Fajna jest panorama Szczecinka

Post Reply
User avatar
nicola
Posts: 17
Joined: 26 Feb 2005, 07:39

Fajna jest panorama Szczecinka

Post by nicola »

W dziale ciekawostki swietna jest panorama Szczecinka , to kolorowe zdjecie :roll: :lol: :)
Waldek

Post by Waldek »

Image Image Image Image
Image Image
Widok z bloku na Winnicznej, oraz Kronoszpanu.
britneykiller
Posts: 161
Joined: 27 Feb 2005, 19:49
Location: Biały Bór / Szczecin

Post by britneykiller »

Waldek, jak udało Ci się wejść na cyklona? Ja akurat kończę staż w Krono i również chciałbym z kimś tam wejśc :D. Jeżeli jest taka możliwość, to daj mi znać na priva proszę :).
Waldek

Post by Waldek »

Witaj
Właśnie tam zakładałem blachy i biegałem jak małpa po konstrukcjiach. Więc jaki problem było nacykać zdięcia, akurat w tym czasie była nawałnica i zerwała blachy. Blaszki 1/2m pofrunęły aż za hałdę całe szczęście że nikomu się nic nie stało.
Waldek

Post by Waldek »

Image Image Image

Jak widać w tym czasie prawie nic nie było pod nogami, jadynie nie ograniczona niczym przestrzeń.
Waldek

Post by Waldek »

Image Image

Strzałka pokazuje plac gdzie stanął Cyklop. A to ja na Cyklopie w trakcie budowy.

Image

Następna panorama Szczecinka.
Mako

Post by Mako »

Waldek?!
Pewnie wiesz, ze w Szczecinku "panuje" cenzura na Krono-atrakcje, nie zwolnili ciebie jeszcze z pracy z takie widoki? Oni tego bardzo nie lubia... Nastepnym razem zrobia wszystkim rewizje osobista przed wpuszczeniem na teren budowy. ha, ha, ha.
A swoja droga, ten potentat juz dawno przeszedl do historii miasta. Nawet za 200 lat bedzie nadal w miescie po nich pamiatka - halda, tylko nieco mniejsza.
Pozdrawiam, bo zjecia tez juz sa historyczne, wiecej takich chyba nie bedzie mozna zrobic.
Waldek

Post by Waldek »

Witam
Raczej odwrotnie niektóre zdięcia to właśnie ich wypust, skończyły się czasy tajności. Teraz foldery firm to właśnie pokazywanie frontu i z loty ptaka.
User avatar
Krzysztof II
Posts: 578
Joined: 08 Apr 2006, 20:50
Location: Bromberg
Contact:

Post by Krzysztof II »

To jest zdjęcie z bloku nr 8 czy 7? Kidyś mieszkałem w bloku nr 6
Szczecinek
Post Reply