Baner

Post Reply
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Baner

Post by robot humano »

No skoro na tej stronie: to co się społeczeństwu dziwić.
P.S. Jak zrobić żeby zamiast linka był obraz?
hotele w kosciele.jpg
(65.41 KiB) Downloaded 4239 times
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Znajomość miasta przez mieszkańców.

Post by bronx »

Heh ciekawy przykład, no ale treści w banerach są dostarczane przez serwis zewnętrzny :)

PS. Plik musi mieć max 900px szerokości lub wysokości aby był wyświetlany jako obraz a nie link.
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Znajomość miasta przez mieszkańców.

Post by bronx »

To jakaś zorganizowana akcja i tak ma być, ja dzisiaj miałem tak:
trivago.jpg
trivago.jpg (56.02 KiB) Viewed 8643 times
User avatar
robot humano
Posts: 1047
Joined: 09 Oct 2006, 11:18

Re: Znajomość miasta przez mieszkańców.

Post by robot humano »

To co dali na tapetę w reklamie Stargardu Szczecińskiego to bez wątpienia zachęta do zwiedzania, a to co dali u nas może zmylić. Kościół, hotel, cholera może kino takie w tym Szczecinku mają?
Polelum
Posts: 379
Joined: 09 Oct 2009, 17:55
Location: Appalachia

Re: Znajomość miasta przez mieszkańców.

Post by Polelum »

A mnie coś takiego dali :)
Attachments
mini.jpg
mini.jpg (77.78 KiB) Viewed 8611 times
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: Baner

Post by bronx »

Widzę, że temat banera się rozwija to go wydzielam i może kilka słów na jego temat.

Baner jest umieszczonym elementem na stronie, ale wyświetlana zawartość jest zewnętrzną. Dostawcą treści reklamowej jest w tym przypadku firma Google. Treści wyświetlane w tym banerze są dobierane indywidualnie do każdego użytkownika i każdy będzie miał raczej co innego. Google zbiera o Was informacje, na podstawie coockie z odwiedzanych stron, na podstawie waszych wyszukiwań w wyszukiwarce google i pewnie jeszcze wielu swoich tajemnych sztuczek. Ponadto reklama jest dobierana pod względem miejsca (miasta, kraju) w jakim się znajdujecie, dlatego każdy widzi różną zawartość.

Po co to wszystko? For money... :) Przy ruchu jaki jest na naszym forum, takiego Mini jak z reklamy to sobie nie kupię, ale miesięcznie z tych banerów zbiera się te 30 - 35 zł, oczywiście brutto. To jak znalazł na roczne utrzymanie serwera i domen. Mam nadzieję, że nie jest to zbyt uciążliwa dla Was forma reklamy komercyjnej tutaj, bo sam miałem duże wątpliwości jak to wstawiałem.

I na koniec. Regulamin tej usługi zabrania mi namawiać Was do klikania w banery. Ale napiszę tak: jeżeli na banerze wyświetli się coś dla Was interesującego, to nie bójcie się w to kliknąć, w ten sposób przyczyniacie się do utrzymania forum. :)
Dislav
Posts: 171
Joined: 08 May 2011, 20:57

Re: Baner

Post by Dislav »

Żartem napiszę "Każdy orze jak może" - Na zachodzie Europy Kościoły pozbywają się swoich budynków, bo nie stać na ich utrzymanie. Możemy zażartować, że Redemptoryści w Szczecinku uruchomili hotel.
mirekwalczyk
Posts: 4
Joined: 30 Mar 2015, 10:50

Re: Baner

Post by mirekwalczyk »

Ja na stronie prawie hotelu też wyodrębniłem powierzchnię pod reklamy. Ale nie współpracuje z Google Adsense bo wolę mieć kontrolę czy przypadku bezpośrednio konkurencja nie wykupi u mnie reklamę. To ja akceptuje jakie banery będą emitowane na mojej stronie.
Polelum
Posts: 379
Joined: 09 Oct 2009, 17:55
Location: Appalachia

Re: Baner

Post by Polelum »

W Adsense też można blokować reklamy i mieć wpływ na to, co się w okienku pokazuje.
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

Re: Baner

Post by Mario »

Y...ć gogle :)
łączę się w bulu i dziękuję za obiat
Pozdrawiam
Mario
Polelum
Posts: 379
Joined: 09 Oct 2009, 17:55
Location: Appalachia

Re: Baner

Post by Polelum »

Baner na Prima Aprilis (znaleziony w internecie).
Attachments
baner.png
baner.png (165.35 KiB) Viewed 7940 times
Post Reply