Zdjęcia Zbigniewa Stójkiewicza w galerii.

Post Reply
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Zdjęcia Zbigniewa Stójkiewicza w galerii.

Post by bronx »

Nasza galeria autorska powiększyła się o nowego autora szczecineckich fotografii. Tym razem trafiły do nas fotografie Zbigniewa Stójkiewicza, są to zdjęcia z lat dość wczesnych 70tych, ale również z połowy lat 80tych, widać chociażby Turniej Miast. Wszystkie są kolorowe, zachowały się w formie popularnych kiedyś slajdów do rzutnika. Zdjęcia przekazał nam kolega Waldek za co mu serdecznie dziękuję.

bezpośredni link do galerii: http://szczecinek.org/galeria/thumbnails.php?album=400" onclick="window.open(this.href);return false;
Dislav
Posts: 171
Joined: 08 May 2011, 20:57

Re: Zdjęcia Zbigniewa Stójkiewicza w galerii.

Post by Dislav »

Fota 59 - Pan Wacław Relski. Pasjonat fotografii i filmu amatorskiego. Wieloletni Prezes Amatorskiego Klubu Filmowego "Kontrapunkt", kolega Pana Stójkiewicza.
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Zdjęcia Zbigniewa Stójkiewicza w galerii.

Post by bronx »

Po Panu Relskim archiwum się zachowało, nawet je widziałem mam nadzieję, że kiedyś zagości na naszych łamach.
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Zdjęcia Zbigniewa Stójkiewicza w galerii.

Post by bronx »

Jeżeli już ktoś nową galerię oglądał, to proponuję zrobić to ponownie, bo doszło ponad dwadzieścia nowych zdjęć.
Waldek
Posts: 667
Joined: 02 Mar 2010, 21:33
Location: Vejle- Szczecinek

Re: Zdjęcia Zbigniewa Stójkiewicza w galerii.

Post by Waldek »

A będzie ich jeszcze więcej gdyż dostarczyłem Łukaszowi oryginały tych przezroczy.
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Zdjęcia Zbigniewa Stójkiewicza w galerii.

Post by bronx »

Tak jest, zdigitalizujemy je wszystkie jak tylko odbiorę je ze Szczecinka. Dzięki Waldi!
Post Reply