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

Post by Mario »

dla mnie może być :)
łączę się w bulu i dziękuję za obiat
Pozdrawiam
Mario
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Post by Stach »

Powinno być "Robocie, tu tylko wysyłasz obrazek/zdjęcie!"
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

Post by Mario »

:)
łączę się w bulu i dziękuję za obiat
Pozdrawiam
Mario
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Post by robot humano »

Gites.
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: Prośba do Dyrekcji...

Post by Stach »

Nie tyle prośba, co propozycja. Kiedyś wątki były "oczyszczane", tj. usuwano komentarze składające się z samych osobistych wycieczek pod adresem drugiej osoby. Może by powrócić do tego zwyczaju? Mam na myśli np. wątek o śladach walk na dworcu. Lubię, jak leje się krew, ale niech to będą polemiki merytoryczne. Dla osób spoza grona najstarszych forumowiczów (chociaż nie tylko) taka wymiana uwag na temat charakteru drugiej osoby może zniechęchać do dalszej lektury.

PS. I nie będzie to żadne cenzurowanie, tylko zwykłe sprzątanie.
GIZIO

Re: Prośba do Dyrekcji...

Post by GIZIO »

Taaaaaaa.Stach na cenzora. 8)
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: Prośba do Dyrekcji...

Post by Stach »

GIZIO wrote:Taaaaaaa.Stach na cenzora. 8)
Hej, a jak se walnę fajoską elewację za parędziesiąt kilozłotych, Ty mi na niej umieścisz sprejem jakis napis, a ja - wkurzony - ten napis zamaluję, to nazwiesz to także cenzurowaniem?
GIZIO

Re: Prośba do Dyrekcji...

Post by GIZIO »

Stach,ale ja na serio chcę,abyś porządku pilnował.I słusznie zauważyłeś wcześniej,że trza powymiatać co nie co. 8)
User avatar
Drahim
Posts: 596
Joined: 12 Mar 2009, 19:46
Location: kiedyś koło Gazowni

Re: Prośba do Dyrekcji...

Post by Drahim »

Jak w kabarecie: "trza by tutaj podłogę zeszmacić na mokro" sama miotła nie wystarczy.
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Prośba do Dyrekcji...

Post by bronx »

Stachu jak najbardziej zgadzam się z Twoim zdaniem, i uwierz mi że sporo tego typu tekstów jest kasowanych. Czasami jak już są łagodniejsze w wyrazie to faktycznie sobie odpuszczam, bo żebyś Ty wiedział ile ja się potem na priwach musze naczytać po każdej takiej interwencji :) no ale nikt nie mówił, że będzie łatwo...

Przy okazji chciałbym przypomnieć, że w prawym dolnym roku każdego postu jest przycisk z wykrzyknikiem, dzięki któremu możecie zgłaszać każdy post który wg Was narusza spokój i porządek na forum, każdy taki raport zostanie rozpatrzony.
User avatar
człowiek widmo
Posts: 738
Joined: 04 May 2005, 22:00

Re: Prośba do Dyrekcji...

Post by człowiek widmo »

bronx wrote:
Przy okazji chciałbym przypomnieć, że w prawym dolnym roku każdego postu jest przycisk z wykrzyknikiem, dzięki któremu możecie zgłaszać każdy post który wg Was narusza spokój i porządek na forum, każdy taki raport zostanie rozpatrzony.
Drogi użytkowniku, pomóż moderacji. Donieś na siebie sam.








I na kolegów też możesz. :)
Bahnhofstraße
Post Reply