spotkanie

Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

spotkanie

Post by Mario »

Witam wszystkich forumowiczów.
Coś osłabły nasze emocje, dawno nikt nic nie napisał.
Mam propozycję - może zrobimy jakiś mały zlocik na browara i grilla.
Warto chyba się spotkać i pogadać przy zupce chmielowej.
Ustalilibyśmy jakies dalsze działania dla wzbogacenia tej stronki o nowe elementy. Napiszcie jak to widzicie, ja moge zrobić jakiś materiał do tv, zaapelowalibyśmy do mieszkańców grodu o zdjęcia i inne materiały.
Pozdrawiam wszystkich
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

inicjatywa mi sie podoba, szczegolnie z ta odezwa do mieszkancow, co do spotkania troche ciezko mi takie spotkanie skoordynowac mieszkajac w szczecinie ale mozemy sie umowic na jakis konkretny weekend to bym dojechal. spotkanie chyba i tak nie bylo by zbyt liczne bo wikszosc tu piszacych mieszka paradoksalnie poza szczecinkiem :/
User avatar
Łukasz
Posts: 315
Joined: 07 Mar 2005, 20:48
Location: Sz-ek/Sz-n

Post by Łukasz »

To ja od razu zaproponowałbym termin weekendowy 15-17 lipca.
Nie przewiduje odwołań od tego terminu :) chyba, że są jakieś poważne przeciwwskazania. To wystarczaąco dużo czasu, aby sobie zrobić wolne, i ułożyć jakoś plan.Wiadomo, że zawsze komuś nie będzie pasowało i jaki by nie ustalić termin , ktoś nie będzie mógł być. Mam nadzieję, że uda się zgromadzić chociaż z 5-10 osób. Ja bym to widział tak, że w godzinach popołudniowych (jak to sobota) zorganizować jakieś zwiedzanie/eksploracje czegoś itp (można np. pojechać w jakies ciekawe miejsce w okolicy) a finałem byłoby jakieś spotkanie towarzyskie z kiełbaskami na ognisku/grilu i zupką chmielową w tle :). Byłby czas na rozmowy itd.
User avatar
szperacz88
Posts: 102
Joined: 01 Mar 2005, 08:32
Location: Szczecin

Post by szperacz88 »

Ja wiem że w wakacje bede walił na szczecinek, możliwe ze w pierwszych tygodniach lipca czyli akurat może pokryje sie to z 15-17 lipca
GG: 6137084
----------------------
szperacz jak zawsze
Mario
Posts: 991
Joined: 20 Mar 2005, 21:27
Location: Szczecinek
Contact:

Post by Mario »

Cieszę się, że śledzicie forum, myślę, że 15-17 lipiec jest dobrą datą-wybierzemy jeden dzionek, co do eksploracji - mam wątpliwości, jak wchłoniemy trochę browców, to nam sie nie będzie chciało, ale uwazam, że powinniśmy się spotkać i porozmawiać. Ja zrobię sobie materiał do tv zachód (pod warunkiem, że będziecie chcieli wystąpić) ale możemy na luzie przy piwku porozmawiać. Najprościej gdzies po drugiej stronie Trzesiecka, lub np na wyspie. Trzeba Łukaszowi jakoś pomóc w operowaniu ta stroną, jest to porządny portal poświęcony tak uroczemu miastu. Ja zachwalam go wszystkim moznym tego miasta, może dało by sie załatwić jakąś kasę dla Łukasza na prowadzenie strony. Zresztą jak sobie popijemy to się pewnie sami opodatkujemy na ten szczytny cel.
Dla mnie jest to ewenement - i tu ukłony dla Bronxa za zapał i pomysł-popatrzcie na inne miasta - dzięki Łukaszowi mamy czym sie pochwalić przed innymi. Proponuję sobotę 16 lipca na imprezę, niech kazdy kto chce wypowie sie na ten termin. Jak będzie fajna dyskusja to się nawet nie zdążymy napić, bo pochłoną nas nasze (szczecineckie) sprawy
Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za odzew
Mario
User avatar
szperacz88
Posts: 102
Joined: 01 Mar 2005, 08:32
Location: Szczecin

Post by szperacz88 »

Ja narazie nic nie mówie, dopiero między 10-13 coś bede mógl powiedziec :D
GG: 6137084
----------------------
szperacz jak zawsze
User avatar
Łukasz
Posts: 315
Joined: 07 Mar 2005, 20:48
Location: Sz-ek/Sz-n

Post by Łukasz »

No niech będzie 16 w sobotę.
o do eksploracji - mam wątpliwości, jak wchłoniemy trochę browców, to nam sie nie będzie chciało,
No właśnie o to chodzi żeby najpierw była eksploracja w godzinach popołudniowych, a potem dopiero w godzinach wieczornych rozmowa, browarki, ognisko.
Pytanie tylko gdzie te kiełbaski, rozmowy ?. jeżeli ktoś ma jakąś działkę lub coś takiego i mógłby zaprosić tam wsszystkich byłoby idealnie. W innym przypadku trzeba poszukać sobie jakiegoś dzikiego miejsca. Jakieś pomysły ? i najlepiej, aby nie było to za daleko od sz-ku i każdy jakoś mógł do domu wrócić :D.
User avatar
szperacz88
Posts: 102
Joined: 01 Mar 2005, 08:32
Location: Szczecin

