Zdjęcia Ireneusza Skoniecznego w galerii.

Post Reply
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Zdjęcia Ireneusza Skoniecznego w galerii.

Post by bronx »

Kolejne archiwum domowe się nam objawiło. :) W galerii autorskiej mamy koleją osobę uwieczniającą dawny Szczecinek, tym razem są to zdjęcia Pana Ireneusza Skoniecznego. Na zdjęciach jest Szczecinek, tak na moje oko od lat 70. do połowy lat 80.

Za udostępnienie zdjęć serdecznie dziękuję Sławkowi Skoniecznemu.

Bezpośredni link do galerii:
http://szczecinek.org/galeria/thumbnails.php?album=401" onclick="window.open(this.href);return false;
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: Zdjęcia Ireneusza Skoniecznego w galerii.

Post by Stach »

Ciekawa kolekcja, zwłaszcza dla mnie, bo pojawiły się zdjęcia z mojej ul. Matejki.
Dislav
Posts: 171
Joined: 08 May 2011, 20:57

Re: Zdjęcia Ireneusza Skoniecznego w galerii.

Post by Dislav »

Galeria ciekawa. Można powiedzieć "Och - te niedzielne spacery". Dzięki kalendarzowi z kwiatów codziennie aktualizowanemu przez Pana Karamuckiego - wiemy, że kilka z nich wykonano je w dniu 22 lipca (roku?).
Mamy też dowód, jak porządne były mrozy i zimy bezśnieżne, a na jednej z zimowych fotek mamy wędkarza łowiącego z pod lodu. Ten pan na nogach ma wynalazek socjalizmu - "gumofilce". I jeszcze ciekawostka - na fot. 144 - mechanicy z PKS, a z prawej stojący, mój kolega, kierowca - Janek, jeździł w PKS, jeździł w firmie "Turysta", jeździł w autobusach miejskich, w środowisku kierowców Szczecinka przezywany "Kaskader". Dziś w jeździ w USA.
Post Reply