Modelarz-szkutnik

Post Reply
OLEK
Posts: 15
Joined: 08 Jan 2008, 11:50

Modelarz-szkutnik

Post by OLEK »

Potrzebny fachowiec ze Szczecinka do naprawy tego statku-oczywiście odpłatnie-sprawa do dogadania.Nie chcę się do tego sam zabierać bo mam w tej dziedzinie raczej marne zdolności. kontakt wstępnie na pw
Image
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

mysle że nas forumowy Waldek by dał rade, ale on teraz poza granicami...

ale może kogoś poleci?
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Tu chodzi o zawodowca,a nie o amatora. :twisted: :twisted: Ale co tam.Pozdro. 8)
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

to zawodowców bym szukał na forach modelarskich...
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Dobra widziałem Waldka dzieła,ale tu naprawdę chodzi o fachowca,ale Giźio be,więc dam sobie na luza.Mam coraz bardziej wrażenie że,a zresztą....Pozdro. 8)
Waldek

Post by Waldek »

I masz Gizio rację tu potrzeba zawodowca od restauracji starych artefaktów. Tu musi być ktoś co jest obeznany w drewnie, w konserwacji i w wielu innych dziedzinach. Ja, raz że jestem poza, to i nie miał bym czasu a po drugie zupełnie inny był by pułap wynagrodzenia.
OLEK
Posts: 15
Joined: 08 Jan 2008, 11:50

Post by OLEK »

Szukałem na terenie szczecinka, bo jeśli się nie mylę to było tu kiedyś jakieś
kółko modelarskie. Poza tym nie trzeba by było wozić nie wiadomo gdzie.
Wydaje mi się że poradziłby sobie z tym nawet "półprofesjonalista", może uda mi się takiego znaleść z naszego terenu, jeśli nie, będę szukał na innym terenie.


Pozdrawiam.
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Wald nikt nie chciał cię obraźić.Chodziło mi o to,że nie jestes żadnym szkutnikiem,tylko zwykłym pasjonatem i robisz w zapałkach.No,ale jeżeli kogoś obraźiłem to sorry.Pozdro. 8)
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Tak jest śilna grupa ludzi w MDK i mają zajefajne modele.Sam osobiście przekazałem pare śilniczków elektrycznych po zabawkach mojego syna.Jak dobrze pamiętam prowadzi tych pasjonatów pan Falkowski.Pozdro. 8)
Waldek

Post by Waldek »

.Gizio przepraszam ale mnie źle zrozumiałeś, ja wcale ale to wcale się nie obraziłem. W tym przypadku jeśli chodzi o ten model trzeba szukać takich samych materiałów z jakiego został wykonany i to muszą być stare lub tak doprowadzić do starości aby nie było widać różnicy, Tak że tu do głosu dochodzi znajomość kruczków chemicznych, tzw. (Postarzanie).
OLEK
Posts: 15
Joined: 08 Jan 2008, 11:50

Post by OLEK »

GIZIO- Dzięki za nazwisko , znalazłem tego gościa i spróbuje się z nim dogadać. (Włodzimierz Falkowski, szef "Modell Clubu")


Pozdrawiam.
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Cieszę się,że mogłem pomóc.Pozdro. 8)
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Z ostatniej chwili.Właśnie się dowiedziałem z pewnych źródeł,że pan Falkowski to nie tylko modelarz,ale i kolekcjoner.Podobno ma zajefajny zbiór kartek z Gross Born(Borne Sulinowo),mapy sztabowe i zdjęcia żołnierzy niemieckich z tej miejscowości.Mam nowe zadanie. :wink: Pozdro. 8)
Post Reply