Post by szperacz88 »

Hmmmmm................jak znam życie to będzie to pod B-Werkiem zachodnim, bo tak w mieście raczej miejsca ani obiektów nie ma dostępnych,za jaranie w mieście można mandat miec. Choć w lasku/przy lasku na Koszalińsiej też jest dobre miejsce.
GG: 6137084
----------------------
szperacz jak zawsze
User avatar
Łukasz
Posts: 315
Joined: 07 Mar 2005, 20:48
Location: Sz-ek/Sz-n

Post by Łukasz »

Prawda taka, że mandat to można dostać za palenie ogniska byle gdzie poza miejscami do tego wyznaczonymi. A za palenie do 50m od lasu/drzew też można dostac mandat swoją drogą, dlatego "dzikie" miejsce to ostateczność i lepiej jakby ktoś miał jakąs działeczkę itp
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

ja bym to widzial inaczej, exploracje czy jakies spacery ok moze jakies ciekawe miejsce odwiedzimy (przy okazji wpisujcie co byscie chcieli zobaczyc wspolnie, ja bym poszedl w okolice ul. Myśliwskiej i wyjasnil ostatecznie ktory to jest ten budynek ze zdjecia Garnisonlazaret) a potem skonczyl bym gdzies w miescie, przy gorszej pogodzie jakies koko - kwak, a przy lepszej parasolki, moze Garage - miejsce histryczne w sumie to teren dawnej wyspy zamkowej gdzie sie "To" wszystko zaczęło :)

aha i kto chętny bo jak na razie to jest nasz czterech:
lukasz
mario
szperacz
i ja
User avatar
szperacz88
Posts: 102
Joined: 01 Mar 2005, 08:32
Location: Szczecin

Post by szperacz88 »

Hmmmm............a może zrobić coś takiego zeby zobaczyć obiekty w Szczecinku i pojechac na obóz niemiecki Hammerstein coś tam w Czarnym?
Albo na czarnobór na ognicho. W zasadzie ja za bardzo nie wiem gdzie w Szczecinku jest jakies wyznaczone miejsce na ognisko.
GG: 6137084
----------------------
szperacz jak zawsze
Gregor
Posts: 241
Joined: 23 Mar 2005, 17:11
Location: Szczecinek

Post by Gregor »

Witam!
No ja też się chętnie pisze na takie spotkanie. Ciężko co prawda tak wcześnie zadeklarować mi się na 100% ale to dobry pomysł.
Co do planu spotkania to trzeba wybrać takie miejsce żeby mozna usiąść i spokojnie pogadać. Wcześniej można coś zwiedzić. Pomysł z bunkrami czy terenem po jednostce wojskowej jest spoko. Wszystko zależy jeszcze jaka będzie pogoda.
Waldek

Post by Waldek »

Nie obiecuje ale najprawdopodobniej bede w Polsce to sie zjawie ze swoja paczka kolegow , dzialeczka jest i miejsce na ognicho terz. A jakby padalo to i altana jest, a nawet jak by zupka chmielowa co nieco zaszkodzila to i legnac jest gdzie. Tak ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.
User avatar
człowiek widmo
Posts: 738
Joined: 04 May 2005, 22:00

Post by człowiek widmo »

Zacny pomysł! Obecnie jestem na miejscu więc czemu nie?:-) Czekam na bliższe informacje!
Bahnhofstraße
User avatar
Łukasz
Posts: 315
Joined: 07 Mar 2005, 20:48
Location: Sz-ek/Sz-n

Post by Łukasz »

Więc proponuje co następuje: Jeżeli ma być jakaś wycieczka/eksploracja i będzie dobra pogoda to można się spotkać ok 17-18 koło zachodniego B-Werka (sławny szczecinecki Bunkier), obejrzeć go i następnie idziemy poprzez inne obiekty w kierunku drogi na Koszalin. Jak będzie chęć, dobra aura to możemy tak dojść aż do B-Werka wschodniego. Potem ognisko, piwko itd. Można to zrobić albo w lesie obok B-Werka wschodniego (górka polamowska), na działce u Waldka, a gdyby nie było innej możliwości i np padał deszcz to udajemy się do Tawerny, Garażu itp (już bez ogniska )

Waldek: Możesz powiedzieć gdzie masz działkę i czy sa warunki do zgromadzenia tam na ognisku/grillu powiedzmy 8 osób ?

Lista obecności :
(wpisuje osoby które zadeklarowały chęć, ale wiadomo, że różnie bywa i nie zawsze dana osoba się pojawi, bo coś wypadnie ) :
Mario
Bronx
Szperacz
Gregor
Łukasz (ja)
Waldek
Simone

Mile widziane są inne osoby, szczególnie interesujące się tematyką szeroko pojętej historii naszego miasata i okolic.
Post Reply