No i po przenosinach, ufff...

Post Reply
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

No i po przenosinach, ufff...

Post by bronx »

Trwa od dawna wyczekiwane przenoszenie forum na nowy skrypt. W celu zachowania spójności danych możliwośc pisania na forum została wyłączona. Forum jest dostępne tylko do odczytu. Potrwa to... trudno powiedzieć, zalezy od wolnego czasu Admina.

Proszę również gości o wstrzymanie się z rejestracja nowych kont, ponieważ nie zostaną one przeniesione do nowego forum.

Do zobaczenia w nowym lepszym świecie :)
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Re: ---UWAGA---

Post by Stach »

bronx wrote: możliwośc pisania na forum została wyłączona. Forum jest dostępne tylko do odczytu
No to ja chyba piszę te słowa jakimś nadludzkim wysiłkiem woli!
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

Stachu bo ty stary hakier jesteś :)
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

Niestety obecny bajzel na forum jeszcze pare dni potrwa, za co przepraszam.

Ale prace trwają intensywnie:

Image
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Re: No i po przenosinach, ufff...

Post by bronx »

No to chyba się wszystko udało, przenieść.

Trochę zmian nastało.

Zmieniło się nie tylko forum ale i strona główna. Strona główna od teraz będzie właściwie statyczna, będzie spełniać rolę wizytówki portalu, oraz będą tam się znajdować podstawowe informacje historyczne i narzędzia ułatwiające "grzebanie" w historii. Centrum życia portalowego to obecnie forum, a jego uzupełnieniem jest galeria. Forum już od dawna spełniało taką rolę teraz mam nadzieję zostanie to wzmocnione. Wszystkie artykuły znalazły swoje miejsce w nowych działach na forum.

Samo forum ma sporo nowych i ciekawych funkcjonalności dotąd nieznanych, postaram się w najbliższym czasie opracować jakiś poradnik jak z każdej z nich skorzystać. Sam się tego nowego skryptu jakiś czas uczyłem także śmiało zadawajcie pytania, będę wiedział co jest nie jasne i co wymaga opisania w poradniku.

Forum nie ma jeszcze wszystkich funkcjonalności, np nie działa jeszcze wyszukiwanie, ale myślę, że niebawem to naprawię a nie chciałem juz przedłużać tego wyłączenia. Prosze o monitorowanie zachowania się skryptu forum i zgłaszanie ew. błedów.

Wraz z nowym forum, ogłaszam amnestię :) SB jest dostępne dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników.

Mam nadzieję, że się podoba… i przy okazji przepraszam, że to tak długo trwało.
GIZIO

Re: No i po przenosinach, ufff...

Post by GIZIO »

Banicja odwołana. :mrgreen:
Post Reply