Spotkanie - 07.07.2007 Mysia Wyspa.

Post Reply
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

Spotkanie - 07.07.2007 Mysia Wyspa.

Post by Mario »

Witajcie kochani - może ustalimy datę piffkowania w tym roku?
Poprzednio zawsze było OK, a w międzyczasie rodzinka nam się powiększyła.
Ustalmy jakiś termin na spotkanie latem 2007 i zorganizujmy sobie czas, by było nas naprawdę dużo.
Pozdrawiam.
łączę się w bulu i dziękuję za obiat
Pozdrawiam
Mario
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Post by Stach »

Sierpień?
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5471
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

tak właśnie o tym myślałem i małem nawet odpowiedni post wrzucać ale widze Mario jesty niezawodny.

Myślałem o którymś z pierwszych weekendów lipca

niech każdy pisze daty które by mu pasowły (pewnie każdy będzie miał inną) ale może znajdziemy jakiś kompromis.
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

to co ? 6-7 lipca 2007?

Post by Mario »

to co ? 6-7 lipca 2007 ?. Ewentualnie sierpień, a tak w ogóle mogą byc dwa piffffkowania, nikomu nie zaszkodzi, a emigranci też sie ucieszą, wszak piffkowanie w grodzie Warcisława należy do przyjemności.
Pozdrawiam serdecznie
łączę się w bulu i dziękuję za obiat
Pozdrawiam
Mario
Waldek

Post by Waldek »

Mnie jak narazie nie trzeba pytać wystarczy hasło i termin. :lol: :lol: :lol:
User avatar
człowiek widmo
Posts: 738
Joined: 04 May 2005, 22:00

Post by człowiek widmo »

Mam takiego jednego koleżkę na tym forum, ciut nieśmiałego, lecz w temacie. Wezmę go ze sobą. Stawimy się. Ch... z terminem, dopasuje się człowiek. :wink:
Bahnhofstraße
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5471
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

myśle ze 7 lipca to dobra data, potwierdze ją jeszcze oficjalnie wieczorem, dogadajmy jeszcze godzine i miejsce i bedzie można dać oficjalne info na głównej.
mcselon
Posts: 142
Joined: 27 Feb 2007, 22:02
Location: Szczecinek

Post by mcselon »

Simone,

nie musisz za mnie odpowiadać. Wpadnę oczywiście jeśli będę w Sz-nku.

Całe szczęście, iż mam tak śmiałego kolegę...

Pozdro
User avatar
człowiek widmo
Posts: 738
Joined: 04 May 2005, 22:00

Post by człowiek widmo »

Hmm, hmm, hmm... to była socjotechniczna metoda aby Cię tu zaktywizować mój Drogi mcselon'ku.
Ukłony załączam zacnym użytkownikom.
Bahnhofstraße
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Ja pozdrawiam i smacznego browaszenia. :lol: Ciałem i duchem ,a przedewszystkim żołądkiem będę z wami. :wink: Pozdro. 8)
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5471
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

dobra termin, ustalony 07.07.07 (niezła data) godzina 07pm. (żeby do daty pasowało) czyli 19 :)

teraz pytanie gdzie, tradycyjnie Tawerna czy piwnica pod Keun's Hotel?
jak ładna pogoda bedzie to chyba Tawerna. prosze o propozycje bo chcialbym juz oficjalne info wrzucac na forum i na glowna.
Waldek

Post by Waldek »

Tawerna jak narazie jest w stanie remontu, jutro sprawdzę.
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5471
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

o widzisz, cenne info. popytaj w piwnicy ten sam właściciel moze do tego czasu bedzie otwarta.
User avatar
Łukasz
Posts: 315
Joined: 07 Mar 2005, 20:48
Location: Sz-ek/Sz-n

Post by Łukasz »

Jak ostatnio widziałem Tawerna zamknięta. A na spotkaniu raczej (na 80%) się pojawię ;)
Posiadasz ciekawe namiary GPS ? Wymieńmy się.
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

No dobra zostałem sprowokowany.I to przez kogo?Przez Walda.Co! Nie będziesz na spotkaniu? I tym mnie połechtał,jak to on określa.Mam propozycję ale podejrzewam,że więcej bedzie weto niż pozityw.Ludzie spotkajmy się na Wyspie Myśiej(?).Dojazd bardzo prosty-Tramwaj wodny.Podzielmy,kto zaopatruje w trunki imprezę(oczywieście Ci najbardziej kasowni :lol: :lol: ),a kto w ziemniaki.Zróbmy ognicho i takie tam sprawy.Speluny,które proponuje Bronx-przynajmniej dla mnie są nie do przyjęcia(nie mam najlepszego zdania o ich właścicielu).No chyba ,że pogoda zrobi nam kawał.Oczywiście Giźio nie jest pępkiem świata i,to jest tylko moja sugestja.Czekam na odzew, a wtedy zajmnę się bardziej szczegółami.Nadal w Kujawiaku jest oki atmosfera. :wink: Pozdro. 8)
Post Reply