Wykład poświęcony historii wsi Wilcze Laski

Post Reply
User avatar
Rasputin
Posts: 142
Joined: 24 Feb 2007, 10:16

Wykład poświęcony historii wsi Wilcze Laski

Post by Rasputin »

Dzieje się na wsi :)
wil.jpg
wil.jpg (250.02 KiB) Viewed 8675 times
marynarz
Posts: 10
Joined: 09 Apr 2009, 20:44
Location: Kołobrzeg

Re: Wykład poświęcony historii wsi Wilcze Laski

Post by marynarz »

Zbieram stare artefakty po obecnych mieszkańcach Tych Ziem. (Niemców, którzy zamieszkiwali te Ziemie wcześniej).
Sam jestem potomkiem Tych Ludzi i proszę Was o infrmacje o Naszej Ziemi
User avatar
Rasputin
Posts: 142
Joined: 24 Feb 2007, 10:16

Re: Wykład poświęcony historii wsi Wilcze Laski

Post by Rasputin »

A z jakiego obszaru konkretnie zbiera Pan pamiątki i z jakiego zakresu interesują Pana informacje??
*Pinio
Posts: 16
Joined: 11 May 2013, 21:11
Location: Lotyń

Re: Wykład poświęcony historii wsi Wilcze Laski

Post by *Pinio »

Rasputin do kiedy można się zapisywać? Bo w sumie pałacyk na Wilczych leży rzut kamieniem od Lotynia a w sieci o nim cisza..... Jakbym nie był w pracy to z chęcią ia bym podjechał
User avatar
Rasputin
Posts: 142
Joined: 24 Feb 2007, 10:16

Re: Wykład poświęcony historii wsi Wilcze Laski

Post by Rasputin »

PINIO zapisywać się należy u Pani Małgorzaty w tej agroturystyce nr na dole w ogłoszeniu.
Zapraszamy. Szkoda bo mało jednak o tym pałacyku wiadomo a sama jego historia jak i pochodzenie jest niestety mgliste jak jesień średniowiecza.
boguslaw88
Posts: 39
Joined: 27 Apr 2015, 11:52

Re: Wykład poświęcony historii wsi Wilcze Laski

Post by boguslaw88 »

W młodości czytałem o jakiejś zbrodni popełnionej w Wilczych Laskach, to by miało miejsce w latach 1960-1970? Ktoś coś wie o tym?,
User avatar
Rasputin
Posts: 142
Joined: 24 Feb 2007, 10:16

Re: Wykład poświęcony historii wsi Wilcze Laski

Post by Rasputin »

No też mi obiła się gdzies ta historia o uszy. Rzekomo dwóch okolicznych pijaczków torturowało tam jakąś mieszkankę niby tego dworku Wacholcówki czy kogoś innego kto widział bądź wiedział gdzie zakopano cały majątek z tej posiadłości. Ponoć zamęczyli babkę na śmierć.
Lucy GB
Posts: 1
Joined: 09 Aug 2018, 18:03

Re: Wykład poświęcony historii wsi Wilcze Laski

Post by Lucy GB »

Rasputin wrote:No też mi obiła się gdzies ta historia o uszy. Rzekomo dwóch okolicznych pijaczków torturowało tam jakąś mieszkankę niby tego dworku Wacholcówki czy kogoś innego kto widział bądź wiedział gdzie zakopano cały majątek z tej posiadłości. Ponoć zamęczyli babkę na śmierć.
Hej,mieszkalam w tym dworku 16 lat i tez o tym slyszalam,o ukrytym skarbie rowniez,ale w sieci brak jakichkolwiek informacji
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: Wykład poświęcony historii wsi Wilcze Laski

Post by Stach »

A coś więcej można prosić?
Post Reply