Nowinki forumowo - portalowe.

User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Nowinki forumowo - portalowe.

Post by bronx »

Wzorem innych szczecineckich portali i for internetowych postanowiłem wprowadzić bandery reklamowe na forum. Jednak biorąc pod uwagę, że nasze forum jest niezwykłe oraz Probably the Best Forum in Szczecinek… :D to i reklamy mamy niezwykłe, tzn. najprawdziwsze reklamy i ogłoszenia z epoki, przedsiębiorców z Neustettin, powyciągane ze starych gazet i Heimat Kalender’ów.
Last edited by bronx on 20 Jan 2008, 14:45, edited 1 time in total.
User avatar
izywec
Posts: 716
Joined: 03 Apr 2007, 20:36
Location: 78-132 GRZYBOWO k/KOŁOBRZEGU

Banery

Post by izywec »

Jakaś to historia z powyższego wyniknie. Czy to wszystkim się będzie podobało - zobaczymy.
Izydor Węcławowicz

[Verum].... nuli enim nisi audiituro dicendum est.
Lucii Annaei Senecae
Prawdę....należy mówić tylko temu, kto chce jej słuchać. L. A. Seneka
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

nie bardzo rozumie coż ma z banerów wynikać?

chyba jeszcze nic takiego nie powstało, co by się każdemu spodobało (nocna poezja), także nie licze na to :)
User avatar
behemot
Posts: 80
Joined: 01 May 2007, 21:56
Location: szczecinek

Post by behemot »

Dla mnie super
GIZIO

Post by GIZIO »

Serwo

Dla mnie osobiście chałtura i pod tym się podpiszę wielkimi literami.Dla mnie zawsze reklama odstawała od jakichkolwiek norm.Dziśiaj jest ten sam problam,ale bardziej naśilony(TVP-makabra).To tyle. :twisted: Pozdro.
User avatar
ziom
Posts: 1431
Joined: 11 Dec 2006, 19:29
Location: z dworca

Post by ziom »

GIZIO wrote:Serwo

Dla mnie osobiście chałtura i pod tym się podpiszę wielkimi literami.Dla mnie zawsze reklama odstawała od jakichkolwiek norm.Dziśiaj jest ten sam problam,ale bardziej naśilony(TVP-makabra).To tyle. :twisted: Pozdro.
Ale dzieki tym reklama mozna zobaczyc kto handlowal, co produkowal itd.
Trudno to porownywac z dzisiejszymi reklamami, to bardziej swiadectwa dzialalnosci gospodarczej w Neustettin, bo jako reklamy sa juz, najpozniej od lutego 45, nieaktualne.
Waldek

Post by Waldek »

Ja uważam że każde słowo szczególnie po wielu latach wnosi jakąś informację, nawet takie reklamy. Z nich można wyczytać gdzie i jaki zakład się znajdował, a przecież do tego próbujemy dojść i poznać Szczecinek przedwojenny
User avatar
izywec
Posts: 716
Joined: 03 Apr 2007, 20:36
Location: 78-132 GRZYBOWO k/KOŁOBRZEGU

Post by izywec »

bronx wrote:nie bardzo rozumie coż ma z banerów wynikać?
No właśnie historia naszego miasteczka!
Moja wina, że tak lakonicznie napisałem. :oops:
Izydor Węcławowicz

[Verum].... nuli enim nisi audiituro dicendum est.
Lucii Annaei Senecae
Prawdę....należy mówić tylko temu, kto chce jej słuchać. L. A. Seneka
User avatar
Krzysztof II
Posts: 578
Joined: 08 Apr 2006, 20:50
Location: Bromberg
Contact:

Post by Krzysztof II »

Jedyny minus to wolniej ładująca się strona :)
Szczecinek
User avatar
Courtenay
Posts: 84
Joined: 26 Nov 2006, 21:44
Location: urodzony w Szczecinku

Post by Courtenay »

.......na ogol reklamy placa zeby miec forum.
-tu forum placi,zeby miec reklamy.................
interesujace hehehehe
Dobry pomysl bronx !!!!
pozdrowionka 8)
W Kanadzie 30 cm.ryba juz sie wiaze z rekordami.
Poniewaz tak sie u nas mierzy ryby moj przyjacielu,to jest odleglosc pomiedzy oczami.
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

Po ponad półtora miesięcznej przerwie ponownie w miare regularnie będą pojawiac się artykuły na stronie głównej. Będą to jak dotychczas archiwalne artykuły z Tematu, ciag dalszy przemian oraz teksty z innych źródeł. Zachecam również każdego do własnego pisania, strona główna stoi dla Was otworem.

Warto oprócz forum śledzić równiez strone główna portalu.
Last edited by bronx on 20 Jan 2008, 15:14, edited 1 time in total.
Stach
Posts: 3717
Joined: 28 Jan 2007, 23:31

Post by Stach »

Kurna, a ja mam wrażenie, że od pewnego czasu wchodzi się tylko i wyłącznie na szczecinek.org/forum !

Dobrze wiedzieć, że istnieje jeszcze strona główna!
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

Forum wiadomo, jest najbardziej żywe bo forum tworzą wszyscy tak więc i dynamika jest tu największa, ale na głównej znajduje się również wiele ciekawych informacji, zachęcam również do komentowania artykułów tam umieszczanych, mamy do tego celu stworzone właściwie miejsce na forum.

No i jest jeszcze galeria, na której wielkimi krokami zbliza się już wielokrotnie zapowiadana wielka aktualizacja.
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

Jak już pewnie każdy piszący posty na forum zauważył, dodałem nowe usprawnienie do forum, teraz fotki można zapisywac bezpośrednio na serwer szczecinek.org i nie jest potrzebne odwiedzanie innych serwisów do linkowania zdjęć. Prosiłbym aby od tej chwili wszelkie zdjęcia były wklejane do postów tylkow ten sposób, uchroni to nas przed niebezpieczeństwem skasowania fotek na zewnętrznych serwerach. Jak ktoś chce popróbować jak to działa, można założyć tutaj nowy temat PRÓBY i tam poszaleć, potem pokasuje.

poniżej info jakie od dzisiaj jest w temacie "W jaki sposób dodawać zdjęcia na forum."
bronx wrote:Na forum funkcjonuje mozliwość dodawania bezpośrednio do postu plików graficznych jpg. W tym celu należy pod okienkiem edycji postu kliknać "WYBIERZ", aby wskazać obrazek który chcemy załączyć z dysku naszego komputera. Następnie klikamy wyslij, w ten sposób otworzy się nam okienko z plikiem i wygenerowanym kodem do umieszczenia go w poście. Kod należy zaznaczyć i skopiować poprzez kombinację klawiszy Ctrl+C a następnie wkleić go w żądanym miejscu posta kombinacją Ctrl+V.

Proszę korzystać tylko z tej możliwości dołączania grafik, ponieważ w ten sposób wszystkie zdjęcia zapisują się na naszym serwerze i nie ma niebezpieczeństwa ich utraty, tak jak jest to w przypadku linkowania zdjęć z zewnętrznych serwrów.


Na tym forum nie korzystamy z zewnętrznych serwisów do linkowania zdjęć, typu imageshack.us czy fotosik.pl.
User avatar
bronx
Site Admin
Posts: 5469
Joined: 25 Feb 2005, 10:18
Location: Nstn in Pomm.
Contact:

Post by bronx »

nie wiedzieć czemu poprawka nie działa pod Internet Explorerem, trwają prace :) pod Firefoxem i Opera działa.
Post Reply